1

Sędzia kompletnie nie radzi sobie z boiskowymi wydarzeniami :)

0

Ibrahimowić na 40 metrze na połowie PRZECIWNIKA walczy o piłkę robi wślizg cofa nogę lekko zahacza przeciwnika czerwona kartka- angielski twardy futbol :D

1

Żałosne jest to sędziowanie nawet żółtej nie musiał pokazać..

6

Na miejscu graczy PSG zszedłbym z boiska..

0

brawo sędzia!

0

Chyba po Diego Coscie :D

0

Transmisja PSG Chelsea ale ang stream przynajmniej bez ściny :D
http://www.mybeststream.com/p/mybest1.html

2

Hymn= Ciary :D

0

Mourinho i jego teorie.. Sam sobie chłop zaprzecza :D

1

Dużo się dzisiaj mówi o zachowaniu Ronaldo i o tym jak potraktował kibiców. Według mnie Iker miał rację zawodnicy powinni ,,porozmawiać" z kibicami :)
Cofnijmy się jakieś 2 miesiące w tył i popatrzcie na zachowanie piłkarzy Borussi po fatalnych wynikach w lidze :D
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,17072671,Pilkarze_Borussii_Dortmund_przepraszaja_kibicow__lejac.html

0

Odważnie no i Di Maria doskonale zna się z Messim :D

14

Oby Neymar zjadł dużego stejka i nabrał sił na ważne mecze bo ostatnio słabo fizycznie :D

4

Przyszedł Suarez przyjdą trofea :D

0

Możliwe że w trafi się dwumecz w lidze mistrzów :D

0

W miejsce Iniesty? Tylko że może się Neymara dublować..

1

Pisałem o tym wczoraj jak dla mnie Pedro + 20 milionów nawet i dawać Di Marię :D razem z Leo we dwójkę doszli do finału mistrzostw świata tylko nie widzę za bardzo dla niego miejsca na boisku tak samo jak dla Reusa :/

0

Aż miło popatrzeć jak w Madrycie wrze :D Kibice po porażce z Schalke w linku niżej, Khedira 1 nogą w Niemczech, Ronaldo strzela fochy, Iker chciał zmotywować zespół wyszedł na wroga numer 1, Bale 8 meczy bez bramki musimy wygrać El Clasico :D

0

Nie wiem co w tym dziwnego że Alves wybierze PSG? :D
Po 1 kasa po 2 linia obrony: Maxwell Silva Luiz (Alves) po 3 PSG gra co sezon w pucharach.
Marcelo pogra ze 2 sezony w Realu i myślę że też przejdzie do PSG :D

0

Dokładnie nie pamiętam ale spotkanie zawodników Barcy w jakiejś knajpce przed ważnym meczem z Realem albo Milanem Tito chyba był wtedy leczony w stanach, zawodnicy, głównie Xavi Puyol i Iniesta omawiali taktykę i mecz wygrali :D

0

Neymar jak zwykle na fejsiku :D

2

Osiągnięcia Xaviego źródło wikipedia:

Klubowe:
Mistrzostwo Hiszpanii: 1999, 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
Puchar Hiszpanii: 2009, 2012
Superpuchar Hiszpanii: 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
Liga Mistrzów: 2006, 2009, 2011
Superpuchar Europy: 2009, 2011
Klubowe Mistrzostwo Świata: 2009, 2011

Reprezentacyjne:
Mistrzostwo świata: 2010
Mistrzostwo Europy: 2008, 2012
Finał Pucharu Konfederacji: 2013
Trzecie miejsce w Pucharze Konfederacji: 2009
Wicemistrzostwo olimpijskie: 2000
Mistrzostwo Świata U-20: 1999

Indywidualne:
Najlepszy zawodnik mistrzostw Europy: 2008
Najlepszy pomocnik Ligi Mistrzów: 2009
Najlepszy piłkarz świata według World Soccer Magazine: 2010
Najlepszy piłkarz świata według ESPN: 2010
Najlepszy rozgrywający według IFFHS: 2008, 2009, 2010, 2011
Drużyna gwiazd mistrzostw świata: 2010

2

0

Według transfermark Xavi jest wyceniany na 5 milionów euro :D śmieszne pieniądze jak na takiego zawodnika :D

55

Generale zostań w Barcelonie do końca kariery :D

0

Może i lepiej że zobaczymy grad goli w Monachium niż murarzy z Chelsea :D
http://d.webgenerator24.pl/k/r//mr/5k/3i7d1hc4gcwogsg84g444ko88sk/autobus-chelsea.360.jpg

3

Ronaldo strzelił focha :D

12

TVP była na tyle dobra że udostępniła nam oglądanie Douglasa Costy zamiast meczu Chelsea PSG :D

0

Ibra do top 5 może pociągnąć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?