0

haha :D

1

2 mecze do końca sezonu..

1

Po 3 punkty! :D

0

To nawet w fifie jest mało możliwe :D

0

Jeśli dziś wygramy to z kim zagramy o superpuchar Hiszpanii?

0

(Drużyna Athleticu świętuje zdobycie trofeów na barce) Ci to dopiero mają poczucie humoru :D

0

Raz sierpem raz młotem brawo Polska! :D
Jutro kolejny emocjonujący wieczór dla nas :D

0

Blatter wygrywa wybory i nie spada ze stołka. Na jego miejscu wstyd by mi było siedzieć tyle lat i kraść.. Po Ludzka chciwość nie zna granic :D

0

Wiadomo stać Was na więcej :D

0

Alba Rakieta kto następny? :D

0

Blatter chyba sam nie wierzy w to co gada już dawno powinien wylądować w więzieniu (trwają wybory FIFA)

2

Pozamykać oszustów z FIFA dzięki którym mamy bana !

4

Jeszcze bez fajeczki :D

63

To czego zabrakło w Brazylii Tevez..

0

Od Pogby wolę Reusa może nie grać te pół roku niech wyleczy wszystkie kontuzje i dołączy do składu na 2 część sezonu jak Suarez :D

0

Nie podoba mi się ten koleś :D

12

Oglądałem finał z kolegą(fan Chelsea). Wszyscy się kur** jarają Hiszpanią i żadnej angielskiej drużyny w półfinale.. Wielki Mou powiedział że jakby Barcę i Real wrzucić do ligi angielskiej to walczyły by o utrzymanie bo liga jest taka silna. Jak Muł trenował Real to mógł sobie pozwolić na to że ze słabszym rywalem wymieniał cały skład w Anglii by przegrał ze 3:0 ze słabiakami.
Chyba dlatego praktycznie nic nie wygrał z Realem, nie mogę się doczekać jak obejrzę z nim dwa sobotnie finały jego ból dupy i %%% do rana :D

1

Ale szybko leci czas oglądając tą 1 połowę nie mogę się doczekać finału LM !

2

W ostatnim czasie FC Barcelona zdobywa puchary ligi mistrzów a Sevilla puchary ligi europy oby było tak i dzisiaj wszyscy za Krychowiakiem! :D

13

Niech piszą tak dalej Xavi się wkurw* i zostanie w Barcelonie:D

0

Mało coś :D

0

F. Perez: To nie była łatwa decyzja, ale doszliśmy do wniosku, że to czas, aby dać nowy impuls drużynie, żeby znowu zdobywała trofea. Razem z zarządem zdecydowaliśmy o zwolnieniu Carlo Ancelottiego.
Jak to przecież Ronaldo zdobył Pichichi i wciąż ma szansę na złotego buta :D

2

Carlo układał drużynę przez sezon, później wygrał ligę mistrzów, kolejny sezon znowu zostanie stracony na odbudowę drużyny. Jedynym i chyba najlepszym rozwiązaniem jest grający trener Cristiano Ronaldo :D gdyby Benzema strzelał patelnie które miał z Juve a nie podawał do Ronaldo 6 czerwca mielibyśmy Gran Derbi. Podobnie było w najważniejszych meczach sezonu. Ronaldo znikał na całe mecze a całą winą zostaje obarczony Bale który próbował w każdym meczu. Najlepsza na świecie pomoc, normalny Pepe nie czerwony Ramos jeszcze zatęsknią za Włochem :D Czym kieruje się Perez nie mam pojęcia :D Ciekawe okienko nam się szykuje przyszedł Danilo pewnie odejdzie Carvahal Coentrao Bale może Iker kto dalej? :D
Bardzo dobre informacje dla nas niech się tam obwiniają w Madrycie :D Jedyne co może zepsuć znakomitą atmosferę w naszym klubie to Copa America i bratobójcze starcia: Masche Messi vs Neymar Alves itp. Czekamy na triplette! :D

0

Więc będzie kolejny rekord oby już w sobotę! :D

0

MSN 112 a już nie pamiętam Higuain Ronaldo Benzema 114?

13

Ale śliczne kobiety mają :D Antonella tak jak Leo numer jeden :D

0

Ile bramek musi zdobyć jeszcze nasze trio żeby pobić wynik strzelonych bramek w 1 sezonie??

2

Debiutant Vermaelen w ostatniej kolejce ligowej :D

10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?