9

Borek komentuje tak jakby Lewy był jego synem :D

0

Ile? :D

1

Chociaż we Włoszech przelicznik chyba 1,5 a nie tak jak w najlepszych ligach 2.0

3

Tymczasem Atletico już 0:2 i będą pewnie 3 punkty :)

1

Gol Glika już 7 w tym sezonie. Można powiedzieć najlepszy ŚO na świecie :D

1

Glik to jednak twardziel jest kolejna bramka :D

1

Kółeczka Generała :)

3

Wróciły ligi wróciły emocje i Wasze komentarze! :D

0

Po kolejne 3 punkty! :D

0

Czy mecz z Celtą może być decydujący?
Pytanie bez sensu :D

0

Alves beka :D

0

Komentarz usunięty

20

Leo myk lobikiem :D

0

Jak dobrze że jutro już mecz :D

0

Narzekacie na transfery Zubiego a mamy najlepszą Barcelonę od kilku lat :D

1

Podobno Iniesta ma mieć zamontowaną taką małą kamerkę gdzieś na klacie jako pierwszy zawodnik w historii. Mecz widziany z jego perspektywy :)

1

Dlatego ranczo jest takie świetne :D
Karol, Tadzik, żona Karola(nowa Alina), mamusia :D

0

Dla mnie zdecydowanie to wygrywa :D Golaco Golaco Golaco! :D

0

Więc teraz niech każdy z nas poda najpiękniejszą bramkę, rajd, podanie LEO :D

1

Pff co to dla Leo :D

0

Wygrałeś :D

0

Kolejna ploteczka :D
Inter Mediolan wykłada za Yaya Toure 60 milionów :D

0

Plotki ploteczki..
Wczoraj S. Agüero: Cr7 jest lepszy od Messiego ale tylko jeśli brać pod uwagę Real Madryt.
Dziś Kun za Benzemę :D
http://www.fcgol.pl/18753/sergio_aguero_za_karima_benzeme.html

0

Powrót Króla :D

1

Nie czaję :D
Xavi dostaje 13 milionów za sezon a za 3-letni kontrakt z $zejkami ma dostać 30

0

Haha mam tak samo jak Ty :D no dobra remisem się zadowolę :D

0

W końcu ligi ruszają i jest kilka naprawdę ciekawych meczy :D

Arsenal vs Liverpool
Borussia vs Bayern
Marseille vs PSG

I na osłodę Barca z Celtą :D

2

Jeszcze chyba Ty dołączysz do składu?
Może stanowisko trenera rozważ to :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?