3

Heh zależy teraz dla którego Ronaldo? :D

10

Sebastian Mila:
- ulubiony piłkarz z dzieciństwa?
- Ronaldo. Ten gruby.

4

Dżeko? To już wolę Lewego :D

0

Ja po świętach mam wylecieć do Szkocji.. Nasi kibice nigdy nie zawodzą :D

0

Jutro liczę na doping naszych kibiców w Dublinie! Niesamowite obrazki ilu naszych rodaków wyjechało za chlebem.. Wydaje mi się że na trybunach będą przeważać nasi kibice a na boisku biało-czerwoni! :D
http://sport.wp.pl/kat,1040543,title,Gramy-u-siebie-Gorace-powitanie-pilkarzy-w-Dublinie,wid,17402432,wiadomosc.html

0

Dla tych na górze nic trudnego bo finał mistrzostw świata mamy oglądać dzień po wigilii :D ale jestem tego zdania co Ty :)

1

Odnośnie Xaviego, szanuję go grająca legenda podobno za 3 letni kontrakt ma otrzymać 30 milionów euro plus bonusy. Życie jak w Madr, dobra w Barcelonie :D Ustawia całą swoją rodzinę i pokolenia. Ale pamiętacie niedawno mistrzostwa w piłce ręcznej? Fifa już chce rozegrać finał w grudniu chory pomysł.. Wszyscy tak hejtowaliśmy szejków i sam się zastanawiam jak będzie wyglądać reprezentacja Kataru na mundialu :)
http://img.besty.pl/images/357/82/3578237.jpg

25

Liczby Neymara w reprezentacji :D
23 lata
61 meczów
43 gole
23 asysty

1

Odnośnie jutrzejszego meczu Polaków z Irlandią :D
http://www.fcgol.pl/18592/pierwszy_taki_pilkarz_w_historii_p.html

12

Suarez: ,,kiedy w czasie meczu nie podamy sobie piłki z Messim, wtedy wzajemnie się przepraszamy"

0

Transfer Leo Messiego stał się faktem! :D
http://www.fcgol.pl/18594/nowa_dyscyplina_sportowa_messiego.html

0

Może to i lepiej? Wróci do Barcelony wypocznie przygotuje się na PSG :)

0

puźniej? :D
Popraw bo aż oczy bolą :D

0

Myślę i innego kandydata nie widzę chyba Busi ma rację :D

0

Nie wiadomo na ile kontuzja jest poważna, Leo jak zawsze nie może wysiedzieć na ławce może mała przebieżka mu nie zaszkodzi :D

0

Kazimierz Górski urodził się we Lwowie więc naturalnie ,,zaciągał" tak jak większość starszych osób, często się słyszy że mówią po śląsku :D

8

Pomnik Kazimierza Górskiego przed Narodowym oraz kilka cytatów Legendy :D
http://i.iplsc.com/-/00043QTUML4TTOWJ-C317-F3.jpg

,,Chodzi o to, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika"
,,Czasami się wygrywa, czasami się przegrywa, a czasami remisuje"
,,Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe"
,,Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni"
,,Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, albo my wygramy, albo oni"
,,Piłka może przejść, zawodnik nie"
,,Tak się gra, jak przeciwnik pozwala"

- Panie trenerze, jak pan sądzi, która drużyna dziś wygra? ,,Mi si wydaji, że wygra drożyna, która strzeli więcej bramek"





0

Maxwell-Silva-Luiz-Alves jeszcze jakieś pytania? :D

5

Nie chodziło mi o Hiszpanów tylko o Barcelonę..

0

Barcelona tak jak reprezentacja Hiszpanii przechodzi teraz zmianę pokoleniową Valdes Puyol Xavi Alves pewnie niedługo i Iniesta.

2

Pogba, Koke.. A widzicie Isco za naszą trójcą? :D był do wyjęcia za tak małą kasę z Malagi..

0

Wczoraj w nocy wrzuciłem filmik z Babatunde Aiyegbusi kto nie widział zachęcam do oglądnięcia co robi z przeciwnikami :D

0

Może się wyrobi biegle mówi po Polsku fajny koleś :D

1

Z całkiem innej beczki i dyscypliny. Polak podpisał kontrakt z klubem NFL - Minnesota Vikings. Urodzony w Oleśnicy Babatunde Aiyegbusi syn Nigeryjczyka i polki. Ten filmik TRZEBA zobaczyć facet waży 153 kg miota przeciwnikami jak chce :D

6

Rosjanie z Krymu przenoszą się na Czarnogórę??
Kto ogląda co się dzieje?

0

H. Keane strzela bramkę dla Anglii minutę po wejściu na boisko :D Perez się szykuje :D

3

Neymar przykoksował trochę :D

2

Jestem przekonany że gdyby Isco grał za naszym trio liga mistrzów dla Barcelony :D

0

Perez i Ronaldo :D

5

Bramka Neymara(link z yt). Neymar grający z 10 w reprezentacji Brazylii to do czegoś zobowiązuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?