jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe co dobrego jedli i komu bardziej smakowało :D
0
Z chłopca przerodził się w mężczyznę :D
1
Szkoda że nie został wypożyczony choć na rok wchodziłby na końcówki i czarował swoją grą :D
1
W życiu bym nie wymienił naszego MSN na BBC :D jakaś kpina :D
0
Vamos Barca! :D
0
No to za 9 godzin zacznie się drżenie rąk podawanie linków do transmisji bo czeka nas dziś święto futbolu :D
0
Przed przeczytaniem artykułu należy oglądnąć! :D
0
Jednak Niemiec :/
0
Oglądnij sobie to :D
77
Crisriano nie okazuje szacunku nawet swoim kibicom :)
0
Faktycznie Montoya Roberto Douglas i Verminator by się dzisiaj przydali :D
2
Będę to dziś wklejał pod każdym artykułem :D
0
http://www.fcgol.pl/18460/roznica_miedzy_msn_a_bbc.html
http://www.fcgol.pl/18461/twoja_reakcja_gdy.html
http://www.fcgol.pl/18450/gwiazdorskie_zachowanie_halilovicia.html
0
Ciekawostka jak dla mnie nowość nasz trener Luis Enrique rozegrał w barwach Realu Madryt 157 meczy i strzelił 15 goli. (wikipedia)
0
Klasyk na wszystkich frontach odbywał się 229 razy.
Bilans: 92 wygrane Realu, 89 wygrane Barcelony, 48 remisów.
3
Myślę że powoli redakcja powinna wrzucić zapowiedź meczu z aktualizacjami na żywo :)
6
Messi Messi Messi! :D
0
Jak uważacie kto jutro będzie błyszczał? :D
http://img.v3.news.zdn.vn/Uploaded/SotnTJ/2014_08_22/elclasico_12845579.jpg
0
Metamorfoza Leo w 5 miesięcy:O
Faktycznie wygląda jak dziadek z lewej strony..
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=4667
11
Kolejne wygłupy Neymara i Suareza :D
Patrząc na to jestem spokojniejszy o jutrzejszy wynik :D
1
W fifie się da :D
Wczaoraj grałem mecz z Barcą B :D
1
Barca B znowu dostaje lanie..
1
Paul Scholes o ,,najlepszej" lidze świata :)
http://www.fcgol.pl/18414/gorzkie_slowa_paula_scholesa.html
1
Urodziny obchodzi dziś wielki były zawodnik Barcelony RONALDINHO! :D
Wszystkiego najlepszego imprezowiczu, mój mistrzu :D
http://www.fcgol.pl/18423/ile_lajkow_dla_ronaldinho_w_jego_swieto.html
0
„Zobaczymy, może mnie na coś zaprosicie. Stawiacie?"
0
Szkoda że PSG nie trafiło na Real dla mnie o wiele ciekawszy pojedynek :D
0
Bardzo lubię tego trenera :D
1
Carlo będzie musiał zabrać ze sobą spore ilości gumy do żucia :D brawo Marca! :D
8
Neymar przed Gran Derbi :D
https://instagram.com/p/0dV_j7Rtmo/?taken-by=neymarjr
0
Jeśli Leo do końca kariery zostanie w Barcelonie to myślę że do 30 spokojnie dobije :D