jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Conradxc Chyba zapominacie że te mecze są praktycznie za pół roku!!!
PRAKTYCZNIE.
0
@PatrykBarca Więc na pewno po mundialu Messi czy Lewandowski będzie w topowej formie, ponad 3 miesiące w piłce to przepaść, przeżywacie jak mrówka okres a przyjedzie Eintracht i zrobi robotę nie trzeba wcale Manchasteru.
0
@P33ck Więc ile geniuszu?
2
Znowu chce mi się z was śmiać :D
Chyba zapominacie że te mecze są praktycznie za pół roku!!!
Za chwilę wieli turniej MISTRZOSTWA ŚWIATA, w całkiem innych nastrojach będziemy przystępować do meczu z Manu niż teraz, ogarnijcie się :D
20
Kolejny wielki piłkarz żegna się z futbolem.. Mam wrażenie że te kolejne pokolenia są coraz bardziej bezjajeczne a w Barcelonie coraz mniej Barcelony, kiedyś to było :)
2
Kto kroi cebulę?
8
Potwierdza że w głowie echo..
0
@Kapitan hawk Oglądasz jakiś stary mecz kolego. Asysta do zawodnika Almerii chyba ze 4 faule powinien dostać żółtą dopiero pod koniec się trochę obudził.
0
@Azi Niestety ma też pusto w głowie udowadnia to w każdym meczu :D Chociaż kilka razy świetnie uruchomił Pedriego.
0
- Xavi. Po uj wydawać 250 milionów i wystawiać zawodników na nie swoich pozycjach? Chodzi mi o obronę gdzie Almeria nie wyszła z połowy oprócz tej asysty De Jonga
- O dziwo Torres dziś najlepszy do spółki z Pedrim
- Pique nie chciał karnego myślałem że może coś zaświrują jak Messi z Suarezem tyle radochy by to ludziom sprawiło na stadionie, nie obraziło Almerii to Robertinho się popisał..
- 8, OSIEM rożnych bez żadnego zagrożenia po co ten sztab?
Między innymi: Zmarnowany karny, szczupak Dembele, wybicie z linii bramkowej po strzale Torresa, Torres nie trafia w piłkę po podaniu Alby, Torres ładuje w bramkarza sam na sam tylko czekać na mecz życia bramkarza i tak to się toczy w tej Barcelonie zamiast 3:0 do przerwy..
0
Info przed meczem, Polki rozpoczynają ME w ręczną narazie prowadzą z niemkami 9:7 :D
0
@gumaz A wór do jeziora!
0
@hefaj6 Możliwe dużo kopiowania i dane z wiki ktoś mógłby się tym zająć :D
0
@Lionel_Messi10 Oby to nie było coś poważniejszego bo mimo dobrego meczu z Juve było widać zjazd co do poprzednich kosmicznych spotkań.
0
Bohater dnia jest jeden- GERARD PIQUE
Naszła mnie myśl żeby porównać nasze 2 legendy Pique i Puyola, można bo to te same pozycje, suche statystyki z wikipedii. Przed tworzeniem sam się sobie dziwię ale postawiłbym Pique wyżej zobaczymy jak to wyjdzie po. Może ktoś zająłby się stworzeniem artykułu albo fajnego obrazka przedstawiającego obie legendy :)
Reprezentacja:
1. Pique
Dorosła kadra- 102 mecze 5 goli
Łączni z młodzieżówką czy występami dla Kataloni(10 meczów bez goli) 152 mecze 15 goli.
2. Puyol
Dorosła kadra- 100 meczów 3 gole
O młodzieżówce nie ma nic dla Katolonii zagrał 6 razy bez gola więc 106 meczów 4 gole.
PIQUE 152 MECZE 15 GOLI
PUYOL 106 MECZÓW 6 GOLI
Kariera:
1. Pique
Manchester 12 meczów 0 goli
Saragossa 22 mecze 2 gole
Barca 396 meczów 29 goli + dzisiejszy występ mam nadzieję
430 meczów 31 goli
2. Puyol
Barca B 89 meczów 6 goli
Barca 392 meczów 12 goli
481 meczów meczów i 12 goli
PIQUE 430 MECZÓW 31 GOLI
PUYOL 481 MECZÓW 31 GOLI
Trofea nagrody klubowe:
Pique:
Z Manu
Mistrzostwo Anglii 1x
Tarcza wspólnoty 1x
Liga mistrzów 1x
Barca:
Mistrzostwo Hiszpanii 8x + może za ten sezon?
