jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Morata, wypożyczony zawodnik z Realu eliminuje Real :D
Takie rzeczy tylko w Madrycie! :D
4
Idealny komentarz 1 połowy :D
http://in.directe.cat/imatges/noticies/florentino-perez.jpg
3
Co oni by zrobili dzisiaj bez Cristiano :D
15
Jutrzejszy trening piłkarzy Realu Madryt :D
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheader=image%2Fjpeg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1203341149039&ssb
0
NeymarGate ciąg dalszy..
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Prezes-Barcelony-i-jego-poprzednik-stana-przed-sadem,wid,17535824,wiadomosc.html?ticaid=114dbc&_ticrsn=3
0
Vamos Juve!
Real: Casillas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Isco, Kroos, Rodriguez - Bale, Benzema, Ronaldo.
Juventus: Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra - Marchisio, Pirlo, Pogba - Vidal - Tevez, Morata.
0
Dziś przekonamy się czy Pogba jest wart tylu milionów ile chce Juve :D
0
Dziś jestem za Juve! Każdy z nas marzy o upokorzeniu Realu w finale ale Gran Derbi rządzi się swoimi prawami. Real nie może obronić ligi mistrzów
2
https://instagram.com/p/2mTu5AwpNs/?taken-by=luissuarez9
0
Więc nie jestem sam :D
1
Jak tam ochłonęliście trochę?
Kogo byście chcieli z nami w finale? :D
0
Wir fahren nach Berlin! :D
0
Po lewej zdobywca Zary, po prawej jego następca :D
Zubi wróć! :D
0
Pod wpływem emocji wziąłem nc+ żeby oglądać Barcę. Umowa na 2 lata po 70 zł miesięcznie nie mogę jej zerwać trochę pochopna decyzja :D
0
Proszę o niekasowanie komentarza.
Na jakich warunkach masz umówę z NC+?
Pierwszy raz wziąłem mam płacić 70 zł miesięcznie czy mogę zrezygnować z umowy?
10
Będzie tak przed Copa:
Messi Tevez Agüero: królowie strzelców w Hiszpanii Włoszech i Anglii :D
4
Lahma akurat lubię ale dopisałbym jeszcze Schweinsteigera :D
2
Tak ma dzisiaj wyglądać Niemiec :D
http://maxcdn.caughtoffside.com/wp-content/uploads/2014/06/Thomas-Muller-Germany2.jpg
0
Alaba wyłącz fifę :D
6
Najedziemy na Berlin jak w 45' :D
0
Wątpię żeby mecz był spokojny stawką finał ligi mistrzów :D
0
Jeszcze kilka meczów i Barca Pepa będzie na równi z Barcą Luisa :D
Zobaczymy co przyniosą kolejne sezony :D
0
Nasi już lecą do Monachium :D
https://instagram.com/p/2iQhosRtlR/?taken-by=neymarjr
0
Cytując klasyka: Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :D
0
W tym tygodniu wszystko się wyjaśni :D
0
Pep Guardiola: Jeżeli we wtorek skupimy się tylko na strzelaniu bramek to Barcelona może nas rozjechać.
Widać że Pep czuję przed Barcą respekt :D
1
Ciesze się z ich szczęścia :D
0
Skrót wczorajszego meczu po polsku, wiadomo od kogo :D
0
Kolor zielony to wygranie ligi :D
1
Jak za najlepszych lat podziwiam Generała :)