jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sylwester Barcelona gra o 14 Roberto kapitan niemożliwe nie istnieje :D
0
Zapomniałem że ten ... sędziuje :D
3
Ale dziwnie zaraz mecz :D
1
@barcelonaLM Trzeba najpierw dolecieć na księżyc.
1
@LewoSkrzydlowy11 Odrazu o 150 lat XD
2
@DonCarletto 1 to było arcydzieło, powoli się wkręcałem jak to wszystko działa jak żyje świat a tutaj dostaliśmy jakiś melodramat rodzinny.. Także wiadomo co będzie w następnych częściach nieśmiertelny generał ehhh :D
2
Avatar 2 możliwe spoilery.
Co za straszny gniot :D Dobre 30 minut to wycięte/przypomniane sceny z jedynki. Za dużo biadolenia z tymi dziećmi, zamysł był fajny żeby poznać kulturę tych wodnych Avatarów a ożywieni żołnierze kulturę Avatarów ale końcówka filmu jest tak zepsuta.. Gorzej bo psuje odrazu obraz jedynki nie wiem jak tak można było zniszczyć coś pięknego całe szczęście że nie poszedłem do kina bo bym nie wysiedział tych 3 godzin.. Na plus oczywiście muzyka i kilka fajnych scen ale strasznie się zawiodłem.
1
@Comentateiro To że wyprzedzał epokę nie znaczy że jest najlepszy w historii.
2
Przestańcie się tak podniecać tym Pele :D
Każdy chciałby dożyć tego wieku i przejść do historii przeżyć jego życie. Trzeba się zachować ale jak czytam biadolenie że zaraz wszyscy będą umierać co to będzie to się śmiać chce. Zobaczcie w jakich okolicznościach Pele zdobywał 3 a w zasadzie 2 mistrzostwa świata, nigdy nie wyjechał z Brazylii więcej mitu w tym wszystkim. Szkoda chłopa i tyle..
0
@Nazio87 Myślałem że brat towarzysz Andrij z Ukrainy :D
Oby przyśpiewki wróciły na stadiony.
0
Ale frajerstwo :D
0
Nie wiem czy Mekambe nie był na spalonym :D
Ale dobrze że +3
1
@kubix05 Na pewno makao :D
Nie pamiętam dokładnie zasad kuku i kena :D
1
@Faro Grają jutro w LM?
2
@shahman To stary filmik :D
1
@macio_944 Mieliśmy przykład jak pan piłkarz xd Krychowiak chciał się wybić na aferze morawieckiego :D Świat schodzi na psy..
0
@Jackazz Tweet Stana: I na koniec Hejt Park. Strasznie dziwny dla mnie, bo prowadziłem go wiedząc, że Andrzej w ciągu kilku dni ma zamiar się zabić, ale obiecałem mu, że pozostanie to sekretem. Miałem tam moment rozklejenia, a raz przy tym temacie uciekłem w sztuczny uśmiech.
1
Stano ma po ludzku wyrzuty sumienia że nie pomógł nie był w stanie może zlekceważył a gościu jak chciał to się szarpnął i tyle.
Oby ten kanał pseudo sportowy się w końcu rozleciał!!
Stano lizodup Czesia Fryzjera będzie teraz wyzywany od morderców, wielki Borek znawca od wszystkiego aferzysta najlepiej żeby przejął kadrę, prezes kryminał, Pol własny świat i własny kanał, Smoku straszny fałsz.. Sportowcy jak się patrzy :D
1
Jakiś nowy Haaland rośnie :D
In his first game for AC Milan U19, at just 14 years old, Francesco Camarda scored twice. As reported last year, he scored 485 goals in only 89 games played for AC Milan youth teams.
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321431319_873453743704073_6262856744276952156_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=aRqnWZ5zJhMAX8l3z76&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=00_AfC5b39eubBUVzCzspARDuAd_f0u4lvRsqfxJw9lvkPyCA&oe=63AEB44C
0
Jak będzie wyglądać gra Messiego i Żółwia? :D
Może Mekambe coś przeskoczy po finale i będzie chciał gonić Leo jeśli chodzi o wszelkie statystyki?
Leo przedłuży kontrakt o rok wtedy Mekambe odejdzie.. Real? W rozliczeniu Benzema do PSG i ze 150 baniek?
Kiedyś myślałem że trio MSN będzie wieczne a Messi grał już z tyloma świetnymi zawodnikami..
1
@lukaszbrk No czytałem że są w trakcie kręcenia chyba 4 części bo aktorzy się starzeją :D A ogólnie ma być 5 czy 6 części.
0
Jak wytrzeźwieję wybieram się na Avatara.
Był ktoś? Jak wrażenia? Tylko bez spoilerów :D
4
Wichniarek co się zagotował :D
Smokowski się śmieje uj wie z czego żeby załagodzić jak zawsze..
1
@PatrychoO Też codziennie wstaję i mam wrażenie że żyjemy w jakiejś innej rzeczywistości i Argentyna przegrała puchar :D
2
@VegetaPolska Dumny książę Vegeta!
0
@Rewolucja123 Unikat.
Mundial to było podsumowanie całej kariery Messiego, dryblingi wizja podania asysty wizja gole niestrzelone karne rajdy brakło tylko jakiegoś wolniaczka..
0
Po mundialu śmiać się z tego wszystkiego chce :D
Niedługo nawet Sztanga nie będzie w stanie zatrzymać Xaviego jak zarząd będzie podejmował takie idiotyczne decyzje..
12
Messi zebrał 7 smoczych kul i wypowiedział życzenie :D
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321634213_1386033101801915_8591605856962526829_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=NpD9n9zv_0AAX_e-7eV&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AfBHdoxGvaox66jCnazenY_vzTOXJPyjvX-JdVbYwCRaAQ&oe=63AAFBC4
0
@Pawel13sz Będzie grał z Fatim na zmianę po 15 minut co 3 mecze a z tyłu mamy muzeum z Albą w obronie :D Fc Pośmiewisko :D
5
Xavi z Interem już dostał, oby chłopaki z City nam nie nastukali :D
Gorzej jak wybiorą najlepszych z XI Interu i City :D