jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby się nie okazało że zdobędziemy potrójną koronę a dzięki temu Bartek zostanie na kolejną kadencję :D
0
Ciekawe czy Guardiola powstrzyma Geniusza którego sam wychował :D
3
Muł jak zwykle ma jakieś problemy ze sobą :D
17
Co powiedzie o walce stulecia? Mayweather wygrał bo uciekał bez sensu..
1
:D
https://instagram.com/p/2MZmNCRtqh/?taken-by=neymarjr
1
Zapomniałeś jeszcze o CdR :D
2
Komentarz usunięty
0
haha :D
1
3:1 :D
0
Patrząc obiektywnie Real nie powinien dzisiaj zdobyć nawet 1 punktu :)
0
Usunięcie komentarza a nie ban :D sam nie wiem denerwuje się :D
0
Ja pierdol*
0
Wchodzi kat :D
2
Real gra kupę i jedzie na farcie od jakiś 5 meczy masakra :D
0
Ronaldo rozpoczął akcję ze środka pola sklepał z Jamesem i Isco wrzucił mu na głowę zaraz później jak Sevilla rozpoczęła grę przejął piłkę i przedryblował pół boiska :D
0
Czego on tego nie pierdoln** ?!
2
Czuję czerwonego Ramosa :D
0
No i zamknął nam usta :D
0
Jak narazie po 1 setce :D
1
Ronaldo zaczyna :D
http://3.bp.blogspot.com/-6-zMKjgZqmk/TuN_12BHaJI/AAAAAAAB4hM/Qpv8LNCULTs/s1600/cristiano+ronaldo+funny+pictures+%25282%2529.jpg
0
No to zaczynamy mecz w Sevilli :D Fajnie że Wolski komentuje a Ronaldo już gotowy :D
http://3.bp.blogspot.com/-6-zMKjgZqmk/TuN_12BHaJI/AAAAAAAB4hM/Qpv8LNCULTs/s1600/cristiano+ronaldo+funny+pictures+%25282%2529.jpg
0
Doktor Alves :D
http://www.fcgol.pl/19780/pracowity_mecz_daniego_alvesa.html
10
Dariuszu Ż! Montuj skrót bo chcemy to jeszcze raz zobaczyć :D
0
Lucho może dziś spokojnie wszystkim postawić 6 :D
14
No i Lucho nauczył Alvesa wrzutek :D
2
Ronaldo stawia dziś na Floyda Mayweathera.
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=6056
70
Suarez nie pasuje do Barcelony nietrafiony transfer grał o wiele lepiej w Anglii :D
0
Leo ma 40 bramek i o 1 wyprzedza Ronaldo?
1
Trio Messi Suarez Neymar po 53 spotkaniach:
108 goli
58 asyst
0
Neymar oddaje pustaka Messi karnego, Ronaldo chapałby wszystko :D