jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaczyna się jak w jakimś przewidywalnym horrorze, oby trio MSN szybko przegoniło chmury :D
2
Pół żartem pół serio :D Xavi nie wystąpi w pierwszym składzie z powodu stanu murawy :D
0
Oficjalnie Atletico Madryt wypada z walki o tytuł mistrza La Liga :D
Oznacza to że wyjazd do Madrytu w ramach 37 kolejki będzie raczej formalnością :D
1
No to Roberto ma swoją szansę :D
0
Wiecie co Wam powiem? :D
Jeszcze niecałe 3 h do meczu! :D
0
Ja się nie jaram bardziej mnie to martwi oby było tak jak piszesz :D przekonamy się dziś o 18 :D
2
Nie jestem tak blisko innego klubu jak Barca ale w innych drużynach nigdy nie słyszałem o oszustwach podatkowych. Sąd w Hiszpanii tylko się tak przypieprza?
10
Podsumowanie 26 kolejki La Liga hala dzieci uwielbiam to:D
2
1 mecz z Eibarem PL
19
Humory dopisują :D
0
Podobna akcja Suareza miała już wcześniej miejsce z Masche..
0
Dziwna akcja ta z Suarezem i Neymarem.. Jedyne chyba co może nam zaszkodzić to konflikt pomiędzy MSN :/ Copa America w 2015 roku zapowiada się zacięta rywalizacja. Jaki jest Suarez to nikomu nie trzeba mówić Neymar też potrafi dopiec oby nic złego z tego nie wyszło..
0
Kilka minut po północy artykuł :D redakcja też nie może się doczekać kolejnego meczu :D
0
Leverkusen w formie już 4:0 Atletico może mieć problemy :D
57
A jest co ukrywać? :D
5
Mourinho dostanie 75 milionów funtów na przebudowę drużyny :D moim zdaniem Chelsea była w tym roku faworytem do wygrania LM ze względu na kadrę jaką posiada :D dobrze że Mouuu to spieprzył :D
2
Ci socios to często ludzie którzy nie mają pojęcia o futbolu prezesi nieraz bogaci właściciele biznesmeni itp. Wiadomo że nigdy nie będzie 100 % chyba że w Rosji :D
1
haha to Ronaldo dojeb* :D mam wrażenie że nie tylko na Camp Nou go nie lubią :D
http://www.fcgol.pl/18134/dlatego_cr7_nie_lubia_w_barcelonie.html
0
haha wiem o tym wyluzujcie piątek dzisiaj :D
0
Alves w PSG :D
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/marca-daniel-alves-w-paris-saint-germain/fs8dkw?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_paid&utm_campaign=onetsg_fb
0
Wiadomość dnia Daglas powołany może Verminator zagra z Realem :D
1
Ney z Rakietą :D
https://instagram.com/neymarjr/p/0Kt2ywRtpb/
0
Trochę z innej beczki :D
Odnośnie TVP, zastanawia mnie kto zarządza całą telewizją polską a szczególnie działem sportowym. Wiem że Korzeniowski się gdzieś tam kręcił. Zacznijmy od wyboru meczu chyba nawet dziecko z podstawówki wybrałoby mecz Chelsea-Psg. Kolejna sprawa studio: minuta maksymalnie dwie pytanie o wynik i 15 minut reklam. Komentatorzy, Żewłakow który chyba sam nie wie o co mu chodzi, Szpakowski w podeszłym wieku który myli zawodników wydarzenia na boisku opowiada jakieś odległe historie kompletnie nie oddaje emocji meczu. Powinien dawno odejść i nie robić z siebie idioty bo niszczy sam sobie opinie należy mu pozostawić mecze reprezentacji. Czy nie można tego wszystkiego zorganizować tak jak jest na ,,ence" ? Młodzi ludzie z poczuciem humoru sprzeczne zdania brak reklam analiza powtórki. Moje pierwsze mecze w lidze mistrzów pamiętam we wtorki i środy z malowaniem Gmocha dlaczego to zniknęło? Chyba telewizji najbardziej zależy na oglądalności dlaczego nie poświęcą dodatkowych 30 minut na studio pomeczowe? Specjalnie sprawdziłem środowy wieczór z meczem Bayernu i konkurencyjne programy: tvp2 na sygnale, polsat top chef, tv puls krokodyl Dundee, tvn projekt runaway. Dobrze że chociaż Barcelonę obejrzymy normalnie :D
0
Kto by pomyślał przed sezonem że Bravo będzie numerem 1 z takimi wynikami :D
0
Rakitić w 1 składzie na City! :D
0
Danilo przejdzie do Realu tak jak Filipe Luís do Chelsea to będzie grzał ławę :D ja bym Luisa widział u nas nawet w miejsce Alvesa :D
0
To co zawodnicy mają na plecach to pajączek?:D Do czego służy czy to licznik przebiegniętych odległości itp?
0
Po wczorajszym meczu PSG- Chelsea zastanawiam się po jaką cholerę Cuardado( Gmoch- Kurdado) przeszedł do Chelsea? W następnym okienku w Chelsea będą wyprzedaże jak w supermarkecie, chętnie bym u nas widział po banie Filipe Luísa nawet na prawej stronie obrony bardzo solidny zawodnik :D
0
Blada twarz :D
16
Jak Xavi zaczynał karierę Isco nie było na świecie :D