2

0

2 treningi przed Bayernem :D

1

2 legendy:
Xavi 500 meczów w LL 7 tytułów
Gerrard 500 meczów w PL 0 tytułów

4

Tercet: Messi Suarez Neymar ma na swoim koncie 97 bramek i 52 asysty!
Do tego nasi zawodnicy potrzebowali 51 spotkań :D

0

Przecież nie będziesz miał internetu :D

0

Kapitan Grzmot oraz Piękny i młody stracą dziś punkty :D

0

4

Jedno jest pewne murawa będzie idealna na obu boiskach :D

0

Generał Franco :D

0

Finał Ligi Mistrzów 2014/2015 Barcelona 5:0 Real Madryt :D

0

Nyemar dodał na insta 40 min temu :D
Nasza drużyna już gotowa! :D
https://instagram.com/p/12og5LxtoK/?taken-by=neymarjr

1

Gran Derbi w finale ligi mistrzów? Moje serce tego nie wytrzyma :D

0

Bez orgazmu.. Ale już dziś lecę po nc+ niesamowite 2 spotkania! :D

3

Barcelona: Manchester City i PSG
Juve: Borussia Dortmund i AS Monaco
Real: Schalke 04 i Atletico Madryt
Bayern: Szachtar Donieck i FC Porto

Wydawało mi się że to Real trafiał na ogórków w tej edycji a to Bayern miał najłatwiejszą drogę.. Może nie taki straszny Guardiola jak go malują :D
Jestem przekonany że pokonamy każdą z tych 3 drużyn. Byle tylko Real nie obronił tytułu :D

0

W tej edycji nie mieliśmy szczęścia do losowania może dziś :D

0

Za 12 godzin zacznie się losowanie i wszystko będzie jasne :D

2

Barca z Bayernem to przedwczesny finał szkoda by było..

0

Jak Messi będzie ładował bramkę w półfinale to pokażą sędziego jak drapie się po jajach wtedy skończy się mój świat :) oglądałem mecz Real- Atletico a nie Ronaldo- Atletico :D

0

Zwykle pokazuje się strzelca bramki :D

1

Oglądam wczorajszą bramkę dla Realu. Ronaldo cieszy się jakby ją sam strzelił kamery nie pokazują Chicharito tylko kapitana Grzmota wtf :D

4

Oraz napastników :D
Forlan Torres Falcao Villa..

0

0

Piękny i kochany, kapitan Grzmont czekamy na więcej :D

0

Zapisz to sobie i zapamiętaj :)

0

Szpital w Realu a rozkład będzie identyczny jaki mieliśmy :D
2 mecze w lidze mistrzów Sevilla Valencia :D
Więc chyba dobrze że Real przeszedł i można powiedzieć że ligę mamy praktycznie wygraną :D

0

Jak wrażenia po zapasach w Madrycie? :D

9

6

Żebyś się chłopie nie zdziwił :D

2

Barcelona to nie tylko najlepsi piłkarze na świecie ale i trenerzy :D
Mega ciekawostka :)
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=5707

1

Marcin bardzo Cię lubimy ale Twój czas minął hahaha leżę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?