0

0

Dostał pojazd wczoraj :D

0

Na wynikach jest narazie tylko 1 asysta :/

1

Lobo wracaj do Madrytu i daj się nam cieszyć w spokoju :)

0

Czego ten mecz tak szybko się skończył :/

0

Fantastyczny dzień :D

1

PO 26 KOLEJCE LA LIGA:


BBC: 0 GOLI 0 ASYST


MS(N): 5 GOLI 1 ASYSTA

0

7 tysięcy komentarzy dajcie odetchnąć :D

0

Należało się! :D

0

Gra się do ostatniego gwizdka :)

0

HURAGAN na Camp Nou! :D

1

Coś czuję że to nie koniec na dziś :D

0

Znakomite zmiany Lucho :D

0

No to jedziemy po Manitę :D

0

Oficjalnie Fc Barcelona liderem La Liga! :D

0

Piqet goni Glika :D

0

Po I połowie:
- posiadanie w pewnym momencie 55-45 % dla nas
- mnóstwo niecelnych podań
- brak kontroli nad meczem
- Xavi zawodnikiem meczu
- Gdzie jest Leo( 1 akcja z Luisem)
- setki Pedro
- znakomita gra Rayo

W II połowie widziałbym Rafinhie za Pedro.. Potrzeba kogoś kto zagra klepkę powozi się z piłką jak Iniesta :D

0

Ale pograli! :D

0

Brawo Pedro :D

4

Trzeba trochę uspokoić grę..

0

Xavi powinien mieć już 3 asysty :D

0

Gdzie jest Leo?

0

Ależ nawałnica :O

0

Szkoda że Pinto zakończył karierę bo sędzia chyba zapomniał gwizdka :D

0

Pogoda kibice humory i znakomite widowisko Rayo też się odgrydza będzie dużo bramek :D

0

Ajjjj :D

1

Wrócił nam Suarez! :D

1

BARCA ! BARCA ! BARCA ! :D

12

Dla ubogich umysłowo bądź leniwych polecam meczyki.pl macie tam 20 transmisji wystarczy poszukać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?