jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahahhaha leżę! :D
0
Bravo przypomniał Inieście jak należy podawać piłkę :D
0
Neymar wszystko dzisiaj pierdol*
8
Zubi wracaj! Twoje transfery wygrywają ligę! :D
0
BRAWO trenerze!
Szkoda że 75 minut za późno :D
0
Rudy 102! :D
1
Gdzie jest Rakitić?!
Hej Lucho gdzie jest Rakitić?!
7
Leo się wkurwi* :D
0
Ahahahahaha Alves! :D
0
Iniesta się bał że trafi 1 bramkę w sezonie :)
0
Tak fajnie na prostopadłą piłę wychodzą czego ten Iniesta nie zagra :o
0
Pedro za Neymara? :D
0
Śmiejcie się z Xaviego ale wydaje mi się że stan murawy jest fatalny :D
Co przyjęcie to piłka odskakuje..
1
Koniec prezentów dla Realu w Vigo dawać kurw* po 3 punkty! :D
2
O co wam chodzi? :D
Iniesta śrubuję swój rekord- bez gola i bez asysty :D
1
Wow chyba oglądnę tych Piratów :D
0
Może przerwa na reprezentacje powinna trwać dłużej?
Połowa z Was padnie na zawał :D
0
Zwolnić Enrique! :D
0
Celta zasługuje dzisiaj na przynajmniej 1 punkt :D
4
Mówcie co chcecie ale Xavi jest naszym najlepszym pomocnikiem także pod względem statystyk więc najlepiej oddać go $hejką :D
0
Messi nie strzeli dziś 10 bramek bo nie będzie miał do tego okazji!
Znowu musi się cofać i rozgrywać bo pomoc gra totalną kupę..
Dziś sam James wystawił Ronaldo z 10 patelni :D
0
Forma Iniesty to jakieś nieporozumienie dawać Rakietę na boisko!
1
Nawet ślepy zauważyłby różnicę pomiędzy pomocnikami Realu a Barcelony :D
0
Wydaje mi się że większość gwiazd chce trafić spektakularne bramki zamiast normalnie wpakować piłkę do siatki :)
0
Ja pierdol* Neymar jak z Realem..
0
Zwyczajna transmisja na drhtv działa mi lepiej niż premium na futbolhd nie kupujcie tam..
0
Skończcie z tymi hymnami !
2
Ktoś wkleił słowa hymnu, ja wklejam jego wykonanie przed meczem z Realem :D
0
Za 9 dni kończy mi się premka na futbolhd i zastanawiam się czy nie zmienić strony bo strasznie się tnie :/
Jakieś propozycje?
0
No to się doczekaliśmy! :D
Po 3 punkty :D