jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Jak Messi zakończy karierę piłkarze Barcy powinni zagrać z czarnymi opaskami :D
0
Chciałbym trafić na słabiutkie Monaco które spięło się na 1 mecz.. Leo strzeliłby ze 3, 4 bramki bo mu się należy za to co wyczyniał wczoraj :D
0
Jak obstawiacie?
Barca- Bayern
Psg- Juve
Real- Monaco
Atletico- Porto
Transmisja z losowania jutro o godzinie 12 na eurosporcie :D
0
Hart mecz życia :)
http://www.fcgol.pl/18360/rekordowy_joe_hart.html
0
Messi? 10/10 :D
3
Nie pompujcie tak balona proszę Was :D
0
Nie wiem jaka jest ale często mnie ratuję jak oglądam mecze Barcy :D
0
Zaczęło się studio! :D
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
Dobra kurde nie spinajmy się tak jeszcze 45 minut :D
1
Najlepsza scena ze Kiepskich :D
0
Jeśli ktoś ma n+ :/
4
Hymn Barcelony hymn ligi mistrzów i ponad 90 tysięcy fanów ze specjalnie przygotowanymi chorągiewkami na mecz czujecie to? :D
0
Otwieram 1 piwko za Barcę! :D
4
OFICJALNIE: Kamil Syprzak piłkarzem ręcznym FC Barcelona :)
1
Nie tylko on wiele znakomitych ikon futbolu min. Pep Guardiola :D
0
Ceny biletów na dzisiejszy mecz :D raz w życiu trzeba sobie na coś takiego pozwolić :D
http://www.fcgol.pl/18318/ceny_biletow_na_dzisiejszy_mecz_barcy.html
0
Wróci na finał ligi mistrzów :D
21
WOLSKI musi komentować derby!
Neymaaaaaaarrrrrrrrrrrr! :D
Benzema Benzema ma miejsce na strzał ależ bomba w poprzeczkę! :D
15
Leo nabiera sił przed City! :D
https://s3.yimg.com/bt/api/res/1.2/TfnGisRLpO..DpuBhev0JA--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTYzMA--/http://l.yimg.com/os/publish-images/sports/2015-02-28/7338e940-bf61-11e4-9228-317f291871dd_pizza-challenge1-copy.jpg
0
Kto komentuje w telewizji publicznej? Znowu ,,nasze" gwiazdy mikrofonu? :D
4
Emocje narastają :D
9
Fani Barcy- Neymar nie da się Ciebie nie lubić :D
Fani Realu- Neymar nie pajac** :D
0
Na zdjęciu nawet sędzia nie może nadążyć za Messim :D
1
wpuście Ronaldo bo oglądać się tego nie da :D
0
Strzelił panu bogu w okno! :D
0
Dla nas lepiej żeby Atletico :D znakomity wieczór na Calderon :D
0
Na pewno wkłada w to mniej wysiłku niż Ronaldo
1
Jak widać wyżej jest odwrotnie bo Messi za bardzo się nie wysila zdania są podzielone :D
0
Wiecie czego Messi jest lepszy od Ronaldo a Ronaldo go nigdy nie dogoni? Bo Leo ma wrodzony TALENT! W trakcie treningu Leo drapie się po jajkach Ronaldo zasuwa a i tak Leo bije go na głowę w statystykach i grze na boisku :D
http://www.fcgol.pl/18299/trening_messiego_w_przyspieszeniu.html
1
Chyba starcie Suareza z Neymarem to faktycznie żarty i niepotrzebnie się martwiliśmy a szczególnie ja. Ney się odwdzięczył :D
http://www.fcgol.pl/18284/suarez_dostal_kopa_w_tylek_od_neymara.html