0

Neymar nawet pojedynki biegowe przegrywa ale nie lepiej było zmienić Suareza który razem z Rakiticiem wygrał mecz, eksperci z Fcbarca.com ogarnijcie..

0

Logiczne jest to że Ney przegrywa każdy pojedynek od kilku spotkań i spowalnia grę a Suarez ciągnie nas od kilku meczy..

0

Jestem tego samego zdania co Suarez... Ktoś pisał o genialnych zmianach nie wiem który mecz ogląda :)

0

Neymar z Messim grają po 90 min od kilku spotkań. Łodzie będą zmęczone po meczu z Realem :D

0

Pedro chyba wejdzie dzisiaj na 5 min :D

0

Suarez przegiął moim zdaniem :D
Mamy Rakiticia z Sevilli :D
Mecz wygląda jak popołudniowy trening :)

1

Neymar z Messim gra któryś mecz z rzędu w podstawowym składzie.. Leo jest zmęczony Ney przegrywa każdy pojedynek dlaczego nie może zagrać Pedro??

0

W końcu zmiany!!

0

Neymar out Pedro na boisko :)

0

Już po spinach? W końcówce Pedro Rafinha i kończymy z manitą :D

1

LUIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

0

Brawo Bravo ale klej! :D

2

I skrót z Malagą w przerwie :D testują nasze nerwy dziś :D

1

Messi leci w kulki 0 zaangażowania :/

1

Podsumowanie meczy drużyn w tym tygodniu w pucharach z NAJSILNIEJSZEJ LIGI na świecie :D
http://www.fcgol.pl/17725/a_mowia_ze_epl_jest_najlepsza_liga_na_swiecie.html

0

Redakcja czuwa nawet w środku nocy :D

18

1

Nauka kontroli piłki Xaviego i Iniesty :D

0

Kosmos :D
15 znaków.

0

W rachubę nie wchodzi nic innego jak 3 punkty :)

0

0

Narzekamy na Alvesa ale Barcelona bez niego będzie dziwna :D

1

Najlepsze jest to że Barca gra już jutro o 16 :D
Cieszę się na każdy kolejny mecz :D

0

Kto pamięta? :D
Może po wczorajszym meczu Alexis do nas wróci :D

0

Młodzi Chłopcy jadą Everton :D
Liverpool broni honoru najlepszej LIGI na świecie :D

0

Vitolo na 2:3 i Sevilla gra dalej :D Krycho w 1/8 :D

0

I dokłada bramkę Łodzie grają dalej! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?