0

Także to zdanie mi się najbardziej podobało :D

1

Gole Ronaldo i Messiego po dryblingach:D

Po 1 dryblingu:
Leo 74:33 Cristiano

Po 2 dryblingach:
Leo: 22:5 Cristiano

Po 3 dryblingach:
Leo 10:1 Cristiano

Po 4 dryblingach:
Leo 3:0 Cristiano

http://memypilkarskie.pl/img/4797/gole-ronaldo-i-messiego-po-dryblingach/

1

Skorża motywuje Lecha po porażce z Błękitnymi :D
http://www.fcgol.pl/18726/tymczasem_na_treningu_lecha_poznan.html

0

0

Dolny Śląsk mnóstwo słońca co z tego jak zaraz śnieg i zimno :D

0

Leo zaskakuje nas wszystkich :D

0

Trzeba przyznać że nasi zawodnicy słabo wypadli :)

0

Spoko za Sterlinga Sturridge czy Lallana? :D



0

Iwan opowiada o kamizelkach :D
Wszystko jak na tacy :D
http://sport.tvp.pl/16693885/kamizelki-z-gps-maja-pomoc-reprezentacji

1

Myślę że Bartra wyjdzie w pierwszym składzie w niedzielę :D

0

Też się kiedyś o to pytałem. I podobno Lucho jako pierwszy wprowadził taką technikę sprawdzają zawodnika pod każdym względem wydolność sprinty zmęczenie itp. I dzięki temu zawodnicy są mniej podatni na kontuzje i wiadomo kiedy są zmęczeni

15

4

2

Graty dla Błękitnych oglądałem prawie cały mecz. Boniek rządzi całkiem dobrze i oby weszło że w klubie może grać np do 5 zagranicznych piłkarzy.
Nasza zdolna młodzież? Łebki które dostają po 50 tysięcy miesięcznie za 2 treningi w tygodniu rozbijają się najlepszymi furami w nocnych klubach :D kompletny brak profesjonalizmu.. Później idzie taki młody człowiek do Włoch czy do Niemiec wszyscy się dziwią że odstaje fizycznie kondycyjnie i znika.
Druga sprawa sprowadzanie czeczenów daglasów i innych gwiazdorów płacenie im kolosalnych pieniędzy na które zwykły człowiek musi pracować latami.. Nie lepiej zbudować stadion na 500 osób zatrudnić trenera zrobić zaplecze i otworzyć szkółkę?
Mam nadzieję że Błękitni wejdą do finału PP i go wygrają :D

Warto wejść w link poniżej i przeczytać opinię Grzegorza Szamotulskiego o naszych młodych gwiazdorach którzy raczej przypominają panienki a nie piłkarzy
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=4848

0

Bardzo ważny mecz dla nas :D

0

Vietto debiutował już w reprezentacji? Jak się sprawdził?

57

Zapraszamy do Barcelony :D

1

Podpiszcie kontrakt z Alvesem i po problemie :)

0

Piqe-Hummels mogłaby być najlepsza para stoperów na świecie :D
Chociaż tyle baboli co czasami robią.. :D

0

M. Hummels: jeśli miałbym odejść do zagranicznego klubu, to tylko do Manchesteru United

0

Polak na okładce Mundo :D

0

Niby dowód na transfer Danilo :D
http://web3.cmvm.pt/sdi2004/emitentes/docs/FR54631.pdf

0

Zrozum tu Danilo, Filipe Luísa, Cuardado..

1

Ogarnij się koleś.

0

prima aprilis? :D

0

Powoływał czytaj ze zrozumieniem:p
Dunga już był kiedyś trenerem i nie zabrał Ronniego z tego co pamiętam na mistrzostwa świata..

1

Co ta Portugalia?
Ogląda ktoś? :D

2

Brawo Portugalia! :D
Ronaldo płacze jak ogląda :D

0

Nigdy nie będę za reprezentacją Dungi nawet jak gra Neymar a gra znakomicie. Dlaczego ten facet nie powoływał Ronaldinho?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?