jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
J. dos Santos notuje 2 asystę :D
1
Fiorentina 2:0
Najsilniejsza liga na świecie od przyszłego tygodnia będzie miała rozgrywki WYŁĄCZNIE na swoim terenie :D
1
Leo mógłby się nauczyć od Cristiano padów :D
2
Wartość Milika w przyszłym sezonie wzrośnie do 15 milionów Ajax może go nie utrzymać, będziemy mieć 2 światowej klasy napastników grających w najlepszych klubach na świecie :)
5
MILIK KARCI LEGŁĘ :D
8
Chyba Alves robi co chce z Ronaldo :D
1
Zobaczycie za rok, za dwa Leo będzie w najlepszym wieku dla piłkarza i to będzie jego wersja czyli kosmiczna :D Przebije Ronaldo we wszystkich statystykach i rekordach ponieważ śmiało może zagrać jako ofensywny pomocnik gdy latka zlecą :) cieszę się że mogę śledzić każdy mecz tak znakomitego piłkarza :D
2
Bardzo interesujący trener:) nie zdążył wykorzystać swojego potencjału w Barcelonie..
0
Leo musi się poduczyć u Penaldo w tym aspekcie :D
0
2 gol typowy instynkt snajpera :D
0
Niespodzianka jakby Panie zajęły miejsce na podium :)
Jak skoczkowie nie zdobędą żadnego medalu to Kruczek chyba poleci :D
Legi jakoś nie widzę chyba że Berg w końcu przeprowadzi jakieś zmiany..
12
UWAGA ROZKŁAD JAZDY NA JUTRO !!!
Mistrzostwa Świata w Falun: Sztafeta kobiet 4 x 5 km o 13.15
Mistrzostwa Świata w Falun: Skoki narciarskie 16.50
No i Legia o 19.00 :D
3
Arsen po meczu :D
http://i.ytimg.com/vi/YMPjLvSoE7M/0.jpg
1
,, Piłka jest okrągła a bramki są dwie"
0
Jak to mówią młodzi ludzie, MASAKRACJA! :D
1
Ale i tak woli Stoke :D
http://www.fcgol.pl/17629/suarez_nie_dal_szans_manchesterowi_city.html
0
Interesujący news :D
1
David przechodź do nas!! :D
0
Nic się nie zmieni :D
3
Ja bym się przyczepił do zmian Lucho :)
1
Suarez znowu podbił Anglię :D
0
W pierwszej połowie sam dokonał sabotażu :D jak można było wystawić tak ofensywny skład co on sobie wyobrażał :D
0
Powiedzcie kto oprócz Clichiego(Klisziego) jest zawieszony? Ktoś na pewno bo mi śmignęło w trakcie meczu :)
0
Nie ma co narzekać, chyba każdy z nas przed rozpoczęciem meczu wziąłby taki wynik w ciemno :)
0
rok temu z City 2 razy :)
wolne z daleka ok. 30 m strzela. Teraz mi się przypomniało Mathieu ma bobę w lewej nodze.
0
Alves czasami z daleka pieprzni* wolnego. Zupełnie nie rozumiem dlaczego został zmieniony :/ do karniaka może powinien podejść byle kto z kopytem bo Leo jest niepewny..
2
Zbyt często Leo nie strzela.. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale pudło chyba z Chelsea najbardziej bolało obił wtedy poprzeczkę.
0
do granicy czeskiej 20 km. Podobno jest opcja żeby do polsatu cyfrowego( który posiadam) można dokupić canal + te sportowe i meczyki spokojnie w tv będę oglądał :)
0
Już raz oddawał karnego niedawno :D ale 3 bramy Suareza to byłby wyczyn i tak będzie rano na okładkach mówiłem że się odgryzie! :D
0
Odnośnie transmisji, muszę zjeba* kogoś kto polecił mi dziś heinekena.. sms za 11 zł kolega dzwonił na infolinię zjadło mu koło 10 zł wgl transmisja nie zadziałała.. Oglądaliśmy na jakimś streamie angielskim w 2 połowie się nic nie zacinało :)