2

L. Messi w La Liga: 2205 min 27 goli 13 asyst
C. Ronaldo w La Liga: 1961 min 30 goli 10 asyst

L. Messi w CL: 606 min 8 goli 2 asysty
C. Ronaldo w CL: 615 min 6 goli 2 asysty

0

Luis Suarez: 1228 minut 5 goli 9 asyst w La Liga
Karim Benzema: 1864 13 goli 8 asysta w La Liga

Faktycznie różnica kolosalna Suarez nie grał połowę sezonu ale wraca do formy a Benzyna marnuję sytuację na potęgę ja jednak wolę Gryzonia :D

0

Patrzę i co widzę? :D

0

Najlepsze są babole Busqetsa który w meczu z City kiwał się na 16nastce chyba z 5 razy :D

0

Środkowy napastnik jest im najbardziej potrzebny, dobrze że mają Benzemę :D

13

Ile znaczy psychika dla piłkarza.. Irina zostawiła Ronaldo ten gra kupę od tego czasu, Messi bierze ślub i gra najlepiej w całej swojej karierze :D
http://images.latintimes.com/sites/latintimes.com/files/styles/pulse_embed/public/2015/01/20/cristiano-ronaldo-and-irina-shayk-break-memes_5.jpg?itok=cXj7bemx

0

To jak Real traci dzisiaj punkty? :D

0

Pokaż tą wypowiedź kolego :)

2

Dzięki tej bramce bardzo ważne 3 punkty dla Porto :D

5

Suarez ciągnie nasz zespół od kilku spotkań zobacz statystyki albo oglądnij mecze.. Pedro nie marnuje sytuacji? :D

0

12

Ból dup*? :D

0

Inter to krok w tył w jego karierze :D
Po co Inter kupili Podolskiego??

3

Pedro w wyjściowym! :D

1

no i fajna dyskusja się wywiązała:D zgadzam się choć lubię oglądać jak czarują na boisku szczególnie Ronaldinho:D

0

Więc wolisz np murowanie bramki niż efektowny futbol? :p

0

Chodzi o wykonywanie rzutów karnych? :D

2

Najlepsi dryblerzy w europie gdzie Cristiano najlepszy piłkarz na świecie?? :D
http://www.fcgol.pl/17929/najlepsi_dryblerzy_w_europie.html

0

1

Dziś rozpoczęły się lekkoatletyczne halowe mistrzostwa europy w Pradze :D Polskie szanse medalowe podobno 11 :)

0

0

Dziwna pora :D

7

Stadion narodowy w Warszawie :D
Odrazu zamawiam bilety :D

22

Żart na dobranoc :D
Jakie są ulubione słodycze C. Ronaldo?
Żelki :D

0

4/8 karnych trafione kartoflisko a nie murawa kto wybije dalej i wyżej komu się uda wygra mecz obstaw naszą ligę dlatego jej nie oglądam :D

5

Żenujący poziom Polskiej piłki :D wróćmy do Barcy :D

0

0

Polsat sport, odpal szybko bo karne! :D

0

Legła czy Śląsk? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?