0

Mallenco szou :D

0

Alberto Undiano Mallenco :D

0

Brawo Bravo!

2

14

Szukałem zdjęcia 6 pucharów i natknąłem się na coś takiego hahahaha :D
http://www.trollfootball.me/upload/thumb/troll_football_image_5f17ffcf05a915d4424ca51cb872256c.jpg

0

Jestem trochę wczorajszy, Suarez dzisiaj zagra? :D

2

Smutno mi że liga się kończy co my zrobimy przez te 2 miesiące..

2

Ciekawostka, w Polsce jest około 2500 biedronek :D

0

Ale każdy trener może sobie o czymś takim pomarzyć :D Wątpię żeby takiej klasy zawodnicy chcieli grzać ławę nawet nasz Pedro wymięka :D

8

Plan Pereza- Isco Kroos James Modrić Veratti Pogba Reus :D
Lecimy na 7 pomocników a co tam :D

0

Co Messi wysłał do kolegów? :D

2

Pewnie kościół oglądał :D

0

Strzelałeś ale nie na boisku :D

0

a co więcej zrobił? To było 3 lata temu :D

2

A dlaczego nasze tridente nie może być nominowane? Załóżmy że zdobywamy potrójną koronę a każdy z naszych zawodników prowadzi swoją reprezentację w Copa do wysokich miejsc. Kolejny ligowy sezon rozpoczynamy z przytupem :D
1. Messi
2. Suarez
3. Neymar

0

Barcelona przeskoczyła Real na wszystkich frontach. Messi miażdży Ronaldo do tego dorzuci świetny występ w Copa więc jakim prawem Cristiano ma wygrać?

0

Dziwnie brzmi ale jedyna rozsądna sprzedaż to Ronaldo :D Facet nie daje nic drużynie oprócz strzelania rzutów karnych :D

16

Kibice Realu z dnia na dzień coraz bardziej mnie zadziwiają :D dlaczego wyzywają Bale? Chłop był jednym z najlepszych zawodników próbował strzelał z dystansu. Rok temu dał im puchar. Czy nie powinni gwizdać i wyzywać boskiego Cristiano? Który oprócz karnego i 2 dryblingów zniknął na cały mecz :D

0

Lepszego sędziego nie mogli wybrać :D

0

Zajebiści* :D

0

Ciekawe jak rano będą wyglądać okładki Madryckiej prasy :D

4

Ronaldo płakał jak oglądał? Ronaldo płakał jak grał :D

0

Chciałem naciskać play hah :D

0

Podśpiewuje sobie, bardzo poprawia humor :D

0

W 2 połowie nawet dobrze zagrał ale zmarnował patelnię, za rok za dwa może być z niego dobry grajek bo jest jeszcze niedojrzały piłkarsko :D

0

Obecna Barcelona przypomina mi Barcelonę Pepa z wygranego finału 3:1 z Manchesterem :D kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i przed finałem wiadomo było kto zdobędzie trofeum :D

2

Myślę że Pogba nie jest wart 80 milionów jak uważacie?

1

Kto by pomyślał na początku sezonu że Juve zajdzie aż do finału :D

4

Real zaczyna mieć nadzieję :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?