11

Jak Messi zakończy karierę piłkarze Barcy powinni zagrać z czarnymi opaskami :D

0

Chciałbym trafić na słabiutkie Monaco które spięło się na 1 mecz.. Leo strzeliłby ze 3, 4 bramki bo mu się należy za to co wyczyniał wczoraj :D

0

Jak obstawiacie?

Barca- Bayern
Psg- Juve
Real- Monaco
Atletico- Porto

Transmisja z losowania jutro o godzinie 12 na eurosporcie :D

0

0

Messi? 10/10 :D

3

Nie pompujcie tak balona proszę Was :D

0

Nie wiem jaka jest ale często mnie ratuję jak oglądam mecze Barcy :D

0

Zaczęło się studio! :D
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html

0

Dobra kurde nie spinajmy się tak jeszcze 45 minut :D

1

Najlepsza scena ze Kiepskich :D


0

Jeśli ktoś ma n+ :/

4

Hymn Barcelony hymn ligi mistrzów i ponad 90 tysięcy fanów ze specjalnie przygotowanymi chorągiewkami na mecz czujecie to? :D

0

Otwieram 1 piwko za Barcę! :D

4

OFICJALNIE: Kamil Syprzak piłkarzem ręcznym FC Barcelona :)

1

Nie tylko on wiele znakomitych ikon futbolu min. Pep Guardiola :D

0

Ceny biletów na dzisiejszy mecz :D raz w życiu trzeba sobie na coś takiego pozwolić :D
http://www.fcgol.pl/18318/ceny_biletow_na_dzisiejszy_mecz_barcy.html

0

Wróci na finał ligi mistrzów :D

21

WOLSKI musi komentować derby!
Neymaaaaaaarrrrrrrrrrrr! :D
Benzema Benzema ma miejsce na strzał ależ bomba w poprzeczkę! :D

0

Kto komentuje w telewizji publicznej? Znowu ,,nasze" gwiazdy mikrofonu? :D

4

Emocje narastają :D

9

Fani Barcy- Neymar nie da się Ciebie nie lubić :D
Fani Realu- Neymar nie pajac** :D

0

Na zdjęciu nawet sędzia nie może nadążyć za Messim :D

1

wpuście Ronaldo bo oglądać się tego nie da :D

0

Strzelił panu bogu w okno! :D

0

Dla nas lepiej żeby Atletico :D znakomity wieczór na Calderon :D

0

Na pewno wkłada w to mniej wysiłku niż Ronaldo

1

Jak widać wyżej jest odwrotnie bo Messi za bardzo się nie wysila zdania są podzielone :D

0

Wiecie czego Messi jest lepszy od Ronaldo a Ronaldo go nigdy nie dogoni? Bo Leo ma wrodzony TALENT! W trakcie treningu Leo drapie się po jajkach Ronaldo zasuwa a i tak Leo bije go na głowę w statystykach i grze na boisku :D
http://www.fcgol.pl/18299/trening_messiego_w_przyspieszeniu.html

1

Chyba starcie Suareza z Neymarem to faktycznie żarty i niepotrzebnie się martwiliśmy a szczególnie ja. Ney się odwdzięczył :D
http://www.fcgol.pl/18284/suarez_dostal_kopa_w_tylek_od_neymara.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?