2

Myślę że nawet jakby Mbappe wygrał mundial Leo zgarnia złotą piłkę.
Pierdolon* geniusz!!!!!
Szczerze Leo dzisiaj ledwo chodził było widać straszne zmęczenie mimo to karny, akcja z 45 min, asysta przy 3:0. W końcu trochę sprawiedliwości w świecie piłki!!

0

@Nazio87 W kosmosie to on nigdy nie był :)

1

Wiadomo dlaczego glapiński jest prezesem NBP :D Co za ludzie rządzą tym krajem..


4

Nie przepadam za nim ale po ludzku szkoda Ronaldo..

Empatia. Zostaje z niczym, bez klubu, po katastrofalnym mundialu z przerostem ambicji bo tak ciężko zejść ze sceny niepokonanym. W dodatku śmierć syna sprawy prywatne nagonka z każdej strony i o dupę rozbić te miliony które ma na koncie. Wielka dwójka która napędzała się przez lata praktycznie przez całe moje dorosłe życie. Jak Messi zakończy karierę chyba wezmę tydzień wolnego będę pił i płakał jak bóbr zaliczę strasznego doła. Żaden Mekakambe i Halland tego nie zastąpią, ciekawe jak Ronaldo zastąpi życie po życiu, szczerze widziałbym go w jakimś filmie np z Dwaynem Johnsonsonem :D

0

@Pawlak1992 Przecież laporta pieprzył że mamy tyle hajsu na transfery w zimie..
Jeżeli Xavi nie wygra żadnego pucharu, gównie chodzi o ligę powinien odejść po sezonie.

3

NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Swoją drogą szkoda Ronaldo powoli z Messim schodzą ze sceny..

1

@MESSIah16 Dziwię się czego nie dostaje szans.

9

Wielki szacun jak wytatuowani Argentyńczycy idą do pressingu po stracie piłki, psy spuszczone ze smyczy, ochroniarz De Paul nie odstępujący Messiego na 5 metrów chyba nawet chodzi z nim kibla :D Co do Messiego też dzisiaj niezły bandzior, mała mafia rodzina kartel z szefem na czele :D

1

@Kapitan hawk Chciało by się napisać: gdzie to wypier :D

3

Trochę ochłonąłem, Messi zagra jeszcze 2 mecze na mundialu, to znaczy słaby leśny dziadek.. :D
W przypadku odpadnięcia Ymbape i Ronaldo Messi nie wygrywając mundialu chyba sięgnie po złotą piłkę. Prowadzi praktycznie we wszystkich statystykach pamiętajmy że w PSG też kosmiczne staty :D

Co do wielkiego De Jonga. Ciągle się dziwę że Xavi z niego zrezygnował. Najprostsza piłka od początku jak nie idzie laga na wysokiego drewniaka zawsze, zawsze coś się może wydarzyć..

2

@Siro Te wkrętki z rożnego to samo z nami ale kozak szkoda że dał tyle Realowi..

0

Jadooooooooooom! :D
Należało się :D

3

Jest zajebiście!!!!!!!!!!!!!

0

Serio kilogram karpia 70 zł? :D
Kolejny odcinek super express:


0

Wracając do piłki, może Xavi faktycznie powinien pomyśleć o wystawianiu Piranii na PO? Przyspieszenie wrzutki i podania ma świetne ostatnio w meczu Brazylii też dobrze bronił.

3

Nie żyje Jan Nowicki, pewnie pamiętacie słynną anegdotkę o Krychowiaku :D


0

@Lionel_Messi10 On już go przedłużył przypominam. laporta jest gorszy niż Bartomeu :D

0

Um, dois, três samba!!!
Ależ zabawa Brazylii :D

1

Pirania kolejna asysta :D

0

@Emhyr Szok że w końcu coś dobrze powiedział..

0

Słuchajcie, słuchajcie mieszkańcy Khorinis! Szykuje się kolejny mega mod do Gothic :D


1

@MesQueUnClub_87 No to o co masz ból tyłka? Zagrał słabo na tych mistrzostwach a skoro jest takim geniuszem nikt mu nie zabrania wziąć piłki podać strzelić.

3

@norbi77 To niech sobie wyjdzie po piłkę, Messi może on nie może? Skoro Messi zabrał mu złotą piłkę?

3

@jareksk100 Oby to była ironia co napisałeś :D Człowiek podchmielony po meczu mógłby napisać kilka mocniejszych słów o tym kryminaliście..

0

@Rewolucja123 No więc Ci napisałem karne to każdy z nas może strzelić, wiem że był osamotniony i wszystkie te pojedynki dryblingi strzały przegrywał głównie bo Fryzjer wystawiał go samego z przodu, było widać że Lewy jest zmęczony więc Ci napisałem że zagrał bardzo słaby turniej. Nie obwiniam go! A wy go bronicie na siłę że Lewy zagrał super bo strzelił karnego i do pustej bramki, więc piszę do was jak do idiotów dlaczego nie wziął piłki jak Messi wczoraj nie przeszedł pół boiska nie wyklarował 2 czy 3 sytuacji 100 % i nie strzelił gola z dystansu? Skoro ten cudowny Lewandowski powinien wygrać złotą piłkę. Dokładniej nie da się tego wytłumaczyć..

2

@Rewolucja123 Na siłę bronicie Lewego który nie zrobił praktycznie nic. Od takiego zawodnika wymaga się tego co robi np Messi skoro jest na jego poziomie. Coś magicznego coś na plus. Przecież nie winię Lewandowskiego że przez niego przegraliśmy tylko wyrażam swoje zdanie :D

4

@macio_944 Tak o tym porozumieniu przed chwilą wypowiadał się Lewy czy Zieliński..

1

@macio_944 Co na to Brzęczek?

2

@Rewolucja123 No więc sam sobie zaprzeczasz. Co zrobiła Argentyna bez Messiego? A on nie jest w prime i jest starszy od Lewego.
Lewy nie dodał nic na plus, nie wygrywał pojedynków zresztą w ostatnich 3, 4 meczach Barcy było widać że jest zmęczony..
Chyba że trzeba Ci tłumaczyć jak typowemu Januszowi bo to taki komentarz skoro Lewy nie dostawał piłek a jest według niektórych lepszy od Messiego dlaczego sobie nie wziął piłki i nie przeszedł pół boiska nie dogrywał i strzelał jak Messi?

4

@maroon Jakby ten śmieszny Czesiu miał za grosz kultury to teraz kończyłby odsiadkę we Wronkach. Mimo wyjścia z grupy co jest sukcesem i tego że Czesiu wydaje się mega sympatycznym człowiekiem świetne przemowy po których sam się wzruszyłem to jest dla mnie ostatnim dziadem i pozostanie Fryzjerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?