jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widocznie nie tylko Ty lubisz sobie popierdzieć bo też dostałeś lajka :)
0
Dzisiaj jestem strasznie nakręcony nie tylko z powodu jutrzejszego meczu i zbliżającego się klasyku ale 1 raz po zimowej przerwie lecę na orlika :D piłka nożna to coś więcej.. Neymar w roli głównej :D
4
Leo kosmita :D
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=4434
18
Braida sprowadź nam Pogbę :D
4
Witajcie wracam po 1-dniowym banie.
Powód nadania bana: Nie obrażaj innych. To nie miejsce na epitety
Komentarz, za który został nadany ban: Planeta małp na okładkach Madryckiej prasy :D
Tak jak polubiłem tą stronkę jestem tu ponad miesiąc komentuję wydarzenia sportowe nie tylko mecze Barcelony jak widać jestem aktywny zastanawiam się czy nie wylogować się na zawsze.. Ban na 24 h za taki komentarz który w ciągu 4 minut polubiły 2 osoby? Czy one też zostały zablokowane? Co drugi z nas powinien który wrzuca zdjęcia Ronaldo skaczącego do wody :D trochę wyobraźni.. Droga Redakcjo jestem przekonany że Gareth Bale nie przeczyta mojego komentarza i nie będzie na mnie zły sam zresztą żartuje ze swojego wyglądu :) Pisałem wczoraj do admina z wyjaśnieniami i prośbą odblokowania bana do teraz nie dostałem odpowiedzi. Widocznie trzeba mieć bardzo wyrachowane opinie żeby zostały zamieszczane postaram się teraz mieć bardziej wyparzony język bo brakowało mi dyskusji z Wami przez ten 1 dzień :D
0
haha :D
0
Jak sobie pomyślę że moja ukochana Barcelona gra już w środę, w lidze mistrzów, mecz w tv, z wielkim przeciwnikiem, będzie można wypić piwko, posłuchać Żewłakowa to aż się lepiej tydzień rozpoczyna :D
2
Komentarz usunięty
2
Szkoda że Levante gra dzisiaj taką padakę.. Ostatnie minuty Real całkiem siadł fizycznie.
6
Ronaldo wystrzelał się z Iriną :D
0
Narzekacie na Labogę który na ten moment jest najlepszym komentatorem :D Benzyna prawie trafił bramkę sezonu :D
0
haha Ronaldo ściągnął setkę Benzynie :D
1
Sorry trafiam tylko z karnych :D
0
Śmiga wszystko ładnie oglądam na Drhtv teraz i chodzi płynnie.. Może przeglądarka?
0
Pytanko!
Wykupiłem dzisiaj 1 raz transmisję na futbol hd. Oglądam Real obraz faktycznie miazga:) ale cały czas obraz mi skacze ma ktoś może tak?
1
Uciekam na ranczo :D
Liczę na obszerną relację z komedii pod tytułem Real-Levante :D
0
Świetnie się już prezentował na mistrzostwach w Brazylii :)
Bardzo mi się wtedy też Shaqiri podobał ale widać że ma jeszcze gorącą głowę :D
0
Kurw Santander trafia na 1:1 Barca B w strefie spadkowej..
7
Muł popisał się z PSG cwaniaczek :D
0
James Isco Kroos i manita na Camp Nou :D
Kibicujmy dziś Levante! :D
0
Nie jestem pewny czy jest powołany:p
1
Po tym weekendzie Lewandowski 2 Milik 2 :D
Nasi napastnicy chyba wracają do formy rewanże już niedługo: D
0
Skąd my to znamy? :D
http://www.fcgol.pl/18206/kibic_chelsea_jedzie_po_fabregasie.html
0
Szkoda że Real gra dzisiaj z Levante a nie chociaż z Celtą Vigo :D
Jeśli dzisiaj zaliczą wpadkę myślę że Ancelotti wyleci :D
3
Messiemu pewnie przypomniały się mecze za młodu na Argentyńskich blokowiskach :D też miałem takie wrażenie jakby mecz odbywał się na ulicy fajna sceneria :D
0
A powiedzcie jak mam cyfrowy polsat mogę sobie np dokupić pakiet z canal + żeby meczyki oglądać?
0
Bardzo dobrze sobie z Piqetem wczoraj radził :D
0
Gdzie najlepiej wykupić transmisje? Ostatnio ktoś mi polecił i wysłałem sms za 11 zł na heinekenie transmisja wgl nie działała.. A meczyk z Realem tuż tuż lepiej się wcześniej zaopatrzyć :D
7
Kiedyś mi się takie coś o uszy obiło :D Messi jest uzależniony od asyst Xaviego i Iniesty dlatego tak dużo strzela jakby Ronaldo grał w Barcelonie też by miał tak dużo goli :D
4
Haha nie mogłem się oprzeć :D ten pan z lewej nie trafił od 9 spotkań :D
http://www.feintzebra.co.uk/wp-content/uploads/2013/06/monkeys-that-look-like-bale-03.jpg