0

Gra tam Szczęsny i Sanchez przecież, ale i tak zawsze będą poza 4 :D

0

Czemu źle życzycie Kanonierom? :D

1

,,Odszedł,, w pięknym stylu mój idol :D

0

Później w miarę ok :) ale obiad zjadłem skrót oglądnąłem :D

0

Suarez w końcu złapał rytm i automatyzm, w najwyższej dyspozycji będzie za miesiąc dwa obyśmy wtedy walczyli jeszcze na wszystkich frontach :D

0

Marcelino chyba źle wybrałeś :D Zamiast zdobywać punkty starać się o LM LE wierzysz że wbijecie Barcelonie 3 bramki nie tracąc żadnej? :D

1

Skrót wczorajszego meczu PL jakby ktoś chciał oglądnąć do obiadu tak jak familiadę :D

4

Fajnie że meczyk już w środę i gramy praktycznie co 3 dni :D

0

Ogarnij się koleś..

0

Widocznie ominąłem 4 klasę albo nie byłem na tej lekcji bo mam wyższe wykształcenie :D

1

mvp dzisiejszego meczu :D

1

1

MAMY MEDAL!!!
JESZCZE TYLKO KAMIL MEDAL JAKIEGO KOLORU??? :D

3

ODPALCIE TVP 1 POLACY SKACZĄ ZNAKOMICIE BĘDZIE MEDAL! :D

0

Jak dla mnie gra od początku spotkania nie wszedł w 23 minucie, dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych :D

0

A. Bueno idzie po koronę króla strzelców 4 gole w 39 min :D

0

Przepraszam profesorze ale wstałem z gorączką żeby obejrzeć mecz i sprawdzić kto kiedy gra proszę mi zaliczyć test

1

Lucho na boisko! :D

1

Jutro Krychowiaki i Łodzie urwą punkty drużyną z Madrytu :D

0

W meczu Manchesteru Utd- Sunderland sędzia pokazał czerwoną kartkę temu zawodnikowi któremu nie powinien :D
http://www.livesports.pl/mecz/bL5CTbXo/#wideo

0

I Ney powinien odpocząć :)

0

Możliwe bo jest w gazie od kilku meczy a Neymar przegrywa praktycznie każdy pojedynek.. Widocznie Ney nie jest jeszcze w pełni przygotowany fizycznie aby przez cały sezon grać na najwyższym poziomie.

0

W miejsce bezproduktywnego OD KILKU meczy Neymara powinien wejść Pedro, Ney potrzebuję odpoczynku, oszczędzać Luisa na ostatniej 11 minut w którym ustrzeliłby jeszcze bramkę lub dwie? Ostatnim niezadowolonym u nas był Fabregas i obym czegoś nie wykrakał :)

0

Oby ostatni raz bo zbyt dużo 100 dzisiaj zmarnował :D

0

Nie nasze tylko Bartka i Zubiego :D

0

0

10 min przemęczać przed czym? Spokojnie bramkę by ustrzelił jeszcze. Osobiście jestem niezadowolony ze zmian :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?