2

J. dos Santos notuje 2 asystę :D

1

Fiorentina 2:0
Najsilniejsza liga na świecie od przyszłego tygodnia będzie miała rozgrywki WYŁĄCZNIE na swoim terenie :D

1

Leo mógłby się nauczyć od Cristiano padów :D

2

Wartość Milika w przyszłym sezonie wzrośnie do 15 milionów Ajax może go nie utrzymać, będziemy mieć 2 światowej klasy napastników grających w najlepszych klubach na świecie :)

5

MILIK KARCI LEGŁĘ :D

8

Chyba Alves robi co chce z Ronaldo :D

1

Zobaczycie za rok, za dwa Leo będzie w najlepszym wieku dla piłkarza i to będzie jego wersja czyli kosmiczna :D Przebije Ronaldo we wszystkich statystykach i rekordach ponieważ śmiało może zagrać jako ofensywny pomocnik gdy latka zlecą :) cieszę się że mogę śledzić każdy mecz tak znakomitego piłkarza :D

2

Bardzo interesujący trener:) nie zdążył wykorzystać swojego potencjału w Barcelonie..

0

Leo musi się poduczyć u Penaldo w tym aspekcie :D

0

2 gol typowy instynkt snajpera :D

0

Niespodzianka jakby Panie zajęły miejsce na podium :)
Jak skoczkowie nie zdobędą żadnego medalu to Kruczek chyba poleci :D
Legi jakoś nie widzę chyba że Berg w końcu przeprowadzi jakieś zmiany..

12

UWAGA ROZKŁAD JAZDY NA JUTRO !!!
Mistrzostwa Świata w Falun: Sztafeta kobiet 4 x 5 km o 13.15
Mistrzostwa Świata w Falun: Skoki narciarskie 16.50
No i Legia o 19.00 :D

3

1

,, Piłka jest okrągła a bramki są dwie"

0

Jak to mówią młodzi ludzie, MASAKRACJA! :D

1

0

Interesujący news :D

1

David przechodź do nas!! :D

0

Nic się nie zmieni :D

3

Ja bym się przyczepił do zmian Lucho :)

1

Suarez znowu podbił Anglię :D

0

W pierwszej połowie sam dokonał sabotażu :D jak można było wystawić tak ofensywny skład co on sobie wyobrażał :D

0

Powiedzcie kto oprócz Clichiego(Klisziego) jest zawieszony? Ktoś na pewno bo mi śmignęło w trakcie meczu :)

0

Nie ma co narzekać, chyba każdy z nas przed rozpoczęciem meczu wziąłby taki wynik w ciemno :)

0

rok temu z City 2 razy :)
wolne z daleka ok. 30 m strzela. Teraz mi się przypomniało Mathieu ma bobę w lewej nodze.

0

Alves czasami z daleka pieprzni* wolnego. Zupełnie nie rozumiem dlaczego został zmieniony :/ do karniaka może powinien podejść byle kto z kopytem bo Leo jest niepewny..

2

Zbyt często Leo nie strzela.. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale pudło chyba z Chelsea najbardziej bolało obił wtedy poprzeczkę.

0

do granicy czeskiej 20 km. Podobno jest opcja żeby do polsatu cyfrowego( który posiadam) można dokupić canal + te sportowe i meczyki spokojnie w tv będę oglądał :)

0

Już raz oddawał karnego niedawno :D ale 3 bramy Suareza to byłby wyczyn i tak będzie rano na okładkach mówiłem że się odgryzie! :D

0

Odnośnie transmisji, muszę zjeba* kogoś kto polecił mi dziś heinekena.. sms za 11 zł kolega dzwonił na infolinię zjadło mu koło 10 zł wgl transmisja nie zadziałała.. Oglądaliśmy na jakimś streamie angielskim w 2 połowie się nic nie zacinało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?