0

Vamos aganar ! Naprzód Barco do zwycięstwa!!! :D

0

W ciągu tygodnia Lucho może sobie przedłużyć kontrakt :D
Jest forma na najważniejsze mecze Vamos aganar ! Naprzód Barco do zwycięstwa!!! :D

0

Faktycznie kartki :D Sorry każdy dzisiaj chyba podniecony :D

1

Jutro obstawiam piknik na Camp Nou :D
Tridente szybko zaaplikuje ze 2 bramki mecz na dogranie i manita Leo dogoni Ronaldo w strzelonych bramkach :D

0

Ostatnio z Di Karpio fajny oglądałem i polecam trochę miłości trochę imprez trochę seksu warto :D

1

Czeka wciąż na rzut karny z Bilbao :D

0

ROZKŁAD JAZDY BARCY I REALU DO KOŃCA SEZONU:

26 08.03.2015 Barcelona - Rayo Vallecano
27 14.03.2015 Eibar - Barcelona
28 22.03.2015 Barcelona - Real Madryt
29 05.04.2015 Celta - Barcelona
30 08.04.2015 Barcelona - Almeria
31 12.04.2015 Sevilla FC - Barcelona
32 19.04.2015 Barcelona - Valencia
33 26.04.2015 Espanyol - Barcelona
34 29.04.2015 Barcelona - Getafe CF
35 03.05.2015 Cordoba FC - Barcelona
36 10.05.2015 Barcelona - Sociedad
37 17.05.2015 Atletico Madryt - Barcelona
38 24.05.2015 Barcelona - Deportivo

2015.03.15 Real Madryt - Levante UD
2015.03.22 FC Barcelona - Real Madryt
2015.04.05 Real Madryt - Granada CF
2015.04.08 Rayo Vallecano - Real Madryt
2015.04.11 Real Madryt - SD Eibar
2015.04.19 Real Madryt - Málaga CF
2015.04.26 Celta Vigo - Real Madryt
2015.04.29 Real Madryt - UD Almería
2015.05.03 Sevilla FC - Real Madryt
2015.05.10 Real Madryt - Valencia CF
2015.05.17 RCD Espanyol - Real Madryt
2015.05.24 Real Madryt - Getafe CF


Nie ma co popadać w huraaa optymizm, jeśli dowalimy w derbach pewnie będzie 5 punktów straty Realu ale mamy wyjazd z Atletico.. Liga może rozstrzygnąć się po meczach z Sevillą i Valencią choć pewnie walka będzie toczyć się do ostatniej kolejki, zależy też na kogo poszczególne zespoły trafią w Lidze Mistrzów :D



0

Śmiejemy się z naszej ławki rezerwowych ale takie zmiany jakie przeprowadził dzisiaj Carlo.. :D Może powinien sięgnąć po Odegaarda?

0

Zgadnijcie kim jest ten zielony piłkarz ze zdjęcia? :D
http://www.fcgol.pl/17963/jego_zabraklo_dzis_w_realu.html

0

Nie świętujcie dziś wieczorem za bardzo %%% żeby jutro na mecz wstać! :D

0

SZCZĘŚCIE SPRZYJA LEPSZYM !!! :D

0

Carlo znowu broni :D

1

Obok Aduriza zawodnik meczu :D

2

hahahahaha Ronaldo :D

17

Orłowski to sezonowiec? Za czasów Guardioli wychwalał Barcę teraz przerzucił się na Real :D

1

1

Baskowie grają dzisiaj znakomicie!

1

Illarramendi króluje w środku pola :D

0

Tylko żółtko? :D

0

o ja pierdol* :O

2

Co machasz pajacu?! :D

0

Zaczyna się Mallenco show..

3

Alberto Undiano Mallenco + Cristiano Ronaldo = penalty :D

0

Zmiażdżyć ich! :D

0

To czego nam brakuje to MOTYWACJA, ostatnio z łodziami urządzili sobie trening.. Do roboty Panowie jutro ma być lider! :D

9

Kto pamięta? :D

1

Spisywałem ze stronki nie mam pojęcia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?