jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mundo pokazuje radość piłkarzy którzy wygrają ligę :D
6
Plum Plum :D
http://www.ohlalaparis.com/photos/uncategorized/cristiano_jump_pool_socks.jpg
2
Murawa i autobus czerwo :D
0
Niektórzy zaczynają porównywać Bueno z Vietto ciekawi zawodnicy :D
0
Według niektórych cichy bohater dzisiejszego meczu :D
13
Golazo Adriano! :D
5
Stary zaraz zaczniesz szczytować :D
1
Komentarz usunięty
55
Jutro Ronaldo nadrobi w swoim stylu czyli celebrity splash :D
1
A. Morata daje 3 punkty Juventusowi który jest pewny zwycięstwa w rozgrywkach serie A :D
1
Bramkowy remis z City, manita z Realem :D
0
W tym sezonie Xavi wzniesie 3 puchary :D
2
Najpierw Atletico traci punkty, Barca wygrywa więc jak jest od kilku kolejek Real powinien jutro stracić punkty :D
0
City oszczędza się na mecz z Barceloną :D
0
Suareza? Co piłeś w trakcie meczu?
4
Mecz do zapomnienia 3 punkty brak kontuzji niewielki nakład sił zbroimy się na City! :D
0
Tymczasem City dostaje z Burnley :D
0
Bartra dziś solidny mecz :)
0
Włączam angielski stream bo nie mogę słuchać Orłowskiego..
1
Orłowski widzi karne dla Eibaru a strzelać pewnie będzie C. Ronaldo :D
0
Antonella.. trzeba znowu powiększyć powiększyć gablotę na hat tricki :D
0
Kosmita znowu trafia! :D
0
Barcelona nie chce nic osiągnąć w 2 połowie chłopie wyjdź nie rób z siebie błazna..
0
W 2 połowie Xavi na boisko bo Roberto gra kupę jak zawsze..
1
Nie mogę słuchać Orłowskiego, widać że koleś jest wciąż za Realem ciekawe na jak długo :D
0
Bardzo ciężki mecz, oby gracze Eibar siedli fizycznie..
6
Na rm.pl już ból dup* :D
0
Leo MUSISZ !!!
0
Pieprzony autobus..
6
Nie wyobrażam sobie że teraz idę do pokoju otwieram piwko, okno i oglądam mecz Barcy na żywo :D