4

@Nano22 Ogólnie co dziwne ostatnio dobry hejt park który Marciniak tak naprawdę sam zrobił :D Każdy fan Messiego a jest tu takich pewnie sporo powinien to obejrzeć bo jest mnóstwo anegdot i smaczków o Leo :D

0

@bartekvisca Jak mogę pomieszać, weźmy np przewrotkę Ronaldinho to tak jakby dwie oddzielne kategorie przewrotek :D

0

Można oszukać jakoś fortunę za granicą?
Wiem puszczam z Internetu polskiego ale drażni samo przygotowanie kuponu nawet..

1

Generał mówili, chyba ze skazanego na śmierć :D

0

Xavi: halo wóz, mamy jeszcze jakiś obrońców na ławce?

1

@AllBundy Piękne to było jeszcze prawie zaliczył asystę :D

0

W fife były opcje np graj bez spalonych, z przewagą zawodnika.. Może Xavi robi im czelendż?

0

Ty on wprowadza Kessiego ahahahahahhahahahaha

0

Xavi odrazu machnął żeby wracali XD

5

1 praca Torresa to kelner.
Stek mocno krwisty czy wysmażony?
Spalony he he he

0

@Emhyr Ja? To Xavi nie trzeźwieje od finału Argentyna-Francja :)

0

Simeone wolny po sezonie..
Może pokazałby naszym jaja? Bo narazie mamy sił na 30 minut i 15 w drugiej połowie. Znowu człowiek się nie wyśpi przez tych patałachów..

0

@pax Oczywiście. Wielka krater na środku.

0

Alonso który ostatnio trafił bramkę z rożnego teraz wrzuca?
Oni chociaż ustalili kto wykonuje rożne czy jak w b klasie kto bliżej?

1

@Ptasior A mieszany z błotem Adama? Ale 80 % wierzy bo Ferdynand dochodzi do sytuacji i nie trafił 30 setek w tamtym sezonie :D

4

Zaraz znajdą się obrońcy, bo Xavi chciał wygrać jak najmniejszym nakładem sił ble ble.

W KAŻDYM, W KAŻDYM meczu minimalnie prowadzimy i zaczyna się obrona i zmiany gorsze jak za Kumana na kacu. To jest popierdółka nie Barca!!! Dlaczego my NIGDY nie idziemy po 2 gola tylko zaczynamy klepać na własnej połowie, nie wychodzimy z kontrą tylko klepiemy jak idioci pomiędzy obrońcami? Gen frajerstwa 100 % użytkowników pisało że Betis strzeli z tyłka i będą dymy bo sobie wpuścił 5 ŚO i emeryta który zbierał pieczarki przy bramce Betisu..

0

@pax Gdzie ten Busi szefie?

0

Dawaj Lengleta jeszcze pseudo trenerze XD

1

Przecież mógł podać 3 razy do pustej bramki wtf? XD

3

Ferran to taki trochę brat Pudziana :D
Kim jesteś? Bratem Pudziana.
Kim jesteś? Jestem z córką Luczo.

0

@pax Czekaj aż Busi zacznie koncert :D Już teraz nie możemy wyprowadzić piłki z pola karnego..

0

Strona sztangi i roberto.. Xavi chce to przegrać kompletnie nie potrafi zarządzać kadrą.

0

Xavi coś ćpa nie ma bata.. Serio Sztanga za De Jonga??

3

Ja pierr Sztanga..

1

Czemu Pedri z Lewym teraz klepnęli sobie 10 razy na połowie?
Zamiast jechać z tą kontrą dograć do np Dembele.. Jacy my jesteśmy bezjajeczni eh.

6

Araujo ewidentnie popychany nie ma faulu XD

0

Kszabi chyba im zakazał gry do przodu w 2 połowie..

3

Felix debiutuje w Chelsea. Ciekawe jak dalej potoczy się jego kariera :D

1

Jest szansa na kontrę tak jak zagrał Pedri, roberto staje turla do tyłu podaje do tyłu i tak 28 razy w meczu. Gubi krycie, Araujo kilka razy musiał uciekać do skrzydła, nie wraca, powolny przewidywalny stary beton ale przedłużamy kontrakcik i wujek Sztanga też może zostać na kolejny sezon a co!
2 największe hamulcowe które u nas zostały.. Alba czasami też nie nadąża ale chociaż daje nieraz coś ,,ekstra" w ofensywie. Tylko czekać jak Sztanga wejdzie na bosko gdzie De Jong gra świetnie :/
Roberto KAPITAN- XDDDDDD out!!!!!!!!!!!

0

@JimMorrisonFCB Szczerze? PO jak się patrzy szczególnie w Barcelonie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?