jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
L. Messi w La Liga: 2205 min 27 goli 13 asyst
C. Ronaldo w La Liga: 1961 min 30 goli 10 asyst
L. Messi w CL: 606 min 8 goli 2 asysty
C. Ronaldo w CL: 615 min 6 goli 2 asysty
0
Luis Suarez: 1228 minut 5 goli 9 asyst w La Liga
Karim Benzema: 1864 13 goli 8 asysta w La Liga
Faktycznie różnica kolosalna Suarez nie grał połowę sezonu ale wraca do formy a Benzyna marnuję sytuację na potęgę ja jednak wolę Gryzonia :D
0
Patrzę i co widzę? :D
0
Najlepsze są babole Busqetsa który w meczu z City kiwał się na 16nastce chyba z 5 razy :D
0
Środkowy napastnik jest im najbardziej potrzebny, dobrze że mają Benzemę :D
13
Ile znaczy psychika dla piłkarza.. Irina zostawiła Ronaldo ten gra kupę od tego czasu, Messi bierze ślub i gra najlepiej w całej swojej karierze :D
http://images.latintimes.com/sites/latintimes.com/files/styles/pulse_embed/public/2015/01/20/cristiano-ronaldo-and-irina-shayk-break-memes_5.jpg?itok=cXj7bemx
0
To jak Real traci dzisiaj punkty? :D
0
Pokaż tą wypowiedź kolego :)
2
Dzięki tej bramce bardzo ważne 3 punkty dla Porto :D
5
Suarez ciągnie nasz zespół od kilku spotkań zobacz statystyki albo oglądnij mecze.. Pedro nie marnuje sytuacji? :D
0
12
Ból dup*? :D
0
Inter to krok w tył w jego karierze :D
Po co Inter kupili Podolskiego??
3
Pedro w wyjściowym! :D
1
no i fajna dyskusja się wywiązała:D zgadzam się choć lubię oglądać jak czarują na boisku szczególnie Ronaldinho:D
0
Więc wolisz np murowanie bramki niż efektowny futbol? :p
0
Chodzi o wykonywanie rzutów karnych? :D
2
Najlepsi dryblerzy w europie gdzie Cristiano najlepszy piłkarz na świecie?? :D
http://www.fcgol.pl/17929/najlepsi_dryblerzy_w_europie.html
0
Lewandowski w Realu za 45 milionów euro :D
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Lewandowski-w-Realu-za-45-mln-euro,wid,17319216,wiadomosc.html
1
Dziś rozpoczęły się lekkoatletyczne halowe mistrzostwa europy w Pradze :D Polskie szanse medalowe podobno 11 :)
0
Za przypadkowe wejście? :D Ronaldo się śmieje :D
http://www.independent.ie/incoming/article29484235.ece/e908c/ALTERNATES/h342/Ronaldo%20-%20PA.jpg
0
Dziwna pora :D
7
Stadion narodowy w Warszawie :D
Odrazu zamawiam bilety :D
0
Już chyba po Danilo, finału na Bernabeu też nie będzie.
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/505401/real-madryt-krok-od-transferu-obroncy-za-25-mln-euro?utm_source=wp&utm_medium=news&utm_campaign=wp_pilka-nozna
22
Żart na dobranoc :D
Jakie są ulubione słodycze C. Ronaldo?
Żelki :D
0
4/8 karnych trafione kartoflisko a nie murawa kto wybije dalej i wyżej komu się uda wygra mecz obstaw naszą ligę dlatego jej nie oglądam :D
5
Żenujący poziom Polskiej piłki :D wróćmy do Barcy :D
0
Problem stadionu- ciąg dalszy :D
http://www.fcgol.pl/17912/real_przygotowuje_dobra_wymowke.html
0
Polsat sport, odpal szybko bo karne! :D
0
Legła czy Śląsk? :D