1

Może redakcja powinna robić osobne posty odnośnie wydarzeń dnia bo niektórzy się irytują komentarzami ligi mistrzów czy meczami Realu choć mi to nie przeszkadza :D

3

Hahahaha :D ,,gdyby Zlatan naprawdę faulował Oscar nie mógłby chodzić" :D cyctat tej kolejki LM :D

1

2 polskie drużyny w final four( Asseco Resovia Rzeszów i Skra Bełchatów), ciekawe czy kiedyś nadejdzie taki moment w piłce nożnej oszalałbym ze szczęścia chyba :D

0

Arek Milik zagra jutro w meczu z Dnipro? Czy dalej leczy kontuzję?

0

FC Porto
Real Madryt
Bayern Monachium
Psg
Te zespoły już grają dalej:D
Do nich dołączą zapewne:
Atletico Madryt
As Monaco
Fc Barcelona
Juventus/Borussia
Jakie pary widzicie? :D

0

Cała 11 dzisiejszego meczu Chelsea zabrakło tylko Courtois :D
http://www.fcgol.pl/18097/zero_presji_na_arbitrze.html

1

3

haha czerwona kartka w meczu Bayernu to też kino :D

0

Dziś wygrało piękno futbolu :D

1

Chciałbym się teraz znaleźć pod wieżą Eiffela :D szampany już strzelają :D

0

Frajer przy linii już trzaska swoje minki :D

0

Panowie jeszcze 3 min wytrzymajcie kibice Barcy są z Wami! :D

1

Jebać Chelsea! :D

0

Blanc jest ogarnięty jak taki wynik się utrzyma na ostatnie 5 min puści Silvę albo Luiza w 16tkę Chelsea może coś wpadnie :)

2

Uczył się od Ronaldo :D

0

Mouu: Panowie murujemy bramkę może coś znowu przypadkiem wpadnie, uzupełnijcie płyny :D

0

Costa musi chyba dzisiaj komuś przypierdoli* jak Ronaldo żeby sędzia go wyrzucił z boiska żenada!

0

Gdzie są kibice Chelsea nie słychać was!? :D

0

JEBA* SMERFY !!!!!! :D

1

Pierdolon* sędzia !!!

0

Wielki Muuu i jego taktyka! Z przewagą 1 gracza PSG 2, 3 sytuacje słupek Chelsea muruje bramkę!

0

Chciałem napisać że Veratti zostanie zawodnikiem meczu ale rywalizację z nim wygrał sędzia Björn Kuipers..

6

Komentarz usunięty

1

TVP dobrze wiedziało które widowisko będzie lepsze :D
4 bramki w Monachium w Londynie 0 nie ma na co narzekać :D

26

Nie wiem jak ale chciałbym żeby PSG trafiło bramkę i wyeliminowało tych pajacy z LM..

0

hahahaha co mamy ma do Pepe?

0

Komentarz usunięty

1

Na konferencji tym razem wielki Muuuu powie że sędziowanie było zajebist* a czerwona kartka się należała :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?