0

If you know.. :D

0

Na zdjęciu zawodnicy prezentują mierzenie bicków :D

12

Ból dupy??

5

Pedro za Iniestę i problem rozwiązany. Enrique trochę nawalił ze zmianami :D

0

i do stycznia zostaniemy bez zmiennika w ataku :D Munir Sandro nie ten poziom jeszcze..

2

Enrique zawalił dzisiaj ze zmianami.. Za Iniestę powinien wejść Pedro i przesunąć się na skrzydło a Rafa na pozycję Iniesty. Tracimy kolejnego gola Lucho wpuszcza Bartrę który gra piach. Zmiana nie była rozsądna. Lio nie miał z kim sklepać z przodu zresztą sam ledwo ciągnął grę pod koniec. Dobrze się skończyło jak się skończyło za 2 dni kolejne emocje :D

0

Będzie nam brakowało tego uśmieszku :D

2

Najlepsze jest to że Barca gra już za 2 dni! :D

1

Ciekawe co byście pisali jakby Pedro tego nie trafił :D przed chorobą Neymara większość oddała go do Manu :D

0

Wypadł Neymar wypadł Iniesta jeśli odejdzie Pedro do stycznia będziemy przeżywać męczarnie..

4

Skasujcie komentarz ale jest kurwa! :D

3

Apropos komentatorów :D


Neymaaaaaaaaaaaaaar! Chciałbym żeby panowie dziś podobnie oddawali emocje na boisku :D

1

Bardzo lubię tą parę komentujących ciekawe za kim będzie Pan Orłowski :D

0

Emery bardzo dobry trener lubię go ale bilans przeciwko Barcelonie ma kiepski :D

1

Lio rekordy zawsze bije hat trickiem więc.. :D
Choć wydaje mi się że to nie jest jego ostatni tego typu finał :D

0

Zapewne 2 klasyk odbędzie się 3 mecze po arcyważnym meczu w lidze mistrzów jak i 3 mecze przed arcyważnym meczem w lidze mistrzów :D
Przypomnijmy sobie ostatnich kilka sezonów..

0

Kurw! Wraca człowiek ze sparingu z B klasy a tu takie wieści.. Pedritto da radę :)

0

Zalecane zimne piwko ale to po południu :D

9

Nigdy nie próbował ryby. Żywił się pizzą, pierogami i kotletami.
Początek artykułu jakby Messi był królikiem doświadczalnym rozwaliło mnie to :D na pewno kiedyś liznął karpia jak był młodszy :D

0

Pressing jest dzisiaj niesamowity, Włosi za dużo makaronii :D

0

Rakieta ! :D

1

Nie widać Alena a więc się przeniesie..

0

Demonstracja siły tak będzie brzmiał nagłówek po meczu :D
Gramy bez Iniesty Busiego Alby Piqeta po banie dojdą nowi zawodnicy może jeszcze jakiś transfer zapowiada się fajny sezon :D

0

39-43 minuta tiki taka jak za ery Guardioli :D

5

Kocham oglądać tak grającą Barcelonę :D

4

Przerzuty Lio są niesamowite :D

43

Pewnie Wiśnia coś odwalił dlatego tak duże opóźnienie :D

0

Chyba brał mocarza :D

0

Grajcie już !!! :D

2

Zajebiści* to wygląda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?