jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Kaziu potrzebuję kilka biletów na mecz :D
http://supernowosci24.pl/wp-content/uploads/2012/01/gren.jpg
2
Ter Stegen- Alves Rudy Mati Piqet Alba- Rakieta Masche Busi- MSN
My nie musimy nic PSG musi podjąć ryzyko czekam na nasze zabójcze kontry :D
9
Znowu Suarez świruje z Neymarem :D
Tym razem Brazylijczyk wymierzył kopniaka w krocze Urugwajczyka :D
1
hahaha mocne :D
http://www.fcgol.pl/19307/luiz_prawdopodobnie_zagra_z_barcelona.html
1
Wiadomo ale jak dojdzie Reus to ktoś będzie musiał opuścić Real :p
2
Chętnie przyjmiemy Isco i można go śmiało nazwać następcą Iniesty :D
1
Komentarz usunięty
14
Takiego Andresa nam brakuje..
0
W której fife takie cuda? :D
1
Luis gratuluje Leo zdobycia 400 goli :D
https://instagram.com/p/1n-VuaQpMV/?taken-by=luissuarez9
0
FC Barcelona- Valencia CF skrót po polsku. Z przyjemnością jeszcze raz oglądnę:D
0
Proponuję jak w kiepskich dni urodzin członków rodziny :D
Trochę dystansu :D
1
Pewnie już ktoś wrzucał :D
http://www.fcgol.pl/19275/swietna_forma_claudio_bravo_w_meczu_z_valencia.html
0
Świetnie wiadomości dla nas :D
W tym tygodniu Real odpadnie z LM i straci punkty w LL :D
2
Niby Wuefista :D
6
Pogłoski o zakończeniu kariery Ronaldinho. Wchodzi w 84 minucie i trafia 2 bramki :D
1
ooo sporo:o przyznam że Chorwata bardzo lubię, Carlo ich zajechał :D
0
Powiedzcie proszę na ile poważna jest kontuzja Bale i Modricia? :p
0
Ważne że wygraliśmy i są 3 punkty :D
3
Kosmita :D
1
Budzę się z wielkim bólem głowy a tu Ronaldo nie trafił karnego :D
3
Shakira wpływa źle na Piqeta jak ten jest na boisku :D
6
Prawdziwy zespół :D
0
Zaraz wybieram się na 18nastkę więc macie racje :D
Od połowy Leo leciał jak na treningu już myślałem że nie trafi a tu 400! :D
1
Jak Real zgubi punkty to nie wiem co zrobię ze szczęścia :D
0
Brawo Bravo Zamora wędruje na Twoje rękawice! :D
2
Valencia> PSG
3
Może Lucho wyszedł z założenia że skoro pomoc mamy słabą należy ją wzmocnić, liczę na Rakietę w drugiej połowie :D
2
Na zdjęciu Neymar wygląda jakby chciał przypierniczyć Busquetsowi :D
0
Składy składy czekamy na składy :D