jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vamos aganar ! Naprzód Barco do zwycięstwa!!! :D
0
W ciągu tygodnia Lucho może sobie przedłużyć kontrakt :D
Jest forma na najważniejsze mecze Vamos aganar ! Naprzód Barco do zwycięstwa!!! :D
0
Faktycznie kartki :D Sorry każdy dzisiaj chyba podniecony :D
1
Jutro obstawiam piknik na Camp Nou :D
Tridente szybko zaaplikuje ze 2 bramki mecz na dogranie i manita Leo dogoni Ronaldo w strzelonych bramkach :D
0
Ostatnio z Di Karpio fajny oglądałem i polecam trochę miłości trochę imprez trochę seksu warto :D
1
Czeka wciąż na rzut karny z Bilbao :D
0
ROZKŁAD JAZDY BARCY I REALU DO KOŃCA SEZONU:
26 08.03.2015 Barcelona - Rayo Vallecano
27 14.03.2015 Eibar - Barcelona
28 22.03.2015 Barcelona - Real Madryt
29 05.04.2015 Celta - Barcelona
30 08.04.2015 Barcelona - Almeria
31 12.04.2015 Sevilla FC - Barcelona
32 19.04.2015 Barcelona - Valencia
33 26.04.2015 Espanyol - Barcelona
34 29.04.2015 Barcelona - Getafe CF
35 03.05.2015 Cordoba FC - Barcelona
36 10.05.2015 Barcelona - Sociedad
37 17.05.2015 Atletico Madryt - Barcelona
38 24.05.2015 Barcelona - Deportivo
2015.03.15 Real Madryt - Levante UD
2015.03.22 FC Barcelona - Real Madryt
2015.04.05 Real Madryt - Granada CF
2015.04.08 Rayo Vallecano - Real Madryt
2015.04.11 Real Madryt - SD Eibar
2015.04.19 Real Madryt - Málaga CF
2015.04.26 Celta Vigo - Real Madryt
2015.04.29 Real Madryt - UD Almería
2015.05.03 Sevilla FC - Real Madryt
2015.05.10 Real Madryt - Valencia CF
2015.05.17 RCD Espanyol - Real Madryt
2015.05.24 Real Madryt - Getafe CF
Nie ma co popadać w huraaa optymizm, jeśli dowalimy w derbach pewnie będzie 5 punktów straty Realu ale mamy wyjazd z Atletico.. Liga może rozstrzygnąć się po meczach z Sevillą i Valencią choć pewnie walka będzie toczyć się do ostatniej kolejki, zależy też na kogo poszczególne zespoły trafią w Lidze Mistrzów :D
0
Śmiejemy się z naszej ławki rezerwowych ale takie zmiany jakie przeprowadził dzisiaj Carlo.. :D Może powinien sięgnąć po Odegaarda?
0
Zgadnijcie kim jest ten zielony piłkarz ze zdjęcia? :D
http://www.fcgol.pl/17963/jego_zabraklo_dzis_w_realu.html
0
Hahaha leżę :D
http://www.fcgol.pl/17961/perez_zatrudnil_by_go_od_zaraz.html
0
Nie świętujcie dziś wieczorem za bardzo %%% żeby jutro na mecz wstać! :D
0
SZCZĘŚCIE SPRZYJA LEPSZYM !!! :D
0
Carlo znowu broni :D
1
Obok Aduriza zawodnik meczu :D
2
hahahahaha Ronaldo :D
17
Orłowski to sezonowiec? Za czasów Guardioli wychwalał Barcę teraz przerzucił się na Real :D
1
Bez ściny :D
http://livemecz.com/transmisja2.php
1
Baskowie grają dzisiaj znakomicie!
1
Illarramendi króluje w środku pola :D
0
Tylko żółtko? :D
0
o ja pierdol* :O
2
Co machasz pajacu?! :D
0
Zaczyna się Mallenco show..
3
Alberto Undiano Mallenco + Cristiano Ronaldo = penalty :D
0
Zmiażdżyć ich! :D
0
Dokąd zmierza świat? :o
http://sport.wp.pl/kat,32272,title,UEFA-zgodzila-sie-na-utworzenie-ligi-krymskiej,wid,17321318,wiadomosc.html
0
To czego nam brakuje to MOTYWACJA, ostatnio z łodziami urządzili sobie trening.. Do roboty Panowie jutro ma być lider! :D
1
o kurw* :D
http://www.fcgol.pl/17946/rozwalil_glowa_lawke_rezerwowych.html
9
Kto pamięta? :D
1
Spisywałem ze stronki nie mam pojęcia :D