jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sędzia kompletnie nie radzi sobie z boiskowymi wydarzeniami :)
0
Ibrahimowić na 40 metrze na połowie PRZECIWNIKA walczy o piłkę robi wślizg cofa nogę lekko zahacza przeciwnika czerwona kartka- angielski twardy futbol :D
1
Żałosne jest to sędziowanie nawet żółtej nie musiał pokazać..
6
Na miejscu graczy PSG zszedłbym z boiska..
0
brawo sędzia!
0
http://www.mybeststream.com/p/mybest1.html
0
Chyba po Diego Coscie :D
0
Transmisja PSG Chelsea ale ang stream przynajmniej bez ściny :D
http://www.mybeststream.com/p/mybest1.html
2
Hymn= Ciary :D
0
Mourinho i jego teorie.. Sam sobie chłop zaprzecza :D
1
Dużo się dzisiaj mówi o zachowaniu Ronaldo i o tym jak potraktował kibiców. Według mnie Iker miał rację zawodnicy powinni ,,porozmawiać" z kibicami :)
Cofnijmy się jakieś 2 miesiące w tył i popatrzcie na zachowanie piłkarzy Borussi po fatalnych wynikach w lidze :D
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,17072671,Pilkarze_Borussii_Dortmund_przepraszaja_kibicow__lejac.html
0
Odważnie no i Di Maria doskonale zna się z Messim :D
14
Oby Neymar zjadł dużego stejka i nabrał sił na ważne mecze bo ostatnio słabo fizycznie :D
4
Przyszedł Suarez przyjdą trofea :D
0
Możliwe że w trafi się dwumecz w lidze mistrzów :D
0
W miejsce Iniesty? Tylko że może się Neymara dublować..
1
Pisałem o tym wczoraj jak dla mnie Pedro + 20 milionów nawet i dawać Di Marię :D razem z Leo we dwójkę doszli do finału mistrzostw świata tylko nie widzę za bardzo dla niego miejsca na boisku tak samo jak dla Reusa :/
0
Aż miło popatrzeć jak w Madrycie wrze :D Kibice po porażce z Schalke w linku niżej, Khedira 1 nogą w Niemczech, Ronaldo strzela fochy, Iker chciał zmotywować zespół wyszedł na wroga numer 1, Bale 8 meczy bez bramki musimy wygrać El Clasico :D
0
haha Ney kozak :D
http://www.fcgol.pl/18087/neymar_smieje_sie_z_porazki_realu.html
0
Nie wiem co w tym dziwnego że Alves wybierze PSG? :D
Po 1 kasa po 2 linia obrony: Maxwell Silva Luiz (Alves) po 3 PSG gra co sezon w pucharach.
Marcelo pogra ze 2 sezony w Realu i myślę że też przejdzie do PSG :D
0
Dokładnie nie pamiętam ale spotkanie zawodników Barcy w jakiejś knajpce przed ważnym meczem z Realem albo Milanem Tito chyba był wtedy leczony w stanach, zawodnicy, głównie Xavi Puyol i Iniesta omawiali taktykę i mecz wygrali :D
0
Neymar jak zwykle na fejsiku :D
2
Osiągnięcia Xaviego źródło wikipedia:
Klubowe:
Mistrzostwo Hiszpanii: 1999, 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
Puchar Hiszpanii: 2009, 2012
Superpuchar Hiszpanii: 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
Liga Mistrzów: 2006, 2009, 2011
Superpuchar Europy: 2009, 2011
Klubowe Mistrzostwo Świata: 2009, 2011
Reprezentacyjne:
Mistrzostwo świata: 2010
Mistrzostwo Europy: 2008, 2012
Finał Pucharu Konfederacji: 2013
Trzecie miejsce w Pucharze Konfederacji: 2009
Wicemistrzostwo olimpijskie: 2000
Mistrzostwo Świata U-20: 1999
Indywidualne:
Najlepszy zawodnik mistrzostw Europy: 2008
Najlepszy pomocnik Ligi Mistrzów: 2009
Najlepszy piłkarz świata według World Soccer Magazine: 2010
Najlepszy piłkarz świata według ESPN: 2010
Najlepszy rozgrywający według IFFHS: 2008, 2009, 2010, 2011
Drużyna gwiazd mistrzostw świata: 2010
2
Ćwierćwiecze= 25 lat= 25 trofeów na koncie Xaviego :D
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,pilkarz-barcelony-rekordzista,artykul,187396,1,459.html
0
Według transfermark Xavi jest wyceniany na 5 milionów euro :D śmieszne pieniądze jak na takiego zawodnika :D
55
Generale zostań w Barcelonie do końca kariery :D
0
Może i lepiej że zobaczymy grad goli w Monachium niż murarzy z Chelsea :D
http://d.webgenerator24.pl/k/r//mr/5k/3i7d1hc4gcwogsg84g444ko88sk/autobus-chelsea.360.jpg
3
Ronaldo strzelił focha :D
12
TVP była na tyle dobra że udostępniła nam oglądanie Douglasa Costy zamiast meczu Chelsea PSG :D
0
Ibra do top 5 może pociągnąć :D