0

realista75: Wyjdź pajacu

0

Ja dostałem ostatnio bana za napisanie składu z Sevillą..
Lepiej żeby ,,kibic,, Realu wchodził na naszą stronę wyzywał i prowokował wszystkich pod komentarzami i nic z tym nie robić :D

1

Zbanujcie kolesia z nickiem: realista75
Facet wyzywa wszystkich po kolei widocznie ma ból dup* i nic nie robicie :D

0

Ronaldo? z Elche i Grenadą :D

0

Kolejny mecz Barcy za 3 dni! :D

0

Bez komentarza..

0

Przy 2 bramce Suareza asystował Mascherano :)

0

Dalej nie wiadomo co z Iniestą?

2

W końcówce meczu zaimponowały mi wymiany Messi-Mascherano do tego mega dołączał się Xavi wyczucie tempa rytmu gry Xavi nie może odejść z Barcelony :D

1

0

2 bramka Suareza, Luis płakał jak oglądał :D

1

Narzekacie na Martina a powiedzcie mi kto miał asystę przy 1 bramce Suareza? No oczywiście oprócz Luisa :D

13

I w końcu normalny komentator w TVP to powiedział zaraz na początku meczu :D

0

Brawo Barca brawo Smoki piękny wieczór :D

0

Głupio napiszę ale ta kontuzja bardzo dobrze na nas podziałała- wymuszona zmiana.
Prawdziwy generał zostań do końca kariery! :D

1

Luis poszedł jak dzik w żołędzie :D

0

Zastanawiam się dlaczego nie poszliśmy za ciosem? Leo kręcił kółeczka na środku i hamował akcje. Oszczędzamy siły na kolejny mecz wyrachowanie czy złe przygotowanie fizyczne? Wydaje mi się że to pierwsze :)

0

Mówicie że Barca-Porto w półfinale? :D

0

Wow Smoki prowadzą z Bayernem :o
Krótki komentarz 1 połowy ktoś ogląda?

0

Wszyscy jarają się pułapką ofsajdową(ja też) ale widziałbym komentarze gdyby się nie udało :D

2

Wnioski po pierwszej połowie:
- Neymar znowu ,zakorzenił, :D
- Xavi za Iniestę
- Czyściciel Masche
- szkoda słupka Leo
- genialny Busi
- Suarez haruje jak wół
- brawo dla TVP chociaż 1 normalny komentator, Żewłakow bawi się dziś w lekarza




0

Mecz wygląda jak dobra partia szachów :D

0

Zimne piwka i lecę na tv:D Vamos Barca! :D

0

Prawa strona PSG tam znajdziemy dziś drogę do bramki!

0

Lucho out! :D

0

haha kto chcę taką trawkę? :D

1

Montoya wrzuci na głowę Suareza jak do kosza i zamknie usta hejterą! :D

1

awrrr 30 minut :D

1

Rozpoczyna się studio!!!
Pewnie na canal + dla mnie na futbolhd :D
http://futbolhd.tv/stream1.php

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?