jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 Nie chodzi o otoczkę zarządu tylko na Depayu można naprawdę zarobić chłop wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza za chwilę będzie 1 strzelcem w historii rep Holandii. Wiemy że gwiazdą nie zostanie ale w takiej lidze włoskiej spokojnie walnie 20 bramek. Oddajmy dalej za darmo zobaczymy jak klub będzie spłacał kolejne zobowiązania o to właśnie chodzi. Jest większy burdel niż był
- nie możemy zarejestrować zawodników gdzie rusza liga
- wypychamy na siłę De Jonga czy Depaya bo ściągamy Aubę i Lewego gdzie do chłopa nie można mieć jakichkolwiek zarzutów
- po jakiego uja było przedłużać kontrakt z Roberto gdzie już nie jest pierwszym wyborem bo gra Araujo lub za chwilę Kunde jak będzie zdrowy. Plan? Wypchajmy na siłę Desta i sprowadźmy w jego miejsce kolejnego dziadka
- odkładamy w czasie należności dla Pique Busiego czy Messiego
Trzeba by było analizować każdego piłkarza z osobna nie podoba mi się w jakim kierunku to zmierza i tyle.
0
@Suzu czemu nikt nie był nim zainteresowanym oprócz Juve które chce go jedynie za darmo?
Bo w kadrze mieliśmy około 10 zawodników na jego pozycje wliczając Brajtłajta De Jonga itp a laporta zamiast ich zacząć sprzedawać sprowadza kolejnych zawodników po czym wypycha starych na siłę z klubu w dupi* mając przepisy i kontrakty czy choćby nawet honor( więcej niż klub XD).
W którym momencie? Skąd jest ta kasa? Będziemy to spłacać przez 25 lat to jest rozłożenie kosztów w czasie.
5
@Pawci023x Laps to go czyli zostało mu 1 a następnemu temu Belgowi 53. 1 kółko ma około 9 km czyli wyprzedza go o ponad 450 km chłop chyba mefedron wali :D
0
@Pawci023x https://my.raceresult.com/213664/live
2
Z tego co widzę Karasiowi zostało ostatnie okrążenie :D
0
@Suzu No problem w tym że wszyscy ślepo wierzycie w ten transfermarkt. Leeds chciało za Raphinię tyle i tyle dostało to samo z pozostałymi transferami.
Praktycznie 34 letni Lewandowski za 45-50 milionów więc 28 letni Depay nie jest wart 30 milionów. Nawet nie wiem na ile Lewy dostał kontrakt ale za Depaya spokojnie można wyciągnąć 20-30 milionów nadal każdy wchodzić do nas jak do biedronki wydajemy i gówno z tego mamy laporta dalej zadłuża klub to jest główny problem!
0
@tbas Przecież laporty to nie obchodzi. Wypad z klubu kupimy za Ciebie kolejnego bo mamy przecież w ujjjjjjjjjjjjjj hajsu :D
0
@Kgorecki2500 Teraz popatrz 3 posty niżej co napisałem o 28 letnim Depayu. Ludzie tutaj to stan umysłu :D
0
@Suzu Ale on jest tyle wart!!! Co z tego że został mu rok kontaktu? Lewandowski też miał rok kontraktu i zapłaciliśmy za niego 45 milionów euro. Nie wiem czy wy używacie wgl mózgu? Oddajemy kolejnego piłkarza za darmo teraz sobie policz wszystkich do kupy i starczyłoby na tego waszego pięknego Bernardo.
0
Oddajemy Depaya za darmo? XDDDDDDDD
laporta przebija Bartomeu on jest wart spokojnie 30 milionów Real wziąłby 60..
