jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No a teraz ruszamy w miasto :D Projektant mody Dani Alves :D
http://www.fcgol.pl/18486/stylowa_graczy_barcelony.html
10
Za co szanować Ronaldo??
http://www.fcgol.pl/18490/obsceniczny_gest_cristiano_ronaldo.html
0
Kto zostaje kto wyjeżdża? :D
1
Teraz popatrzcie na reakcję Ronaldo po golu Bale..
0
Cieszą się jak małe dzieci na orliku mega! :D
3
Legenda :)
1
Najgorsze że kolejny mecz za 2 tygodnie :D
1
Odpowiedź Pereza :D
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/oooooooooo-takiego-wala-pl-ae0808
0
1 połowa i początek 2 winiłbym naszą pomoc.. Leo chyba zmęczenie fizycznie ale 2 połowę zagrał znakomitą :D gdyby Real wykorzystał szansę w 1 połowie moglibyśmy się nie podnieść gdyby Neymar trafił to co miał byłaby manita :D
Jestem tego samego zdania co Ty wizualnie też byliśmy lepsi, teraz spokojniejszy tydzień i skupienie na Reprezentacji :D
0
Gol Luisa i radość piłkarzy Barcy :D
0
Ale swoje też czyścił jak zawsze, Real wychodził z kontrą 1 długa piłka i nagle 3 naszych obrońców zostaje z 3 zawodnikami Realu do tego na obieg zasuwał Marcelo dobrze że się skończyło tak jak jest :D
Zapomniałem napisać o Bravo świetny mecz naszego bramkarza :)
24
Bardzo dobrze wczoraj bronił :D nie spodziewałem się że będzie tak ważnym ogniwem w naszym składzie :D pewnie wygra zamorrę :D
3
Real raczej spacerek ale spokojnie w dalszej części sezonu też czeka Sevilla i Valencia :D
2015.04.05 Real Madryt - Granada CF
2015.04.08 Rayo Vallecano - Real Madryt
2015.04.11 Real Madryt - SD Eibar
2015.04.19 Real Madryt - Málaga CF
2015.04.26 Celta Vigo - Real Madryt
2015.04.29 Real Madryt - UD Almería
2015.05.03 Sevilla FC - Real Madryt
2015.05.10 Real Madryt - Valencia CF
2015.05.17 RCD Espanyol - Real Madryt
2015.05.24 Real Madryt - Getafe CF
29 05.04.2015 Celta - Barcelona
30 08.04.2015 Barcelona - Almeria
31 12.04.2015 Sevilla FC - Barcelona
32 19.04.2015 Barcelona - Valencia
33 26.04.2015 Espanyol - Barcelona
34 29.04.2015 Barcelona - Getafe CF
35 03.05.2015 Cordoba FC - Barcelona
36 10.05.2015 Barcelona - Sociedad
37 17.05.2015 Atletico Madryt - Barcelona
38 24.05.2015 Barcelona - Deportivo
0
Chyba najlepsza oprawa jaką widziałem :D
0
Najlepsze trio na świecie czyli MSN po gran derbi :D
https://instagram.com/p/0i9Gk-xttE/?taken-by=neymarjr
0
Wczoraj nie dałem rady wejść więc piszę dziś swoje wrażenia po meczu. Jestem zadowolony bo mamy to czego chcieliśmy czyli 3 punkty :D gdyby Real w pierwszej połowie wykorzystał swoje okazje byłoby 3:1 i Barca raczej by się nie podniosła, gdyby Neymar trafił to co miał byłaby manita, gdyby sędzia skrupulatnie rozdawał kartki Real kończyłby w 5 a my 9 zawodników. Ale nie ma co gdybać :D Rudy zagrał na 102 :D Piqe z Masche bardzo dobrze w obronie, Suarez zajebiśc** Ney jak pisałem nieskuteczny, Messi pojawił się w 2 połowie ale wydaje mi się że był słaby fizycznie po meczu z City. Znowu nie istniała nasza pomoc i bałem się że dostaniemy lanie :/ Iniesta w swoim stylu ruszył tylko raz na początku meczu kiedy niby był karny. Wizualnie na pewno Barcelona była lepsza i to nam należało się zwycięstwo :D
Podsumowując możemy się cieszyć, przerwa na reprezentacje jesteśmy na pozycji lidera Real traci 4 punkty mamy najlepszą ofensywę i obronę w lidze. Ofensywę chyba nawet najlepszą na świecie :D
Po 28 kolejce la liga:
BBC- 1 gol 1 asysta
MSN- 1 gol 1 asysta
0
MASAKRA !!! :D
0
WOLSKI wracaj do POLSKI !!
0
Dostałem dreszczy takie małe skaczą mi po plecach :D
1
Zwyczajne 2 składy a tyle komentarzy :D (ironia)
0
10 minut i hymn na Camp Nou!!!
1
Przyjemna ta Pani od krokodyli :D
0
Bale? Dużo biega, szkoda że głównie na darmo hahahaha :D
0
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=4595
0
Nigdy więcej futbolhd !!
0
Na trybunach już Messi Messi Messi :D
0
Dawać kurd* mecz! :D
1
Wyłącz fifę :D
0
Na jakiej przeglądarce?
5
Jestem wkurw*** że nasza telewizja nie pokazuje takiego meczu za co płacimy abonament? Mecz jest pokazywany na wszystkich kontynentach.. Kupiłem transmisję na futbolhd włączam teraz Sevillę tnie się jakbym oglądał nie wiadomo co masakra :/