jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz zbędny :D
http://www.fcgol.pl/17967/przerazajaca_statystyka_ronaldo.html
0
Dostał pojazd wczoraj :D
0
Na wynikach jest narazie tylko 1 asysta :/
1
Lobo wracaj do Madrytu i daj się nam cieszyć w spokoju :)
0
Czego ten mecz tak szybko się skończył :/
0
Fantastyczny dzień :D
1
PO 26 KOLEJCE LA LIGA:
BBC: 0 GOLI 0 ASYST
MS(N): 5 GOLI 1 ASYSTA
0
7 tysięcy komentarzy dajcie odetchnąć :D
0
Należało się! :D
0
Gra się do ostatniego gwizdka :)
0
HURAGAN na Camp Nou! :D
1
Coś czuję że to nie koniec na dziś :D
2
Tymczasem Cristiano :D
http://www.ronaldo7.net/news/2014/01/773-cristiano-ronaldo-crying-on-the-fifa-ballon-dor-stage.jpg
0
Znakomite zmiany Lucho :D
0
No to jedziemy po Manitę :D
0
Oficjalnie Fc Barcelona liderem La Liga! :D
0
Piqet goni Glika :D
0
Po I połowie:
- posiadanie w pewnym momencie 55-45 % dla nas
- mnóstwo niecelnych podań
- brak kontroli nad meczem
- Xavi zawodnikiem meczu
- Gdzie jest Leo( 1 akcja z Luisem)
- setki Pedro
- znakomita gra Rayo
W II połowie widziałbym Rafinhie za Pedro.. Potrzeba kogoś kto zagra klepkę powozi się z piłką jak Iniesta :D
0
Ale pograli! :D
0
Brawo Pedro :D
4
Trzeba trochę uspokoić grę..
0
Xavi powinien mieć już 3 asysty :D
0
Gdzie jest Leo?
0
Ależ nawałnica :O
0
Szkoda że Pinto zakończył karierę bo sędzia chyba zapomniał gwizdka :D
0
Pogoda kibice humory i znakomite widowisko Rayo też się odgrydza będzie dużo bramek :D
0
Ajjjj :D
1
Wrócił nam Suarez! :D
1
BARCA ! BARCA ! BARCA ! :D
12
Dla ubogich umysłowo bądź leniwych polecam meczyki.pl macie tam 20 transmisji wystarczy poszukać :D