jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar nawet pojedynki biegowe przegrywa ale nie lepiej było zmienić Suareza który razem z Rakiticiem wygrał mecz, eksperci z Fcbarca.com ogarnijcie..
0
Logiczne jest to że Ney przegrywa każdy pojedynek od kilku spotkań i spowalnia grę a Suarez ciągnie nas od kilku meczy..
0
Jestem tego samego zdania co Suarez... Ktoś pisał o genialnych zmianach nie wiem który mecz ogląda :)
0
Neymar z Messim grają po 90 min od kilku spotkań. Łodzie będą zmęczone po meczu z Realem :D
0
Pedro chyba wejdzie dzisiaj na 5 min :D
0
Suarez przegiął moim zdaniem :D
Mamy Rakiticia z Sevilli :D
Mecz wygląda jak popołudniowy trening :)
1
Neymar z Messim gra któryś mecz z rzędu w podstawowym składzie.. Leo jest zmęczony Ney przegrywa każdy pojedynek dlaczego nie może zagrać Pedro??
0
W końcu zmiany!!
0
Neymar out Pedro na boisko :)
0
Już po spinach? W końcówce Pedro Rafinha i kończymy z manitą :D
1
LUIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
0
Brawo Bravo ale klej! :D
2
I skrót z Malagą w przerwie :D testują nasze nerwy dziś :D
1
Messi leci w kulki 0 zaangażowania :/
5
Enriqe na wylocie hah :D
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Enrique-na-wylocie-w-Barcelonie-Wciaz-nie-rozmawia-z-Messim,wid,17297622,wiadomosc.html
1
Podsumowanie meczy drużyn w tym tygodniu w pucharach z NAJSILNIEJSZEJ LIGI na świecie :D
http://www.fcgol.pl/17725/a_mowia_ze_epl_jest_najlepsza_liga_na_swiecie.html
0
Redakcja czuwa nawet w środku nocy :D
18
heh :D
http://www.fcgol.pl/2405/te_same_mozgi_.html
1
Nauka kontroli piłki Xaviego i Iniesty :D
0
Kosmos :D
15 znaków.
0
W rachubę nie wchodzi nic innego jak 3 punkty :)
0
Co wy na to? :D
http://www.fcgol.pl/17712/szalony_plan_barcelony.html
0
Narzekamy na Alvesa ale Barcelona bez niego będzie dziwna :D
0
Przyczyny słabszej formy Iniesty??
http://sport.wp.pl/gid,17291222,kat,1041241,title,Te-ciaze-wspiera-cala-Hiszpania-Ostatnie-poronienie-bylo-krajowym-dramatem,galeria.html?ticaid=1146ad&_ticrsn=5
Nie wiedziałem o tym..
1
Najlepsze jest to że Barca gra już jutro o 16 :D
Cieszę się na każdy kolejny mecz :D
6
Cały Xavi :D
http://www.fcgol.pl/17675/to_uslyszal_xavi_w_barcelonie.html
0
Kto pamięta? :D
Może po wczorajszym meczu Alexis do nas wróci :D
0
Młodzi Chłopcy jadą Everton :D
Liverpool broni honoru najlepszej LIGI na świecie :D
0
Vitolo na 2:3 i Sevilla gra dalej :D Krycho w 1/8 :D
0
I dokłada bramkę Łodzie grają dalej! :D