jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Suarez z Iniestą po meczu :D
https://instagram.com/p/157RvoQpJb/?taken-by=luissuarez9
0
2 treningi przed Bayernem :D
1
2 legendy:
Xavi 500 meczów w LL 7 tytułów
Gerrard 500 meczów w PL 0 tytułów
4
Tercet: Messi Suarez Neymar ma na swoim koncie 97 bramek i 52 asysty!
Do tego nasi zawodnicy potrzebowali 51 spotkań :D
0
Przecież nie będziesz miał internetu :D
0
Kapitan Grzmot oraz Piękny i młody stracą dziś punkty :D
0
Dokładnie rok temu udostępniłem to zdjęcie na swoim fb..
http://www.thehardtackle.com/wp-content/uploads/2012/07/cTitoVilanova_newsdotxinhuanetdotcom.jpg
4
Jedno jest pewne murawa będzie idealna na obu boiskach :D
0
Generał Franco :D
0
Finał Ligi Mistrzów 2014/2015 Barcelona 5:0 Real Madryt :D
0
Nyemar dodał na insta 40 min temu :D
Nasza drużyna już gotowa! :D
https://instagram.com/p/12og5LxtoK/?taken-by=neymarjr
1
Gran Derbi w finale ligi mistrzów? Moje serce tego nie wytrzyma :D
0
Bez orgazmu.. Ale już dziś lecę po nc+ niesamowite 2 spotkania! :D
3
Barcelona: Manchester City i PSG
Juve: Borussia Dortmund i AS Monaco
Real: Schalke 04 i Atletico Madryt
Bayern: Szachtar Donieck i FC Porto
Wydawało mi się że to Real trafiał na ogórków w tej edycji a to Bayern miał najłatwiejszą drogę.. Może nie taki straszny Guardiola jak go malują :D
Jestem przekonany że pokonamy każdą z tych 3 drużyn. Byle tylko Real nie obronił tytułu :D
0
W tej edycji nie mieliśmy szczęścia do losowania może dziś :D
0
Za 12 godzin zacznie się losowanie i wszystko będzie jasne :D
2
Barca z Bayernem to przedwczesny finał szkoda by było..
0
Jak Messi będzie ładował bramkę w półfinale to pokażą sędziego jak drapie się po jajach wtedy skończy się mój świat :) oglądałem mecz Real- Atletico a nie Ronaldo- Atletico :D
0
Zwykle pokazuje się strzelca bramki :D
1
Oglądam wczorajszą bramkę dla Realu. Ronaldo cieszy się jakby ją sam strzelił kamery nie pokazują Chicharito tylko kapitana Grzmota wtf :D
4
Oraz napastników :D
Forlan Torres Falcao Villa..
0
Neymar z Nadalem :D
https://instagram.com/p/1yGvtNRtge/?taken-by=neymarjr
0
Piękny i kochany, kapitan Grzmont czekamy na więcej :D
0
Zapisz to sobie i zapamiętaj :)
0
Szpital w Realu a rozkład będzie identyczny jaki mieliśmy :D
2 mecze w lidze mistrzów Sevilla Valencia :D
Więc chyba dobrze że Real przeszedł i można powiedzieć że ligę mamy praktycznie wygraną :D
0
Jak wrażenia po zapasach w Madrycie? :D
9
Ronaldo już gotowy na mecz z Atletico :D
http://memypilkarskie.pl/img/5052/reakcja-cr7-na-slowa-ancelottiego/
6
Żebyś się chłopie nie zdziwił :D
2
Barcelona to nie tylko najlepsi piłkarze na świecie ale i trenerzy :D
Mega ciekawostka :)
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=5707
1
Marcin bardzo Cię lubimy ale Twój czas minął hahaha leżę :D