jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra tam Szczęsny i Sanchez przecież, ale i tak zawsze będą poza 4 :D
0
hahaha City zarzuca sieci na Suareza :D
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/504320/manchester-city-wylozy-100-mln-funtow-za-luisa-suareza?utm_source=wp&utm_medium=news&utm_campaign=wp_pilka-nozna
0
Czemu źle życzycie Kanonierom? :D
2
Kolejny rekord Leo :)
http://www.fcgol.pl/17772/lionel_messi_wsrod_dziesieciu_najlepszych_strzelcow_w_historii_czolowych_lig_europy.html
1
,,Odszedł,, w pięknym stylu mój idol :D
0
Później w miarę ok :) ale obiad zjadłem skrót oglądnąłem :D
0
Suarez w końcu złapał rytm i automatyzm, w najwyższej dyspozycji będzie za miesiąc dwa obyśmy wtedy walczyli jeszcze na wszystkich frontach :D
0
Marcelino chyba źle wybrałeś :D Zamiast zdobywać punkty starać się o LM LE wierzysz że wbijecie Barcelonie 3 bramki nie tracąc żadnej? :D
1
Skrót wczorajszego meczu PL jakby ktoś chciał oglądnąć do obiadu tak jak familiadę :D
4
Fajnie że meczyk już w środę i gramy praktycznie co 3 dni :D
0
Ogarnij się koleś..
0
Widocznie ominąłem 4 klasę albo nie byłem na tej lekcji bo mam wyższe wykształcenie :D
1
mvp dzisiejszego meczu :D
1
1
MAMY MEDAL!!!
JESZCZE TYLKO KAMIL MEDAL JAKIEGO KOLORU??? :D
3
ODPALCIE TVP 1 POLACY SKACZĄ ZNAKOMICIE BĘDZIE MEDAL! :D
0
Jak dla mnie gra od początku spotkania nie wszedł w 23 minucie, dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych :D
0
A. Bueno idzie po koronę króla strzelców 4 gole w 39 min :D
0
Przepraszam profesorze ale wstałem z gorączką żeby obejrzeć mecz i sprawdzić kto kiedy gra proszę mi zaliczyć test
1
Lucho na boisko! :D
1
Jutro Krychowiaki i Łodzie urwą punkty drużyną z Madrytu :D
0
W meczu Manchesteru Utd- Sunderland sędzia pokazał czerwoną kartkę temu zawodnikowi któremu nie powinien :D
http://www.livesports.pl/mecz/bL5CTbXo/#wideo
0
I Ney powinien odpocząć :)
0
Możliwe bo jest w gazie od kilku meczy a Neymar przegrywa praktycznie każdy pojedynek.. Widocznie Ney nie jest jeszcze w pełni przygotowany fizycznie aby przez cały sezon grać na najwyższym poziomie.
0
W miejsce bezproduktywnego OD KILKU meczy Neymara powinien wejść Pedro, Ney potrzebuję odpoczynku, oszczędzać Luisa na ostatniej 11 minut w którym ustrzeliłby jeszcze bramkę lub dwie? Ostatnim niezadowolonym u nas był Fabregas i obym czegoś nie wykrakał :)
0
Oby ostatni raz bo zbyt dużo 100 dzisiaj zmarnował :D
0
Nie nasze tylko Bartka i Zubiego :D
0
Ibra pocisnął Messiego :D
http://www.fcgol.pl/17747/zlatan_dogryza_messiemu.html
0
Batman :D
http://bleacherreport.com/articles/2380452-pierre-emerick-aubameyang-goes-full-batman-marco-reus-as-robin-after-goal
0
10 min przemęczać przed czym? Spokojnie bramkę by ustrzelił jeszcze. Osobiście jestem niezadowolony ze zmian :)