1

Ciekawe co dobrego jedli i komu bardziej smakowało :D

0

Z chłopca przerodził się w mężczyznę :D

1

Szkoda że nie został wypożyczony choć na rok wchodziłby na końcówki i czarował swoją grą :D

1

W życiu bym nie wymienił naszego MSN na BBC :D jakaś kpina :D

0

Vamos Barca! :D

0

No to za 9 godzin zacznie się drżenie rąk podawanie linków do transmisji bo czeka nas dziś święto futbolu :D

0

Przed przeczytaniem artykułu należy oglądnąć! :D

0

Jednak Niemiec :/

0

Oglądnij sobie to :D


77

Crisriano nie okazuje szacunku nawet swoim kibicom :)

0

Faktycznie Montoya Roberto Douglas i Verminator by się dzisiaj przydali :D

2

Będę to dziś wklejał pod każdym artykułem :D

0

Ciekawostka jak dla mnie nowość nasz trener Luis Enrique rozegrał w barwach Realu Madryt 157 meczy i strzelił 15 goli. (wikipedia)

0

Klasyk na wszystkich frontach odbywał się 229 razy.
Bilans: 92 wygrane Realu, 89 wygrane Barcelony, 48 remisów.

3

Myślę że powoli redakcja powinna wrzucić zapowiedź meczu z aktualizacjami na żywo :)

6

Messi Messi Messi! :D

0

Jak uważacie kto jutro będzie błyszczał? :D
http://img.v3.news.zdn.vn/Uploaded/SotnTJ/2014_08_22/elclasico_12845579.jpg

0

Metamorfoza Leo w 5 miesięcy:O
Faktycznie wygląda jak dziadek z lewej strony..
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=4667

11

Kolejne wygłupy Neymara i Suareza :D
Patrząc na to jestem spokojniejszy o jutrzejszy wynik :D

1

W fifie się da :D
Wczaoraj grałem mecz z Barcą B :D

1

Barca B znowu dostaje lanie..

1

Paul Scholes o ,,najlepszej" lidze świata :)
http://www.fcgol.pl/18414/gorzkie_slowa_paula_scholesa.html

1

Urodziny obchodzi dziś wielki były zawodnik Barcelony RONALDINHO! :D
Wszystkiego najlepszego imprezowiczu, mój mistrzu :D
http://www.fcgol.pl/18423/ile_lajkow_dla_ronaldinho_w_jego_swieto.html

0

„Zobaczymy, może mnie na coś zaprosicie. Stawiacie?"

0

Szkoda że PSG nie trafiło na Real dla mnie o wiele ciekawszy pojedynek :D

0

Bardzo lubię tego trenera :D

1

Carlo będzie musiał zabrać ze sobą spore ilości gumy do żucia :D brawo Marca! :D

8

0

Jeśli Leo do końca kariery zostanie w Barcelonie to myślę że do 30 spokojnie dobije :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?