88

Busqetsa znoszą na noszach a Żewłakow no możliwe że może jeszcze wróci na boisko :D

0

Co się nie zgadza synku? :D Wszystko jest tak jak napisałem tylko kontuzja Busiego..

0

Szybka bramka Suarez out Pedro in, Rudy za Masche i lajtowy trening z myślą o Rayo VAMOS! :D

2

Dzisiaj Suarez coś ustrzeli :D

0

Co on z tym Maradoną dzisiaj? :D

0

Może Szpakowskiego złapie grypa a Żewłakow spóźni się na mecz :D

4

0

Odważny składzior lecimy :D

0

ZUBI z BARTKIEM wiedzieli że Barca dostanie zakaz transferowy na rok i specjalnie kupili kontuzjowanego obrońcę :D

0

Jestem dumny z Verminatora :D
W przyszłym sezonie może być naprawdę wzmocnieniem :D

0

Jest jeszcze trochę czasu zobaczymy, dobrze że Na wałka ma taki problem :D

28

Leo.. jest sprawa :D

0

Wypożyczenie na rok z opcją kupna i z 8 melonów spokojnie chyba wyciągną, że chce być wiecznym rezerwowym w Barcelonie :D

0

Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż awans BARCELONY :D

0

Magia :D

3

Ty też możesz polecieć :D

0

0

Wielkie widowisko się szykuję jak w lidze rezerwami wyszedł:D

0

Wiadomo kto komentuje nasze jutrzejsze spotkanie??

0

Meczyk w tv lajtowo bez ścinek :D gorzej z komentarzem..

0

Z wiadomych powodów Neymar zagra cały mecz, Leo raczej nie do ruszenia, za Suareza w 2 połowie Pedro. Masche może zagrać ale nie musi, nie kombinujcie z Munirami i innymi bo rezerwy Łodzi zremisowały z Realem i nam napędzili stracha w meczu ligowym :D

0

Do średniej ligi niech trochę postrzela nabierze pewności siebie i tężyzny fizycznej :D

1

C. Ancelotti trenuje razem z piłkarzami Realu Madryt, jak donosi Marca może wyjść w podstawowym składzie na mecz z Bilbao :D

0

Cristiano tłumaczy Marcelo jak ma upadać w polu karnym :D
http://www.fcgol.pl/17813/dyskusja_taktyczna_cr7_i_marcelo.html

1

Falcao z Atletico to prawdziwy tygrys :D wcale bym się nie zdziwił jakby wrócił za jakiś czas jak Torres.

2

Szkoda że wczoraj przewrócił się o własne nogi bo by był jeden maleńki punkcik do Realu :D

2

Falcao w Valencji? :D ale byłby hicior PD strasznie by się wzmocniło choć wiadomo że PL najlepszą ligą na świecie jest :D co o tym sądzicie?
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Falcao-moze-odejsc-z-Manchesteru-United,wid,17303018,wiadomosc.html?ticaid=1146fe&_ticrsn=5

5

Nie potrzebujemy ŚO! Mamy Piqeta Bartrę Rudego Masche no i może Verminator zacznie raczkować :D jeden pomocnik za to konkretny :D

0

Emocje trochę opadły teraz czas na Copa, Łodzie mogą być groźne jak trafimy bramkę gramy w finale :D meczyk oczywiście na TVP sport?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?