0

Hahahahhaha leżę! :D

0

Bravo przypomniał Inieście jak należy podawać piłkę :D

0

Neymar wszystko dzisiaj pierdol*

8

Zubi wracaj! Twoje transfery wygrywają ligę! :D

0

BRAWO trenerze!
Szkoda że 75 minut za późno :D

0

Rudy 102! :D

1

Gdzie jest Rakitić?!
Hej Lucho gdzie jest Rakitić?!

7

Leo się wkurwi* :D

0

Ahahahahaha Alves! :D

0

Iniesta się bał że trafi 1 bramkę w sezonie :)

0

Tak fajnie na prostopadłą piłę wychodzą czego ten Iniesta nie zagra :o

0

Pedro za Neymara? :D

0

Śmiejcie się z Xaviego ale wydaje mi się że stan murawy jest fatalny :D
Co przyjęcie to piłka odskakuje..

1

Koniec prezentów dla Realu w Vigo dawać kurw* po 3 punkty! :D

2

O co wam chodzi? :D
Iniesta śrubuję swój rekord- bez gola i bez asysty :D

1

Wow chyba oglądnę tych Piratów :D

0

Może przerwa na reprezentacje powinna trwać dłużej?
Połowa z Was padnie na zawał :D

0

Zwolnić Enrique! :D

0

Celta zasługuje dzisiaj na przynajmniej 1 punkt :D

4

Mówcie co chcecie ale Xavi jest naszym najlepszym pomocnikiem także pod względem statystyk więc najlepiej oddać go $hejką :D

0

Messi nie strzeli dziś 10 bramek bo nie będzie miał do tego okazji!
Znowu musi się cofać i rozgrywać bo pomoc gra totalną kupę..
Dziś sam James wystawił Ronaldo z 10 patelni :D

0

Forma Iniesty to jakieś nieporozumienie dawać Rakietę na boisko!

1

Nawet ślepy zauważyłby różnicę pomiędzy pomocnikami Realu a Barcelony :D

0

Wydaje mi się że większość gwiazd chce trafić spektakularne bramki zamiast normalnie wpakować piłkę do siatki :)

0

Ja pierdol* Neymar jak z Realem..

0

Zwyczajna transmisja na drhtv działa mi lepiej niż premium na futbolhd nie kupujcie tam..

0

Skończcie z tymi hymnami !

2

Ktoś wkleił słowa hymnu, ja wklejam jego wykonanie przed meczem z Realem :D

0

Za 9 dni kończy mi się premka na futbolhd i zastanawiam się czy nie zmienić strony bo strasznie się tnie :/
Jakieś propozycje?

0

No to się doczekaliśmy! :D
Po 3 punkty :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?