0

@michal26 Na tym turnieju Lewy był cieniem samego siebie. Jak tego nie dostrzegasz to nie znasz się na piłce posłuchaj co mówił po meczu jak się czuje i jak wygląda.

0

@michal26 Lewy był przerażająco słaby mimo goli i tych niestrzelonych karnych. Nie przypominam sobie żeby zrobił jakąś akcję w tych 4 meczach. Cash mimo tego że i tak był na plus wyglądał dokładnie tak jak Lewy zajechany sezonem.. Zielu życiowa forma ale z kim miał pograć? Lewy z przodu i długo długo nic.

0

@Janiama Serio? Przy obu bramkach poprawia sobie piłkę dwa trzy razy nikt nie dochodzi to nie jest żaden kosmos..

17

Dodam jeszcze że Szczęsny i Bereszyński top u nas jeśli chodzi o zawodników turnieju.

1

Niby wstydu nie ma ale..
Gdybanie gdyby Zielu trafił na 1:0
Inna sprawa że Francja była strasznie słaba, Argentyna nas zjadła mam wrażenie że Francja podeszła do nas z za dużym szacunkiem albo poprostu była do ugryzienia. Szkoda że mamy Fryzjera idiotę za trenera z Milikiem i seniorem Grosikiem zaczęliśmy grać i stwarzać okazję..

5

Laga na Lewego, przyklejony Varane i Upamecano ewentualnie będzie Rabiot doskakiwał. Nawet jeśli Lewy przyjmie obróci się zastawi zrobi cokolwiek ma do Zielińskiego 15-20 metrów gdzie Zielu będzie startował z własnej połowy..

Michniewicz to totalny idiota a będzie przez całe eliminacje i kolejne euro bo awansować możemy przy dobrych wiatrach nawet z przedostatniego miejsca. Ciepła posadka na kilka lat zagwarantowana, Gibraltary Lichensztajny lizodupy z kanału pseudosportowego.. Jedynie jakaś szybka kontra i Szczęsny może nas uratować, mimo wszystko do boju Polsko! :D

2

Ależ Francja ma potężny skład praktycznie na każdej pozycji zawodnik w swoim klubie robi różnicę, TOP!

6

@Patrykl145 Może dlatego że każdy w miarę myślący człowiek wie że przy Lewandowskim ciągle będzie dwóch obrońców trzeci będzie doskakiwał jak jakimś cudem Lewy wygra główkę przebitkę przyjmie obróci się to nie będzie miał do kogo podać bo najbliższy Zieliński będzie 20 metrów od niego na swojej połowie? Wystaw chłopa bez nogi przy Lewym byle było do kogoś podać..
Użyj mózgu człowieku później się mądrz :)

1

1. Autobus, laga na Lewego, jakimś cudem wyjdziemy z kontrą trafimy na 1:0, zamurujemy, awans
2. Autobus, Zamurujemy, jakimś cudem wytrzymamy do karnych, awans
3. Autobus, Francja zrobi nam rewolucję a Czesiu i tak zostanie na stanowisku
Tak czy inaczej będą emocje :D

0

@Roobo Gdzie masz taki kurs na handi?

1

@Coutinho007 Jakby pograł do 40 1000 bramek 400 asyst w jego zasięgu, oby mu się chciało :D

8

Top 10 Players with the Most assists in the Last 30 years:
1. Lionel Messi (348)
2. Luis Figo (283)
3. Ryan Giggs (277)
4. David Beckham (259)
5. Angel Di Maria (254)
6. Luis Suarez (247)
7. Neymar jr. (244)
8. Kevin De bruyne (243)
9. Francesco Totti (240)
10. Thomas Muller (237)
Skopiowane z fejsa czyli chyba topowa dyszka. Z tego co widać może Di Maria Ney De Bruyne dobiją do 300 moim zdaniem :D Ronaldo ma z 200?

1

@Sysia11 Nie chodzi o ogórków tylko zmęczenie meczami. Nie wiem dlaczego dzisiaj np grała Argentyna nie Anglia.

0

Najgorsze że to może być ostatni mecz Argentyny Messi za bardzo nie ma tam z kim pograć a wieku się nie oszuka..

27

Szkoda że tylko 1 bramka co za kosmiczny mecz Messiego!!
Drybling podania kreowanie przyspieszenie ehh Lautaro zawalił mi kupon..

2

@DonAndresFCB Tu jest pełna wersja :D Z tego co się orientuję ten pan już nie pierwszy raz występuje w całej serii :D


2

Nasz sejm nocą co się facet oburzył na mecze ale ma rację że pisiory przepychają ustawy po nocy :D


0

Wybieranie sobie przeciwników, sędziowanie ale tam musiały iść grube pieniążki na buku.. Coraz bardziej przypomina to nie mistrzostwa świata tylko mistrzostwa śmiechu :D

4

Fir Dojczland :D

1

@mateusz1989VeB Pseudo kanał sportowy..

0

@Kgorecki2500 Masochista :)

1

Przegraliśmy ale wygraliśmy XD
Wyjście z grupy po 36 latach ale jak.. Jaki to jest kurrrrrr wstyd :D
Niski, 30 minutowy pressing o co tu wgl chodziło jakie były założenia żeby stać i broń boże nie sfaulować? XD
Całe szczęście że Argentyna dała nam przegrać :D Przegrać tylko 2:0 :D
Argentyna wygląda bardzo słabo nie wiem dlaczego nie gra np Dybala..
Messi kosmos ale znowu Janusze będą gadać tylko o karnym, w niedzielę Francja.. Debmbele czy Mbappe vs Jędrzejczyk?
Najgorsze że Czesiu zostanie na Euro.. Niby radość ale bardzo gorzka :D

0

@barcelonaLM Ja też nie wiem ale powtórki obu bramek czy chociaż zatrzymania na dobrej klatce w linii z obroną na pewno nie było bo oglądałem mecz i miałem wrażenie że właśnie but wystawał :D

4

2 gol Portugalii:
https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/314158015_1542723242908895_2578369025959728860_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=ROrk9HMb4gYAX97oDxf&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=03_AdS-aGJ6C8_h2Ms8sOBtrNq4DIF8D8puZdXdl1GjrZTdBA&oe=63AB19B8

Przy 3 też miałem wrażenie że był spalony, podobnie chyba Ekwador trafił Katarowi na 2:0 dziwne że te dziady nie dały nawet powtórki. O karnym Portugalii chyba nie ma sensu pisać skoro Arabia dostała z nami a brak karnego dla Kataru przy 0:0 to skandal :D

2

Co tam somsiedzie?

3

Czesiu ja pier kur mać ja pier kur ale się zagotował przy karnym :D


1

@Awtameok_Klana Uwielbiam 1 piosenkę.

0

Smutne że znowu Messi ciągnie ten wóz..
Po gwizdku wyglądał jakby go odłączyli od kroplówki jakby wstał z grobu jakby miał kontuzję wszystkiego. Na dłuższą metę tak się nie da, przynajmniej ładnie śpiewa :D
https://www.facebook.com/watch/?v=891506385176364

0

Remis:
Meksyk wali ledwo żyjącą Arabię
Argentyna nas
Przecież to tak śmierdzi ustawką nie wiem o co chodzi w tym meczu :D

1

Albo są skłóceni między sobą albo poszły grube ustawki.. Nie ma możliwości Messi Di Maria Lautaro nagle zapominają jak się gra w piłkę :D Po nieudanej akcji uśmieszki luz trochę kosmiczny mecz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?