6

@Comentateiro Za kilka tygodni mistrzostwa świata :)

1

@Kamilos84 Pamiętam że miesiąc temu wypadł im jakiś bardzo ważny lewoskrzydłowy i nie wiadomo co z Cziczarito. Ale Meksyk to zawsze Meksyk super grają na mundialach :D

19

Konrad Berkowicz Konfederacja:
W magazynach pozostaje ponad 25 mln szczepionek na C-19 o wartości 2,5 mld zł, starego typu i z terminem przydatności do końca roku, które będą musiały zostać zutylizowane. Ich koszt zakupu to kwota większa niż koszt przekopu Mierzei Wiślanej!

Te pisowskie skurw.. powinny spłacać tą kasę przez pokolenia albo dawno siedzieć w więzieniu no chyba że walniemy sobie po kilka dawek :D

9

Araujo wróci przed mistrzostwami masakra.. Śmialiście się z Pique nie wiedzieć czemu a teraz bardzo przyda się drużynie :)

9

Ranczo – ostatnia scena serialu w głównej roli Franciszek Pieczka.
Chwyta za serducho trochę jakby własny dziadek zmarł wspaniała osoba :)


0

Widzę że nasz Kunde zszedł, coś poważnego?

1

@Danny Gaucho Bez szału czyli szansa na kolejne gole i asysty :D

0

Kiedy Leo gra meczyk z reprezentacją? Rozumiem że same towarzyskie zostały?

1

@HighestInTheRoom U nas naród zmierza w podobnym kierunku, ponad połowa to kompletni..

1

@Kapitan hawk Nowy film o cipliderce która zapadła w śpiączkę? :D

0

@Kgorecki2500 Odrazu głupio przychodzi do głowy jakaś mała bombka i rozpętanie kolejnej wojny światowej.. Jarosław z kotem też będzie? :D

0

Ufo nad Ukrainą? :D


0

@agaFCB Czekaj Messi niedługo wraca :D

1

@FC1899Barca Bodo? Piękne widoczki muzyka robi swoje :D

2

Ronaldo: można już wyłączyć :D

7

Fajnie jakby Messi coś dzisiaj strzelił :D

0

@adambądkowski93 Albo Ameryka vs Europa. Z tego co pamiętam kiedyś były takie mecze a fajnie by było zobaczyć Neya Messiego vs Mbappe i Ronaldo :D Z tym że meczów jest teraz za dużo..

0

@pioz123 Czyli wszedł po to żeby postać na boisku czy robić to co powinien robić skrzydłowy za 60 milionów euro? XD

0

@Marcin91fcb A jak mamy ich nazywać? Lewandowski z Pedrim CZTERY razy nie trafiają z kilku metrów do bramki!!!!!!!!
Jest czas na pochwały jest czas na krytykę!

0

10 PO w kadrze i tak gramy Kunde :D
Wyciągamy lekcje zbieramy doświadczenie a tak naprawdę dostajemy wpier kolejny rok a z Interem będziemy grali o życie :D Nie wiem czy jest drugi klub tak absurdalnie zarządzany jak Barcelona dobranoc :D

1

@BulaKG XDDDDDDDDD
Powiem Ci że wbiliśmy już 30 lvl w ciągu tych kilku ostatnich lat frajerstwa..

0

@Sulimo Prawda boli? Nie pamiętasz jak marnował okazje? Przypomnisz sobie niedługo w lidze europy. laporta dzięki! :D

0

@seba444 Sabitzer Mazraoui Tel Gravenberch Upamecano Mane. 6 z dzisiejszego meczu. Ile się mamy zgrywać 5 lat? XD

11

Ferran jest po kontuzji i dopiero się uczy XD
Chłop spierdo*** 20 setek w tamtym sezonie w 10 meczach ale widzę dalej ma wielbicieli na LR :D

1

Nasz Jutgla gol z karnego i asysta dla Brugge świetne wybory :D

0

@Ogorinho1974 W tym meczu wygląda jakby robił zmiany na pałę nic kompletnie nieprzemyślane zmiana 1 do 1..

0

@Murazor Sabitzer Mazraoui Tel Gravenberch Upamecano Mane. 6 z dzisiejszego meczu specjalnie dla ciebie skopiowałem.

1

@marcin62 Boże.. Będzie wpasowywał 3 lata?

0

@Murazor Jaki świeży projekt? XDDDDDD
Za chwilę gramy 6 kolejkę w lidze teraz 2 w lidze mistrzów świeże to to było w pre sezonie! Xavi prowadzi drużynę 2 sezon jak według Ciebie to jest świeże to w Bayernie też jest kilka nowych twarzy i to też świeży projekt? :D

0

@marcin62 2 rok zgrywa drużynę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?