jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
realista75: Wyjdź pajacu
0
Ja dostałem ostatnio bana za napisanie składu z Sevillą..
Lepiej żeby ,,kibic,, Realu wchodził na naszą stronę wyzywał i prowokował wszystkich pod komentarzami i nic z tym nie robić :D
1
Zbanujcie kolesia z nickiem: realista75
Facet wyzywa wszystkich po kolei widocznie ma ból dup* i nic nie robicie :D
0
Ronaldo? z Elche i Grenadą :D
0
Kolejny mecz Barcy za 3 dni! :D
0
Bez komentarza..
0
Przy 2 bramce Suareza asystował Mascherano :)
0
Dalej nie wiadomo co z Iniestą?
2
W końcówce meczu zaimponowały mi wymiany Messi-Mascherano do tego mega dołączał się Xavi wyczucie tempa rytmu gry Xavi nie może odejść z Barcelony :D
1
hahaha dobre :D
http://www.fcgol.pl/19152/david_luiz_po_meczu_z_barcelona.html
0
2 bramka Suareza, Luis płakał jak oglądał :D
1
Narzekacie na Martina a powiedzcie mi kto miał asystę przy 1 bramce Suareza? No oczywiście oprócz Luisa :D
13
I w końcu normalny komentator w TVP to powiedział zaraz na początku meczu :D
0
Brawo Barca brawo Smoki piękny wieczór :D
0
Głupio napiszę ale ta kontuzja bardzo dobrze na nas podziałała- wymuszona zmiana.
Prawdziwy generał zostań do końca kariery! :D
1
Luis poszedł jak dzik w żołędzie :D
0
Zastanawiam się dlaczego nie poszliśmy za ciosem? Leo kręcił kółeczka na środku i hamował akcje. Oszczędzamy siły na kolejny mecz wyrachowanie czy złe przygotowanie fizyczne? Wydaje mi się że to pierwsze :)
0
Mówicie że Barca-Porto w półfinale? :D
0
Wow Smoki prowadzą z Bayernem :o
Krótki komentarz 1 połowy ktoś ogląda?
0
Wszyscy jarają się pułapką ofsajdową(ja też) ale widziałbym komentarze gdyby się nie udało :D
2
Wnioski po pierwszej połowie:
- Neymar znowu ,zakorzenił, :D
- Xavi za Iniestę
- Czyściciel Masche
- szkoda słupka Leo
- genialny Busi
- Suarez haruje jak wół
- brawo dla TVP chociaż 1 normalny komentator, Żewłakow bawi się dziś w lekarza
0
Mecz wygląda jak dobra partia szachów :D
0
Zimne piwka i lecę na tv:D Vamos Barca! :D
0
Prawa strona PSG tam znajdziemy dziś drogę do bramki!
0
Lucho out! :D
0
haha kto chcę taką trawkę? :D
1
Montoya wrzuci na głowę Suareza jak do kosza i zamknie usta hejterą! :D
1
awrrr 30 minut :D
1
Rozpoczyna się studio!!!
Pewnie na canal + dla mnie na futbolhd :D
http://futbolhd.tv/stream1.php
2
Komentarz zbędny :D
http://memypilkarskie.pl/img/4952/dlatego-suarez-przeszedl-do-barcelony-/