jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem czy moje serce by wytrzymało takie mecze, duża dawka znieczulenia się przyda :D
2
Strasznie się dzisiaj nudzę :D postanowiłem porównać po 3 najlepsze drużyny jak do tej pory, z 5 najsilniejszych lig w europie. Ofensywa zdecydowanie należy do Barcy, Bayernu i Realu. Faworyci w CL chyba tak jak ułożyła się tabela czyli pierwsze 4 zespoły.
Od lewej: rozegrane mecze, bilans bramkowy i na końcu punkty
1. Chelsea 27 57:22 +35 63
2.Real Madryt 25 75:23 +52 61
3. Barcelona 25 70:15 +55 59
4. Bayern 23 63:10 +53 58
5. Juventus 25 52:14 +38 58
6.Manchester City 28 59:27 +32 58
7. Lyon 27 51:21 +30 54
8. Atletico Madryt 25 50:22 +28 54
9. Arsenal 28 53:30 +23 54
10. Psg 27 46:23 +23 53
11. Wolfsburg 23 53:27 +26 50
12. Marseille 27 50:30 +20 50
13. As Roma 25 38:19 +19 49
14. Napoli 25 44:31 +13 45
15. Monchengladbach 23 31:18 +13 40
2
Alves buduję atmosferę w szatni może dlatego powinien zostać w Barcelonie :D
http://www.fcgol.pl/17895/neymar_i_dani_alves_spiewaja_po_meczu.html
0
Rzuty wolne Ronaldo :)
http://www.fcgol.pl/17906/tyle_cr7_czeka_na_gola_z_wolnego.html
0
Trochę nie na temat ale może mi ktoś pomóc z ligą typerów na priv? Może i ja się trochę zabawię w typowanie :D
0
Oby coś ustrzelił statystyki w reprezentacji ma niesamowite :D
0
Oby nie wdał się w Verminatora bo wróci w przyszłym sezonie :D
0
Przyszedł Luis wracają trofea :D
0
Ciekawe czy Żewłakow czyta nasze komentarze :D
0
HA HA nie dał Neymarowi! :D kozackie w sam raz na dzwonek :D
1
Nowy Messi? :D
http://www.fcgol.pl/13835/tak_sie_strzela_w_c_klasie.html
14
Może zabawnie brzmieć ale będzie to dopiero pierwszy poważniejszy puchar Neya w Barcelonie :D
9
Stwierdzam po meczu iż jestem szczęśliwy, że mogę oglądać nasze Trio które samo rozwala mecze :D Patrzę teraz na Manchester jak się męczy w lidze:
Di Maria, Rooney, Falcao, van Persi a jednak nie mogą się zgrać..
0
Gorzej z nazwiskami przeciwników :D
1
Alexis brama dla Kanonierów ;)
0
W finale statystyki się poprawią :D
1
Ile wygrałeś? :D
0
Komentarz usunięty
0
Po półfinale Copa del Rey 2014/2105
MSN- 3 gole 1 asysta
BBC- :D
25
Leo tylko raz szarpnął w swoim stylu ale wydaje mi się że oszczędzał siły i wolał asystować :)
1
Pamiętam kilka sezonów do tyłu mecze w Copa i komentatorów ze Sport klubu czy jakoś tak :D to dopiero były jaja :D
0
Ney zagrał na początku 2 połowy ręką koleś z Łodzi wybijał piłkę ze 20 sekund bo wszyscy byli pokryci ale Żewłakow tego nie zauważył :D
1
Czy tylko mnie, asysta Xaviego przypomniała to zagranie? :D
0
I co synek? :D
5
Żewłakow kilka akcji po bramce Suareza: Zadowolenie ARGENTYŃCZYKA zasłużył na bramkę :D
4
Busi uśmiechnięty na ławce w trakcie meczu z kolegami więc pewnie kilka dni przerwy pobiega z Verminatorem i Daglasem i wszystko będzie dobrze :D
0
Najgorsze że Masche ostatnio nie błyszczy formą..
2
,,Kibicie wystrzeliwują balony na boisko"
0
Kontuzja Busiego może nam zrobić dobrze, Masche na defensywnym tylko kto z Piqetem w obronie??
0
Barca urządziła sobie dzisiaj trening z Łodziami :D 1 masakrę już mamy co jak nam władują na 2:1??