jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Borek komentuje tak jakby Lewy był jego synem :D
0
Ile? :D
1
Chociaż we Włoszech przelicznik chyba 1,5 a nie tak jak w najlepszych ligach 2.0
3
Tymczasem Atletico już 0:2 i będą pewnie 3 punkty :)
1
Gol Glika już 7 w tym sezonie. Można powiedzieć najlepszy ŚO na świecie :D
1
Glik to jednak twardziel jest kolejna bramka :D
1
Kółeczka Generała :)
3
Wróciły ligi wróciły emocje i Wasze komentarze! :D
0
Po kolejne 3 punkty! :D
0
Czy mecz z Celtą może być decydujący?
Pytanie bez sensu :D
0
Alves beka :D
0
Komentarz usunięty
20
Leo myk lobikiem :D
1
Isco 25 % :D
http://memypilkarskie.pl/img/4813/kto-powinien-usiasc-na-lawce-w-realu/
0
Jak dobrze że jutro już mecz :D
0
Narzekacie na transfery Zubiego a mamy najlepszą Barcelonę od kilku lat :D
1
Podobno Iniesta ma mieć zamontowaną taką małą kamerkę gdzieś na klacie jako pierwszy zawodnik w historii. Mecz widziany z jego perspektywy :)
1
Dlatego ranczo jest takie świetne :D
Karol, Tadzik, żona Karola(nowa Alina), mamusia :D
0
Dla mnie zdecydowanie to wygrywa :D Golaco Golaco Golaco! :D
0
Więc teraz niech każdy z nas poda najpiękniejszą bramkę, rajd, podanie LEO :D
1
Pff co to dla Leo :D
0
Wygrałeś :D
0
Kolejna ploteczka :D
Inter Mediolan wykłada za Yaya Toure 60 milionów :D
0
http://www.fcgol.pl/18748/piekny_gest_psg.html
0
Plotki ploteczki..
Wczoraj S. Agüero: Cr7 jest lepszy od Messiego ale tylko jeśli brać pod uwagę Real Madryt.
Dziś Kun za Benzemę :D
http://www.fcgol.pl/18753/sergio_aguero_za_karima_benzeme.html
0
Powrót Króla :D
1
Nie czaję :D
Xavi dostaje 13 milionów za sezon a za 3-letni kontrakt z $zejkami ma dostać 30
0
Haha mam tak samo jak Ty :D no dobra remisem się zadowolę :D
0
W końcu ligi ruszają i jest kilka naprawdę ciekawych meczy :D
Arsenal vs Liverpool
Borussia vs Bayern
Marseille vs PSG
I na osłodę Barca z Celtą :D
2
Jeszcze chyba Ty dołączysz do składu?
Może stanowisko trenera rozważ to :D