jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
88
Busqetsa znoszą na noszach a Żewłakow no możliwe że może jeszcze wróci na boisko :D
0
Co się nie zgadza synku? :D Wszystko jest tak jak napisałem tylko kontuzja Busiego..
0
Szybka bramka Suarez out Pedro in, Rudy za Masche i lajtowy trening z myślą o Rayo VAMOS! :D
0
Trochę z dup* Real chce zaklepać Danilo :D
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Real-przyspiesza-negocjacje-ws-transferu-Danilo,wid,17310703,wiadomosc.html
2
Dzisiaj Suarez coś ustrzeli :D
0
Co on z tym Maradoną dzisiaj? :D
0
Może Szpakowskiego złapie grypa a Żewłakow spóźni się na mecz :D
4
Na poprawę humoru przed meczem :D
http://www.fcgol.pl/17860/woskowy_cr7_musi_byc_perfekcyjny.html
0
Odważny składzior lecimy :D
0
ZUBI z BARTKIEM wiedzieli że Barca dostanie zakaz transferowy na rok i specjalnie kupili kontuzjowanego obrońcę :D
0
Jestem dumny z Verminatora :D
W przyszłym sezonie może być naprawdę wzmocnieniem :D
0
Jest jeszcze trochę czasu zobaczymy, dobrze że Na wałka ma taki problem :D
28
Leo.. jest sprawa :D
0
Wypożyczenie na rok z opcją kupna i z 8 melonów spokojnie chyba wyciągną, że chce być wiecznym rezerwowym w Barcelonie :D
0
Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż awans BARCELONY :D
0
Magia :D
3
Ty też możesz polecieć :D
0
Witam :)
mam dla Was 2 linki na wieczór :D
http://www.fcgol.pl/17851/kto_wygra.html
http://www.fcgol.pl/17840/reus_kibicuje_barcelonie.html
0
Wielkie widowisko się szykuję jak w lidze rezerwami wyszedł:D
0
Wiadomo kto komentuje nasze jutrzejsze spotkanie??
0
Meczyk w tv lajtowo bez ścinek :D gorzej z komentarzem..
0
Z wiadomych powodów Neymar zagra cały mecz, Leo raczej nie do ruszenia, za Suareza w 2 połowie Pedro. Masche może zagrać ale nie musi, nie kombinujcie z Munirami i innymi bo rezerwy Łodzi zremisowały z Realem i nam napędzili stracha w meczu ligowym :D
0
Do średniej ligi niech trochę postrzela nabierze pewności siebie i tężyzny fizycznej :D
1
C. Ancelotti trenuje razem z piłkarzami Realu Madryt, jak donosi Marca może wyjść w podstawowym składzie na mecz z Bilbao :D
0
Cristiano tłumaczy Marcelo jak ma upadać w polu karnym :D
http://www.fcgol.pl/17813/dyskusja_taktyczna_cr7_i_marcelo.html
1
Falcao z Atletico to prawdziwy tygrys :D wcale bym się nie zdziwił jakby wrócił za jakiś czas jak Torres.
2
Szkoda że wczoraj przewrócił się o własne nogi bo by był jeden maleńki punkcik do Realu :D
2
Falcao w Valencji? :D ale byłby hicior PD strasznie by się wzmocniło choć wiadomo że PL najlepszą ligą na świecie jest :D co o tym sądzicie?
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Falcao-moze-odejsc-z-Manchesteru-United,wid,17303018,wiadomosc.html?ticaid=1146fe&_ticrsn=5
5
Nie potrzebujemy ŚO! Mamy Piqeta Bartrę Rudego Masche no i może Verminator zacznie raczkować :D jeden pomocnik za to konkretny :D
0
Emocje trochę opadły teraz czas na Copa, Łodzie mogą być groźne jak trafimy bramkę gramy w finale :D meczyk oczywiście na TVP sport?