jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koniec epoki Hiszpanii nadchodzą duże zmiany :D
0
http://www.fcgol.pl/18675/badania_messi_krolem_ataku_w_2015_roku_ronaldo_daleko.html :D
0
http://www.fcgol.pl/18675/badania_messi_krolem_ataku_w_2015_roku_ronaldo_daleko.html :)
0
Całkiem zapomniałem o Kameruńczyku :o
1
W końcu mecz Barcy coraz bliżej! :D
1
Po co młode chłopaki odchodzą z Barcelony albo Barcelony B? Żeby grać w podstawowym składzie dostawać więcej minut. Ile zagrał 20% możliwego czasu? Tello w Porto trafił znakomicie wyrasta tam na gwiazdę i pewnie jakiś angielski klub za 2 lata kupi go za 30 milionów :D
1
Znając nasz zarząd Pedro odejdzie za 20 milionów a przyjdzie Dybala za 60 :D
1
Parodia Cristiano Ronaldo :D
0
Hahahahahahaha :D
0
Właśnie widać kto ma kompleksy :D
0
hahaha zabawny jesteś :D
Twój kolejny głupi komentarz będzie usunięty wracaj na swoją stronę :)
3
Po zrobieniu tatuażu:
-nie można pływać przez 2 tygodnie. Chyba dlatego Ronaldo nie ma żadnego:D
-stosuje się różnego rodzaju opatrunki
-przez pierwsze dwa dni formuje się strupek
-znowu coś o Ronaldo :D brak możliwości opalania i solarium
-nie wolno pić alkoholu przez dwa do trzech dni po wykonaniu tatuażu
Myślę że Leo dlatego głównie nie grał i się oszczędzał :D w czasie przerwy reprezentacyjnej zrobił chyba 2 tatuaże ale tu się mogę mylić :)
0
Munir nowym Neymarem! :D
Nie ma co się podniecać Białoruśu21, Norwegia u21?
Oglądałem naszą reprezentację u17 gdzie mamy graczy w najlepszych szkółkach w europie a zawodnicy nie potrafią wymienić 3 celnych podań.. Wszystkie akcje przypadkowe chaos na boisku :D wydaje mi się że lepiej wygląda gra z dziadkami z b klasy u nas na orliku :D
2
Internety nie oszczędzają Peszki :D Pozytywny facet :D
http://memypilkarskie.pl/img/4756/przeciez-wiecie-ze-czasem-p/
http://memypilkarskie.pl/img/4752/chj-z-tym-remisem-i-tak-bedzie-d/
0
Więc wiadomo dlaczego Leo nie grał :D
Nieźle się wkręcił :D
0
Bardzo ostre podsumowanie wczorajszego meczu naszej Reprezentacji :D
http://www.fcgol.pl/18642/stracic_gola_w_doliczonym_czasie_gry_to_tak_samo_jak.html
0
32 letni Alves, kto jak nie on będzie pykać z Messim na skrzydle?
W ankiecie zaznaczyłem 2 odpowiedź :D
0
https://instagram.com/p/0fkIDoOH7C/?taken-by=danid2ois
0
Święto dla nas dla kibiców :D dla piłkarzy trudne zadanie :D
2
Ostatni klasyk Barcelona-Real po polsku(dzięki Darek)
Brakuje mi meczy Barcy :D
0
Powrót Suareza na Anfield :)
https://instagram.com/p/00ewOYQpAR/?taken-by=luissuarez9
wejście na murawę:
1
Leo pewnie zrobił nowy tatuaż i nie może biegać :D
0
Popatrz w tabelę i terminarz
http://sport.wp.pl/kat,138716,phase_id,2274,type,wyniki,pelne_wyniki.html?ticaid=114994&_ticrsn=5
Wojna Irlandii ze Szkocją
Polska wygrywa z Gruzją
Polska 14
Niemcy 13
No i ktoś musi stracić punkty bądź optymistą :D
0
Na końcówkę może ostatnie 30 min Milę który by przytrzymał piłkę. Nie wiem dlaczego wszedł za Milika może jakaś kontuzja. Broniliśmy się praktycznie cały mecz myślałem że Irlandczycy siądą kondycyjnie ale to jednak twardziele :D
3
Jodłowiec, to nazwisko słyszałem 2 razy w meczu przy faulu i chyba 1 odbiór piłki. Nawałka dał dup* zdecydowanie spóźnione zmiany i źle trafione..
Dobry i remis :D
2
Na szczęście kolega też pił i się nie zakładaliśmy :D
1
Dałem sobie rękę uciąć że gramy następny mecz w środę i myślałem że ze Szkocją, a tu w końcu liga wraca! :D
0
Nie chcę nikogo obrażać ale gdzieś słyszałem, że w Ameryce mądrzy ludzie rządzą głupim narodem a w Polsce jest odwrotnie :D
0
Faul Mendela na Neymarze
0
Kończy się pewna epoka :)