Puchar Króla 7x
Superpuchar Hiszpanii 6x
Liga mistrzów 3x
Superpuchar europy 2x
Klubowe mistrzostwa świata 3x
Puyol:
Mistrzostwo Hiszpanii 6x
Puchar Króla 2x
Superpuchar Hiszpanii 6x
Liga mistrzów 3x
Superpuchar europy 2x
Klubowe mistrzostwa świata 2x
1. Wydawało mi się że Pique ma dużo więcej meczów rozegranych od Puyola a tu zdziwienie- punkt dla Puyola
2. Duża przewaga Pique jeśli chodzi o trofea klubowe- punkt dla Pique
3. Jeśli chodzi o reprezentacje, wagowo mniej więcej panowie zdobyli to samo mamy remis
4. Nagrody indywidualne bardzo duża przewaga Pique- punkt dla Pique
PIQUE 3, PUYOL 2 więc suchymi liczbami przebiegiem kariery trofeami lepszy jest GERARD PIQUE!!!! Z tym że:
Myślałem że Pique grał dużo więcej w Manchesterze. Nie pamiętam czasów przed Ronaldinho i z tego co wiem Puyol zaczynał jako PO, wiadomo że tamte czasy nie były obfite w puchary. Całą dorosłą karierę czyli grę w Barcelonie Pique uczył się i czerpał od Puyola, myślę że nawet Pique był dużo lepszy jeśli chodzi o warunki fizyczne motoryczne wybicia ale Tarzan nadrabiał serduchem i niejako ukształtował Pique a przez lata dawał to ,,coś" Barcelonie.
Równie dobrze można zestawić Neymara który miał o niebo lepsze statystyki niż Ronaldinho ale jeżeli podzielimy futbol przed Messim i po Messim. W Barcelonie można podzielić to na erę przed Ronaldinho i po Ronaldinho dał o wiele więcej niż Neymar który i tak był świetny. Jakie jest wasze zdanie o ile komuś się chciało to czytać? :D
0
@IronSanHybrid Promujmy dalej patologię.
0
@Lionel_Messi10 Kontuzja? Czy odpoczywa i szlifuje formę?
0
Pique
1. Jestem w szoku że podjął decyzję tak nagle w środku sezonu
2. Był naszym najlepszym obrońcą w tamtym sezonie, Araujo sporo stracił przez kontuzję Pique grał równo i łatał dziury
3. Spokojnie mógł grać w lidze włoskiej innym PSG czy MLS dopiero 35 lat
4. Ponawiam pytanie, wygrywamy ligę Pique też go wygrywa? Bo PK i LE raczej się nie będzie wliczać?
5. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym, odejście w stylu Xaviego Iniesty oby Busi poszedł w te ślady po sezonie bo trochę się u nas zakisił..
0
@Rastafarnianin Czy czasami ziemia nie kręci się wokół słońca? Lofoty to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie :D
0
Gdyby chłopaki wygrali ligę to Pique też zdobędzie trofeum?
Dlaczego Gerard Pique zbiera siatki z bramek?
0
@Piernik Za 2 tygodnie mistrzostwa świata :)
0
Ale smutegg mnie ogarnął..
Oby Pique wrócił kiedyś w innej roli, ale to zleciało masakra :/
0
@norbi77 Oglądałem wczoraj, coś jak przełęcz ocalonych dużo krwawych scen :D
0
@tomek8756 I biorąc te wszystkie ,,niby pierdoły" o których piszecie jak to się ma do ponad 100 tys nadmiarowych zgonów. Pisowcy powinni dawno siedzieć ale mądry naród wybierze PO i tak od ponad 30 lat XD
0
@Emhyr Co tu dużo mówić Xavi postąpił idiotycznie, chłop zapewnił nam sam w poprzednim sezonie +/- 10 punktów a przy jego taktyce miliona wrzutek byłby idealnym zmiennikiem..
0
Jedna wielka dziura może tam zagrać każdy kto nie potrafi uderzyć przebiec więcej niż 15 metrów najlepiej żeby stał i podawał wszystko do tyłu :D Wpakujmy kolejne 60 milionów bartomeu=laporta.
1
Maped co za akcja!!!
Będzie asysta Leo?
0
@katalonczyk987 Access denied Error code 1020
You cannot access www.efortuna.pl. Refresh the page or contact the site owner to request access.
Ale spróbuję z polskiego neta zaraz..
0
Działa wam fortuna?
2
Roast Kaczyńskiego :D