jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rozpoczynamy kolejny MUNDIAL!! Miesiąc z piłką :D
Otoczka do bani ale mudnial to mundial raz na 4 lata najważniejsza impreza oby się działo!!!!!!
1
@Szymix654 No fajnie masz obyś sobie trochę odpoczął od pisania bzdur :)
0
Komentarz usunięty
0
W meczu można zrobić 10 zmian?
0
Leo i Cristiano w reklamie Luis vuitton:
0
@koziar U mnie Ronaldinho jest top 1, wielu zapomina o Berkampie niesamowita technika użytkowa:
0
@BorzyKrzys 2 chyba najlepsze kanały o kosmosie, jak macie inne możecie podesłać:
https://www.youtube.com/c/KosmiczneOpowie%C5%9Bci
https://www.youtube.com/c/Smartgasm
6
@TheNekro94 2 sezon jest zajebist* przecież, szczególnie jak Mahone i Majkel ze sobą ,,rywalizują". 3 bardzo słaby początek ale później się rozkręca. 4 już trochę bajka a ten nowy 5 przegięcie pały..
0
@Nieznajomy I uważasz że rurką aluminiową grubości członka owiniętą w złotko da się dolecieć na księżyc?
0
@tbas Widziałeś co respirator robi z płucami? Szczególnie u starszych osób? Nie zaczynaj tego tematu pisałem o kosmosie..
0
@tbas Nie ma sensu rozwijać tego tematu przeziębień.. Większość ludzi zmarło z braku dostępu do poradni lekarzy i lekarstw.
0
@Nieznajomy Widzę że trafił nam się taki przedstawiciel :D Małe a Ty?
0
@barcadreed Ludzie to idioci później się dziwić że tylu uwierzyło w koronawirusa i poleciało się szczepić albo dalej głosują na pis gdzie Kaczyński jeździ po Polsce i się im śmieje w ryje :D Dokumenty najważniejszego wydarzenia w historii NASA zaginęły, plany tego niesamowitego statku ehh :D
3
20 lipca 1969 roku Apollo 11 wylądował na księżycu. To jest moduł Apollo 11, powiększcie i użyjcie trochę wyobraźni XDDDD
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/49/LEM-OnTheMoon-Hires.jpg
1
Lądowanie na księżycu!
Dawno nie widziałem tak dobrze zrobionych materiałów już nawet po minach kosmonautów widać że to jedna wielka ściema, polecam i zapraszam do dyskusji:
0
@Holsik Na którymś filmiku widziałem że trzymał się za udo w prawej nodze sam nie wiem.
7
@Lionel_Messi10 Messi przeszedł 12 metrów wooooooooooooooow!
Pewnie Grosickiemu i Glikowi po browary, szanujmy się kolego weź to usuń :D
2
Wbrew zasadą w imię hajsu jakiś idiota urządza Mundial na środku pustyni.. Jak Anglicy radzą sobie z upałem? Trzeba pluć na tą złodziejską organizację to będzie dziwny mundial, czuję wiele niespodzianek zwłaszcza od czarnoskórych drużyn, Anglicy ledwo tam stoją a robili zwykły trening xd
0
@HighestInTheRoom Nie widziałem wypadku można jakiegoś linka?
6
Mundial za 2 dni! :D
0
Reprezentacja Polski - Droga na Mundial 2022:
Powoli trzeba się wczuć w ten klimat :D
1
@Kgorecki2500 Ostatnio też latały helikoptery w Arłamowie relacja 24 na dobę kto co zjadł kiedy zrobił kupę a wyszło że chłopaki stosowali niski pressing nawet nie chciało im się biegać :D Cyrk za który wszyscy płacimy ale przecież u nas niska inflacja! :D
2
@Crystal37 Wpisałem w google i wyskoczyło Classic - Cały mój świat i CLASSIC - Będę Czekać
7
Stonoga o sprawie Grzegorza Brauna :D Mistrz!!! :D
0
Ehh zaczyna się..
https://www.facebook.com/ESPNFC/photos/a.403514944820/10159992076294821/
0
@Survier Kto mu kazał powołać Krychowiaka przecież to sabotaż :D
0
Ani planu ani taktyki nie wiem co Michniewicz robi w kadrze :D
Można śmiało puścić że np przerżniemy 3 mecze kurs 25. Za stówkę nie zaboli a można wiele zyskać :D
0
Przeciesz jeszcze przed chwilą mówił o transferach w zimie XD
laporta out!!!
7
@Sergio_Devils Poczytaj niektóre komentarze tych idiotów niżej.. Co się dzieje z tym światem masakra.
0
@kkbarca Ważne że wystrzelona na nasz teren i zginęły 2 osoby. Reszty się nie dowiemy.