jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Josufa Mojokokoko XD
Kolejny wielki talent po Dembele i Sancho? Ile kłamca wyłoży 120 baniek?
Zamiast zająć się na poważnie sprowadzeniem Leo chociaż na pożegnalny sezon, marketingowo wizualnie sponsorsko pełne Camp Nou na każdym meczu z samych koszulek kupa hajsu laporta dalej coś bredzi jak morawiecki :D
Szczerze po tym co Messi osiągnął z Argentyną wgl się nie jaram klubową piłką, narazie chyba nie obejrzę żadnego meczu. Jeżeli zaczyna się temat piłki- Messi mordo i banan na twarzy mokre oczy :D
1
@maroon Wracając do staroci polecam serial Zorro :D
Przypomina mi się dzieciństwo serial urzeka klimatem chociaż wiadomo jaka wtedy była jakość, świetnie zagrane w sam raz do obiadku :D
https://www.cda.pl/kronikarz56/folder/27786339
6
@DonMatteo901 W końcu pękł i tak długo wytrzymał piękne :D
0
@FCB_dimiC Tss zablokowali mu film..
4
No i wjechał filmik z kanału: MagicalMessi
Lionel Messi - Destined To Win The World Cup
Zapinamy pasy chusteczki i jazda!! :D
1
@Herato 5 graczy. Ronaldo(ten prawdziwy xd), Rivaldo, Ronaldinho, Messi i chyba któryś Niemiec Beckenbauer albo Gerd Muller.
0
@kynio302 Genialne :D
2
Messi: Mateo jest trolem :D
Ciekawe jakby poszedł w ślady legendy ruchy mają podobne :D
0
@Janiama Hugo wyciągnął w międzyczasie bombę Messiego zaa pola karnego. Później jeszcze też Leo miał taką cofniętą piłkę ale źle przyjął..
Ahh gdyby to zakończył tym strzałem z dystansu każdy z nas żyłby dłużej i się tak nie denerwował przy karnych :D
1
Swoją drogą Messi pożyczył chyba gumę na turniej od Sir Alexa Fergusona :)
18
Siatkę kradną, w Pique się bawią :D
https://scontent.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/318779063_902795631095568_8410013987338754161_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=lzP4IDFQ_mkAX_VTq0I&_nc_ht=scontent.fmuc4-1.fna&oh=00_AfBs1qOsUFxjNyLm6NPoaQvMnSJlvjGxqNTK90AxaY2drw&oe=63A4F983
Messi jako Goku XD
https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321092002_850185319534923_6166266994266197763_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=RHO8GijbD94AX9kepmt&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=00_AfADB99NqbLoQ3uLc24Iuu3aCLG4U79zDdk7qGP-NzgoBQ&oe=63A56FBE
2
Dosłownie boskie Buenos cały naród w orgazmie :D
Lionel Messi - The Drama of Argentina i trzeba próbować zasnąć :D
0
@Cotutajsiedzieje U mnie ucierpiała szafka jak zayeba.. :D
1
@MadafakinGuy Wszyscy Leo na imię :D
1
@PiotrR Myślę że czuwał z góry i maczał przy tym palce, może rękę :D
4
Buenos Aires live :D
60
Messi musi stuknąć 100 bramkę w reprezentacji :D Chyba ma 98?
1
@tristan87 Jadoooom! :D
0
Jakieś tapety z tym małym skurczybykiem? :D
Chcę sobie zawalić fejsa niech widzą! :D
11
LEO MESSI leśny dziadek!
Kolejna złota piłka!
Najlepszy w historii bóg futbolu ukoronowanie kariery, niestety nic nie musi ale oby mundial dodał mu kopa i żeby nie było mowy o żadnym zakończeniu kariery.. 35 letni dziadek nie biega człapie i zostaje mistrzem świata który ciągnął Argentynę na plecach co za historia!
PSG? Mekambe raczej nie przyjmie Messiego z otwartymi ramionami, chyba czeka nas po wakacjach prawdziwy POWRÓT KRÓLA!!!!!!!!!!
34
- Ronaldo: kim jesteś?
- Pedro: mistrzem świata a Ty?
3
Wiara w Leo się opłaca!! Kocham go kurwwwww! :D
https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/320498338_471243995191232_2158936008271372483_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=m42Js1QYpakAX8-TrfV&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=03_AdRCawqk4EB_L99UEQ21qLHaX3mXy4jevxnOH_Cw3C1Drg&oe=63C6CC54
https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/319546690_545516044104841_8367791638835563157_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=aye-z8yivSsAX-NNq6Y&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=03_AdRAqzdRiBO4mE_JY50XKvDre9Khmu_nErNt8rl1rO85Qg&oe=63C6CE77
1
@AmigoBlancos Zagra jutro.. Myślę że po początku będziemy wiedzieć co się wydarzy. W tym turnieju nawet przy karnych Messi idzie na pełnej piźd** bierze grę na siebie, w wielu ważnych meczach spuszczał głowę bo była presja tutaj nie miał ani jednego momentu zawahania oby tak do końca :D
2
Kaczor bliski zawału :D
Szacun dla gościa który wykrzyczał prawdę!
0
@Explode Obojętnie który port działa tylko myszka. Nie mogę podłączyć telefonu, kupiłem adapter na każde wejście czy karty pamięci/adaptery i jego też nawet nie czyta wyskakuje błąd..
2
@Rust_Cohle Masz pisać jak idiota to wcale nie pisz..
0
Pomoże ktoś naprawić porty usb?
Wgl nie czyta telefonu..
0
Puchar świata i złota piłka zostaje w PSG.
Serce Messi rozum Mekambe i żabojady..
4
Dobrze ktoś pisał o tych kontuzjach szybka kasa wpadła :D
https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/318625501_1182666905958438_4483504084110246894_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=xbmw5UZOOEcAX_QXh5F&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=03_AdTKRr1PZyVDC_llj-GkcQhbleR5bI4lTGJiJgr9fbcTaw&oe=63C19F4A
6
To powinien być karny!!!!!!!!!