jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mallenco szou :D
0
Alberto Undiano Mallenco :D
0
Brawo Bravo!
2
Niektóre rzeczy się nie zmieniają..
http://news.xinhuanet.com/english/2010-01/03/xin_2320107030917437348740.jpg
14
Szukałem zdjęcia 6 pucharów i natknąłem się na coś takiego hahahaha :D
http://www.trollfootball.me/upload/thumb/troll_football_image_5f17ffcf05a915d4424ca51cb872256c.jpg
0
Jestem trochę wczorajszy, Suarez dzisiaj zagra? :D
2
Smutno mi że liga się kończy co my zrobimy przez te 2 miesiące..
2
Ciekawostka, w Polsce jest około 2500 biedronek :D
0
Ale każdy trener może sobie o czymś takim pomarzyć :D Wątpię żeby takiej klasy zawodnicy chcieli grzać ławę nawet nasz Pedro wymięka :D
8
Plan Pereza- Isco Kroos James Modrić Veratti Pogba Reus :D
Lecimy na 7 pomocników a co tam :D
0
Co Messi wysłał do kolegów? :D
2
Pewnie kościół oglądał :D
0
Strzelałeś ale nie na boisku :D
0
a co więcej zrobił? To było 3 lata temu :D
2
A dlaczego nasze tridente nie może być nominowane? Załóżmy że zdobywamy potrójną koronę a każdy z naszych zawodników prowadzi swoją reprezentację w Copa do wysokich miejsc. Kolejny ligowy sezon rozpoczynamy z przytupem :D
1. Messi
2. Suarez
3. Neymar
0
Barcelona przeskoczyła Real na wszystkich frontach. Messi miażdży Ronaldo do tego dorzuci świetny występ w Copa więc jakim prawem Cristiano ma wygrać?
0
Dziwnie brzmi ale jedyna rozsądna sprzedaż to Ronaldo :D Facet nie daje nic drużynie oprócz strzelania rzutów karnych :D
16
Kibice Realu z dnia na dzień coraz bardziej mnie zadziwiają :D dlaczego wyzywają Bale? Chłop był jednym z najlepszych zawodników próbował strzelał z dystansu. Rok temu dał im puchar. Czy nie powinni gwizdać i wyzywać boskiego Cristiano? Który oprócz karnego i 2 dryblingów zniknął na cały mecz :D
0
Lepszego sędziego nie mogli wybrać :D
0
Zajebiści* :D
0
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/521236/real-juventus-memy-po-meczu/4
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/521236/real-juventus-memy-po-meczu/6
0
Ciekawe jak rano będą wyglądać okładki Madryckiej prasy :D
4
Ronaldo płakał jak oglądał? Ronaldo płakał jak grał :D
0
Chciałem naciskać play hah :D
0
Podśpiewuje sobie, bardzo poprawia humor :D
0
W 2 połowie nawet dobrze zagrał ale zmarnował patelnię, za rok za dwa może być z niego dobry grajek bo jest jeszcze niedojrzały piłkarsko :D
0
Obecna Barcelona przypomina mi Barcelonę Pepa z wygranego finału 3:1 z Manchesterem :D kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i przed finałem wiadomo było kto zdobędzie trofeum :D
2
Myślę że Pogba nie jest wart 80 milionów jak uważacie?
1
Kto by pomyślał na początku sezonu że Juve zajdzie aż do finału :D
4
Real zaczyna mieć nadzieję :D