1

Nie wiem czy moje serce by wytrzymało takie mecze, duża dawka znieczulenia się przyda :D

2

Strasznie się dzisiaj nudzę :D postanowiłem porównać po 3 najlepsze drużyny jak do tej pory, z 5 najsilniejszych lig w europie. Ofensywa zdecydowanie należy do Barcy, Bayernu i Realu. Faworyci w CL chyba tak jak ułożyła się tabela czyli pierwsze 4 zespoły.

Od lewej: rozegrane mecze, bilans bramkowy i na końcu punkty

1. Chelsea 27 57:22 +35 63
2.Real Madryt 25 75:23 +52 61
3. Barcelona 25 70:15 +55 59
4. Bayern 23 63:10 +53 58
5. Juventus 25 52:14 +38 58
6.Manchester City 28 59:27 +32 58
7. Lyon 27 51:21 +30 54
8. Atletico Madryt 25 50:22 +28 54
9. Arsenal 28 53:30 +23 54
10. Psg 27 46:23 +23 53
11. Wolfsburg 23 53:27 +26 50
12. Marseille 27 50:30 +20 50
13. As Roma 25 38:19 +19 49
14. Napoli 25 44:31 +13 45
15. Monchengladbach 23 31:18 +13 40

2

Alves buduję atmosferę w szatni może dlatego powinien zostać w Barcelonie :D
http://www.fcgol.pl/17895/neymar_i_dani_alves_spiewaja_po_meczu.html

0

0

Trochę nie na temat ale może mi ktoś pomóc z ligą typerów na priv? Może i ja się trochę zabawię w typowanie :D

0

Oby coś ustrzelił statystyki w reprezentacji ma niesamowite :D

0

Oby nie wdał się w Verminatora bo wróci w przyszłym sezonie :D

0

Przyszedł Luis wracają trofea :D

0

Ciekawe czy Żewłakow czyta nasze komentarze :D

0

HA HA nie dał Neymarowi! :D kozackie w sam raz na dzwonek :D

14

Może zabawnie brzmieć ale będzie to dopiero pierwszy poważniejszy puchar Neya w Barcelonie :D

9

Stwierdzam po meczu iż jestem szczęśliwy, że mogę oglądać nasze Trio które samo rozwala mecze :D Patrzę teraz na Manchester jak się męczy w lidze:
Di Maria, Rooney, Falcao, van Persi a jednak nie mogą się zgrać..

0

Gorzej z nazwiskami przeciwników :D

1

Alexis brama dla Kanonierów ;)

0

W finale statystyki się poprawią :D

1

Ile wygrałeś? :D

0

Komentarz usunięty

0

Po półfinale Copa del Rey 2014/2105
MSN- 3 gole 1 asysta
BBC- :D

25

Leo tylko raz szarpnął w swoim stylu ale wydaje mi się że oszczędzał siły i wolał asystować :)

1

Pamiętam kilka sezonów do tyłu mecze w Copa i komentatorów ze Sport klubu czy jakoś tak :D to dopiero były jaja :D

0

Ney zagrał na początku 2 połowy ręką koleś z Łodzi wybijał piłkę ze 20 sekund bo wszyscy byli pokryci ale Żewłakow tego nie zauważył :D

1

Czy tylko mnie, asysta Xaviego przypomniała to zagranie? :D

0

I co synek? :D

5

Żewłakow kilka akcji po bramce Suareza: Zadowolenie ARGENTYŃCZYKA zasłużył na bramkę :D

4

Busi uśmiechnięty na ławce w trakcie meczu z kolegami więc pewnie kilka dni przerwy pobiega z Verminatorem i Daglasem i wszystko będzie dobrze :D

0

Najgorsze że Masche ostatnio nie błyszczy formą..

2

,,Kibicie wystrzeliwują balony na boisko"

0

Kontuzja Busiego może nam zrobić dobrze, Masche na defensywnym tylko kto z Piqetem w obronie??

0

Barca urządziła sobie dzisiaj trening z Łodziami :D 1 masakrę już mamy co jak nam władują na 2:1??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?