jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może redakcja powinna robić osobne posty odnośnie wydarzeń dnia bo niektórzy się irytują komentarzami ligi mistrzów czy meczami Realu choć mi to nie przeszkadza :D
3
Hahahaha :D ,,gdyby Zlatan naprawdę faulował Oscar nie mógłby chodzić" :D cyctat tej kolejki LM :D
1
2 polskie drużyny w final four( Asseco Resovia Rzeszów i Skra Bełchatów), ciekawe czy kiedyś nadejdzie taki moment w piłce nożnej oszalałbym ze szczęścia chyba :D
1
https://media.zenfs.com/en-GB/blogs/early-doors/0105_Chelsea_bus.jpg
0
Arek Milik zagra jutro w meczu z Dnipro? Czy dalej leczy kontuzję?
0
FC Porto
Real Madryt
Bayern Monachium
Psg
Te zespoły już grają dalej:D
Do nich dołączą zapewne:
Atletico Madryt
As Monaco
Fc Barcelona
Juventus/Borussia
Jakie pary widzicie? :D
0
Cała 11 dzisiejszego meczu Chelsea zabrakło tylko Courtois :D
http://www.fcgol.pl/18097/zero_presji_na_arbitrze.html
1
Hahaha Neymar miażdży :D
http://www.fcgol.pl/18090/neymar_zartuje_z_realu_madryt.html
3
haha czerwona kartka w meczu Bayernu to też kino :D
0
Dziś wygrało piękno futbolu :D
1
Chciałbym się teraz znaleźć pod wieżą Eiffela :D szampany już strzelają :D
0
Frajer przy linii już trzaska swoje minki :D
0
Panowie jeszcze 3 min wytrzymajcie kibice Barcy są z Wami! :D
1
Jebać Chelsea! :D
0
Blanc jest ogarnięty jak taki wynik się utrzyma na ostatnie 5 min puści Silvę albo Luiza w 16tkę Chelsea może coś wpadnie :)
2
Uczył się od Ronaldo :D
0
Mouu: Panowie murujemy bramkę może coś znowu przypadkiem wpadnie, uzupełnijcie płyny :D
0
Costa musi chyba dzisiaj komuś przypierdoli* jak Ronaldo żeby sędzia go wyrzucił z boiska żenada!
0
Gdzie są kibice Chelsea nie słychać was!? :D
0
JEBA* SMERFY !!!!!! :D
1
Pierdolon* sędzia !!!
0
Wielki Muuu i jego taktyka! Z przewagą 1 gracza PSG 2, 3 sytuacje słupek Chelsea muruje bramkę!
0
Chciałem napisać że Veratti zostanie zawodnikiem meczu ale rywalizację z nim wygrał sędzia Björn Kuipers..
6
Komentarz usunięty
1
TVP dobrze wiedziało które widowisko będzie lepsze :D
4 bramki w Monachium w Londynie 0 nie ma na co narzekać :D
26
Nie wiem jak ale chciałbym żeby PSG trafiło bramkę i wyeliminowało tych pajacy z LM..
0
hahahaha co mamy ma do Pepe?
0
Czerwoną daj! Czerwoną!
http://cdn.dailypost.ng/wp-content/uploads/2015/01/Mourinho_869152.jpg?6888b7
0
Komentarz usunięty
1
Na konferencji tym razem wielki Muuuu powie że sędziowanie było zajebist* a czerwona kartka się należała :D