0

Komentarz usunięty

5

Aby dodać smaczku el classico przeglądnąłem raport z wp. Oto najlepsi strzelcy klasyków:

Francisco Gento (Real) - 14 goli
Cristiano Ronaldo (Real) - 14 goli
Ferenc Puskas (Real) - 14 goli
Cesar Rodriguez (Barcelona) - 14 goli
Raul Gonzalez (Real) - 15 goli
Alfredo Di Stefano (Real) - 18 goli
Lionel Messi (Barcelona) - 21 goli

Chcąc nie chcąc Leo znowu niema sobie równych :D

1

Jak tam PSG gra ktoś obserwuje? :D

0

Ktoś pisał o niedzieli, myślę że ta piosenka idealnie pasuje do Barcy :D

0

Khedira przejdzie najprawdopodobniej do Schalke :D

0

Kupiłem na futboll hd. Obraz jest magiczny ale cały czas mi skacze :/ piszą że można spróbować odpalić na innej przeglądarce ma ktoś podobny problem?

0

Z innej beczki, Piotrek Żyła prawie przebił dziś Roberta Mateję :D

4

Kolejny nowy obrazek z Messim zakładającym siatki mistrzostwo :D
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=4624

0

Wiem że wyeliminujemy PSG :D

3

Myślę że PSG należy narazie odłożyć na bok, mecz za 3 tyg do tego czasu wiele może się wydarzyć skupmy się na Realu to już za 2 dni! :D

0

Kwiecień: Sevilla Valencia PSGx2

Trzeba wygrać w niedzielę z Realem żeby mieć zaliczkę. Nawet 2 remisy dadzą nam utrzymanie lidera w La Liga.

0

Masz dane z 2016 roku? :D

0

Dobrze że rewanż gramy u siebie :D

0

Popatrzcie na sondę zdania wciąż podzielone :D

0

Eurosport :)

10

Lucho out tak mówili :D

0

Nie wiem czemu ale czuję że trafimy na Juve :D

0

Popatrzcie w górę choć większość pewnie wie dzisiaj zaćmienie słońca kolejne ma być dopiero w 2026 roku :D

0

Komentarz usunięty

0

43

Rio Ferdinand: Leo Messi założyłby siatkę rywalowi nawet w budce telefonicznej :D

0

Bramka Teodorczyka :D
Everton czyli ostatni klub z najlepszej ligi na świecie blisko odpadnięcia :D

0

Faktycznie :D za dużo piwa wczoraj :D

0

Wczoraj bilety chodziły o ile dobrze pamiętam od 190 do 270 euro :D pomnożyć razy 90 tyś kibiców. Zarobek od 17100000000 do 24300000000 euro :D

0

Brawo dla redakcji ciekawa sonda mamy podzielone zdania :D

0

Przegrali z drużyną która wygra w tym roku ligę mistrzów :D

2

Strasznie podobały mi się reakcje kibiców na Camp Nou no i Guardioli :D

0

Niestety Monaco już zaklepane :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?