0

Leo why? Kojarzy mi się tylko for money ale wiadomo że chodzi o kogo innego. Szkoda mógł zamknąć sprawę awansu a tak możemy tylko odetchnąć :)

0

2 gol Luisa typowy instynkt snajperski :D

0

Wracam od kolegi :D ochłonęliście trochę?:D

0

Pelegriniego chyba trochę poniosło z tą ofensywą :D
Zabójcze kontry na to dziś liczę! :D

0

Zgadzam się w 100% dzisiaj nasze kontry będą zabójcze!:D

1

City ofensywnie :o
Mnóstwo goli dziś padnie :D

1

Zobaczycie, wróci niezniszczalny w przyszłym sezonie:D albo i za dwa sezony:D

0

Znamy już składy? Wróciłem z pracy zaraz po piwko lecę i jedziemy City!!!

0

Przy takim meczu piwko w tą czy w tamtą bez różnicy dzięki za odp :) i tak się pewnie z kolegą zrzucę który jest za City więc zanosi się na wspaniałe widowisko i % :D

0

Uciekam do pracy będę wieczorem trzymajcie się jeszcze niecałe 6 h ! :D

0

No patrzcie jak nasi panowie się bawią się przed arcyważnym meczem.. Oby sobie poprawili humory :) a z Panią prowadzącą też bym się pobawił :D
http://sport.wp.pl/kat,1041399,title,Gwiazdy-Barcelony-bawia-sie-w-kasynie-przed-meczem-LM,wid,17284735,wiadomosc.html

0

Sprawdzę wieczorem dzięki :)

0

Pilne! Korzystał ktoś z tego?? Sms 11 zł myślę że warto 4-paka poświęcić na dzisiejszy mecz działa to??
http://sport.vod.pl/liga-mistrzow

0

Suarez musi walczyć fizycznie z Kompanym i Mangalą(lubią popełniać błędy szczególnie ten drugi), Ney z Leo wjeżdżać skrzydłami, Xavi kontrola gry w środku Masche czyścić w obronie, Piqet górne piły z Dżeko. Musimy strzelić dziś przynajmniej jedną bramkę nawet żeby minimalnie przegrać ale przypomnijcie sobie nasz 2-mecz z Atletico w LM.. Nie kojarzę tego Fernando może to będzie słaby punkt. Jak ktoś posiada to proszę o dobre streamy :)

2

No w końcu :D

0

Szykuje się piękny wieczór z LM ciary normalnie :D

0

Bardzo oklepane ale chyba lepiej sobie radzę na orliku :D normalnie jakbym ligę okręgową oglądał w moim mieście :D

0

Kompany bardzo pewny siebie zobaczymy jaką minę będzie miał po meczu :D
http://www.fcgol.pl/17582/kompany_woli_grac_z_barca_niz_ze_stoke.html

0

Chciałbym dzisiejszy meczyk oglądnąć bez spiny to nie zwykłe spotkanie ligowe..

3

Hahaha nie mogę dojść do siebie :D Czy nasza liga jest tak żenująca? :D
http://www.fcgol.pl/17576/paranormalny_mecz_w_krakowie.html

0

Panowie kiedyś się nakręciłem przed rewanżem z Milanem 4:0 i awansowaliśmy nie pamiętam na której stronce ale wysłałem szybkiego sms z konta mi zjadło 30 zł a mecz się dalej ciął :D
Kolega mi opowiadał o heinekenie że te kody się wpisuje ale to już chyba też nieaktualne?

0

Od rana jeżdżę próbuję załatwić dekoder z canal + byłem u kolegi i chyba nic z tego nie wyjdzie:/ Gdyby ktoś miał dobre streamy proszę o pomoc :)
Po zwycięstwo! :D

0

Redakcjo po co ten wynik z Malagą w poście? :D

0

Jak dla mnie legenda piłki nożnej pamiętam jak nas skrzywdził kilka lat temu :)

1

Sam mówił że gra z wieloma kontuzjami i będzie coraz gorzej latka lecą.. Ale jest usposobiony ofensywnie ma na pewno lepsze wrzutki dużo asystuje no i jest Polakiem :D

0

Sensacyjny kandydat na naszą prawą obronę za Alvesa :D jak wam się podoba?
http://www.fcgol.pl/17568/piszczek_zastapi_daniego_alvesa.html

0

Jak mniej więcej będzie wyglądała 11 City??

2

Nie wiem czemu ale Nasriego coś nie lubię :D

0

Ciekawe w jakim stanie będzie murawa bo to też ważne :D

0

Ter Stegen
Alves ??? Piqet Alba

Xavi Masche Rakitić

Messi Suarez Neymar

Busi w miejsce Masche a ten do obrony? Może zagrać na 2 defensywnych ale przecież musimy strzelić bramkę i to najlepiej nie jedną :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?