jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Także to zdanie mi się najbardziej podobało :D
11
Hahahaha :D
http://memypilkarskie.pl/img/4784/zadecydowalem-ze-juz-nie-bede-nurkowac-p/
1
Gole Ronaldo i Messiego po dryblingach:D
Po 1 dryblingu:
Leo 74:33 Cristiano
Po 2 dryblingach:
Leo: 22:5 Cristiano
Po 3 dryblingach:
Leo 10:1 Cristiano
Po 4 dryblingach:
Leo 3:0 Cristiano
http://memypilkarskie.pl/img/4797/gole-ronaldo-i-messiego-po-dryblingach/
1
Skorża motywuje Lecha po porażce z Błękitnymi :D
http://www.fcgol.pl/18726/tymczasem_na_treningu_lecha_poznan.html
0
Leo udziela już nawet sakramentów :D
http://www.fcgol.pl/18741/messi_namowil_demichelisa_do_slubu.html
0
Dolny Śląsk mnóstwo słońca co z tego jak zaraz śnieg i zimno :D
0
Leo zaskakuje nas wszystkich :D
0
Trzeba przyznać że nasi zawodnicy słabo wypadli :)
0
Spoko za Sterlinga Sturridge czy Lallana? :D
0
Iwan opowiada o kamizelkach :D
Wszystko jak na tacy :D
http://sport.tvp.pl/16693885/kamizelki-z-gps-maja-pomoc-reprezentacji
1
Myślę że Bartra wyjdzie w pierwszym składzie w niedzielę :D
0
Też się kiedyś o to pytałem. I podobno Lucho jako pierwszy wprowadził taką technikę sprawdzają zawodnika pod każdym względem wydolność sprinty zmęczenie itp. I dzięki temu zawodnicy są mniej podatni na kontuzje i wiadomo kiedy są zmęczeni
15
Suarez z rodzinką :D
https://instagram.com/p/08AO0-wpPJ/?taken-by=luissuarez9
4
Pieprzo** Szejki :/
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=4906
2
Graty dla Błękitnych oglądałem prawie cały mecz. Boniek rządzi całkiem dobrze i oby weszło że w klubie może grać np do 5 zagranicznych piłkarzy.
Nasza zdolna młodzież? Łebki które dostają po 50 tysięcy miesięcznie za 2 treningi w tygodniu rozbijają się najlepszymi furami w nocnych klubach :D kompletny brak profesjonalizmu.. Później idzie taki młody człowiek do Włoch czy do Niemiec wszyscy się dziwią że odstaje fizycznie kondycyjnie i znika.
Druga sprawa sprowadzanie czeczenów daglasów i innych gwiazdorów płacenie im kolosalnych pieniędzy na które zwykły człowiek musi pracować latami.. Nie lepiej zbudować stadion na 500 osób zatrudnić trenera zrobić zaplecze i otworzyć szkółkę?
Mam nadzieję że Błękitni wejdą do finału PP i go wygrają :D
Warto wejść w link poniżej i przeczytać opinię Grzegorza Szamotulskiego o naszych młodych gwiazdorach którzy raczej przypominają panienki a nie piłkarzy
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=4848
0
Bardzo ważny mecz dla nas :D
0
Vietto debiutował już w reprezentacji? Jak się sprawdził?
57
Zapraszamy do Barcelony :D
1
Podpiszcie kontrakt z Alvesem i po problemie :)
0
Piqe-Hummels mogłaby być najlepsza para stoperów na świecie :D
Chociaż tyle baboli co czasami robią.. :D
0
M. Hummels: jeśli miałbym odejść do zagranicznego klubu, to tylko do Manchesteru United
0
Polak na okładce Mundo :D
0
Niby dowód na transfer Danilo :D
http://web3.cmvm.pt/sdi2004/emitentes/docs/FR54631.pdf
0
Zrozum tu Danilo, Filipe Luísa, Cuardado..
1
Ogarnij się koleś.
0
prima aprilis? :D
0
Powoływał czytaj ze zrozumieniem:p
Dunga już był kiedyś trenerem i nie zabrał Ronniego z tego co pamiętam na mistrzostwa świata..
1
Co ta Portugalia?
Ogląda ktoś? :D
2
Brawo Portugalia! :D
Ronaldo płacze jak ogląda :D
0
Nigdy nie będę za reprezentacją Dungi nawet jak gra Neymar a gra znakomicie. Dlaczego ten facet nie powoływał Ronaldinho?