0
@Emhyr No wiadomo że trzeba sobie przypisać zasługi :D 7 kółek mu zostało i może zaczynać bieg :D
0
@jeyx77x Właśnie tam się odpoczywa chyba ile chcesz cholera wie :D Ale doszedłem do tego że runda na rowerze ma 9 km. Zostało mu 7 rund czyli dwie przejechał w pół godzinki u Belga bez zmian u trzeciego Polaka też bez zmian :D
2
@Survier Źle pamiętasz bo do dzisiaj się nie zaszczepiłem i krytykowałem, będę krytykować nadal tą całą szopkę :D Bardziej mi do Konfederacji niż do tych psychopatów z lewicy :D
0
Znalazłem wyniki live z wyścigu 10x iron man:
https://my.raceresult.com/213664/live
Z tego co się orientuję zostało 16 panów, niżej 4 panie. Z tego co widzę Karaś ma jeszcze 9 kółek, drugi w tabeli Belg 53. Ale dlaczego Karaś ma w czasie godzinę więcej od Belga? Ktoś to ogarnie? :D
Dodatkowe pytania- ile ma kółko na rowerze runda pływania i biegu?
2
@FC1899Barca Przynajmniej połowa polaków na jesień dalej będzie zasuwać w maskach. To ta urwa Polska, Was powinno się.. Zbigniew Ziobro mocne ale prawdziwe.
1
Karaś podobno pływał w Odrze dlatego jest takim kozakiem :D
0
@Kessie Przecież 500 + działa to co jest nie tak XDD
0
@Cule1234 Roberto lubi to. Po co on został laporta out!!
1
@tbas Ale widzisz za Tuska miałeś 6 zł na godzinę :D Ludzie to kretyni nic nie poradzisz :D
3
@kuz Najlepiej być ukraińcem przynajmniej z 4 dzieci :D Pozdrawiam tych którzy pracują lub prowadzą działalność w Polsce. Wieszcz narodowy Z. Stonoga miał rację bilecik kupiony wpieprzę z tego kraju jeszcze dziś i będę się z was polskie frajery śmiał żeście takie głupie są.
0
@Vintee Jedyne co znalazłem to tylko to czyli chyba najświeższe info z trasy:
https://akademiatriathlonu.pl/kostera-karas-i-lus-walcza-w-ms/
1
@mientusek1407 No wiadomo Robert Karaś. Na trasie morderczego wyścigu Polak ma olbrzymią przewagę nad konkurentami. W czasie, gdy on pokonał 152 9-kilometrowe pętle na rowerze, wicelider wyścigu, Belg Kenneth Vanthuyne przebył o 36 okrążeń mniej. Traci więc aż około 324 km.
https://przegladsportowy.onet.pl/triathlon/robert-karas-wciaz-zachwyca-polak-prowadzi-na-trasie-10-krotnego-ironmana/4w1jlle
3
Na trzecie miejsce awansował z kolei drugi z Polaków — Adrian Kostera. Na rowerze pokonał on już 927 z 1800 km i wyprzedził Niemca Richarda Junga, rekordzistę świata na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana. Ostatni z Polaków, Tomasz Lus, zajmuje 13. lokatę wśród mężczyzn. W rywalizacji pozostało 16 panów oraz 4 kobiety.
2
Dobre pytanie. Po jakiego uja został Roberto?
Po co mamy w kadrze chyba z 6 ŚO a nagle chcemy wydać kolejne 42 miliony XD
0
@kuz Akurat nie przepadam za tą muzyką chociaż kilka mam kilka piosenek Peji :D Ogólnie bardzo słabo wygląda to młode pokolenie..
5
@kuz Dla mnie to jest jakieś nieporozumienie. Jeden gościu śpiewa słowo w słowo piosenkę Krawczyka, inny wilków a jakaś siksa odtwarza sobie Macarenę i każde radio w Polsce robi z tego wielki hit wakacji puszczając to samo co godzinę. Pytałem licealistów jakiś małolatek nawet nie wiedziały że to jest piosenka np Krawczyka. Ale wiadomo w jakim kierunku zmierza świat :D
0
@Kengo XDD też to mi to wczoraj czy przedwczoraj wyskoczyło :D
2
@Sulimo Lepiej prowadzić nudne życie? Inny będzie pił i nie dożyje 25 lat każdy robi ze swoim życiem na co ma ochotę ja podziwiam chłopaków :D
0
@Jamiro Ok musiałbyś mu powiedzieć jeszcze kilka słów po których dostałbym bana na stronie za to co robi z klubem i zawodnikami. Chłop powoli przebija Bartomeu.
1
@FC1899Barca Jak można prosiłbym co jakiś czas wrzucać jak mu idzie.
Niemożliwe nie istnieje!