jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
If you know.. :D
0
Na zdjęciu zawodnicy prezentują mierzenie bicków :D
12
Ból dupy??
5
Pedro za Iniestę i problem rozwiązany. Enrique trochę nawalił ze zmianami :D
0
i do stycznia zostaniemy bez zmiennika w ataku :D Munir Sandro nie ten poziom jeszcze..
2
Enrique zawalił dzisiaj ze zmianami.. Za Iniestę powinien wejść Pedro i przesunąć się na skrzydło a Rafa na pozycję Iniesty. Tracimy kolejnego gola Lucho wpuszcza Bartrę który gra piach. Zmiana nie była rozsądna. Lio nie miał z kim sklepać z przodu zresztą sam ledwo ciągnął grę pod koniec. Dobrze się skończyło jak się skończyło za 2 dni kolejne emocje :D
0
Będzie nam brakowało tego uśmieszku :D
2
Najlepsze jest to że Barca gra już za 2 dni! :D
1
Ciekawe co byście pisali jakby Pedro tego nie trafił :D przed chorobą Neymara większość oddała go do Manu :D
0
Wypadł Neymar wypadł Iniesta jeśli odejdzie Pedro do stycznia będziemy przeżywać męczarnie..
4
Skasujcie komentarz ale jest kurwa! :D
3
Apropos komentatorów :D
Neymaaaaaaaaaaaaaar! Chciałbym żeby panowie dziś podobnie oddawali emocje na boisku :D
1
Bardzo lubię tą parę komentujących ciekawe za kim będzie Pan Orłowski :D
0
Emery bardzo dobry trener lubię go ale bilans przeciwko Barcelonie ma kiepski :D
1
Lio rekordy zawsze bije hat trickiem więc.. :D
Choć wydaje mi się że to nie jest jego ostatni tego typu finał :D
0
Zapewne 2 klasyk odbędzie się 3 mecze po arcyważnym meczu w lidze mistrzów jak i 3 mecze przed arcyważnym meczem w lidze mistrzów :D
Przypomnijmy sobie ostatnich kilka sezonów..
0
Kurw! Wraca człowiek ze sparingu z B klasy a tu takie wieści.. Pedritto da radę :)
0
Zalecane zimne piwko ale to po południu :D
9
Nigdy nie próbował ryby. Żywił się pizzą, pierogami i kotletami.
Początek artykułu jakby Messi był królikiem doświadczalnym rozwaliło mnie to :D na pewno kiedyś liznął karpia jak był młodszy :D
0
Pressing jest dzisiaj niesamowity, Włosi za dużo makaronii :D
0
Rakieta ! :D
1
Nie widać Alena a więc się przeniesie..
0
Demonstracja siły tak będzie brzmiał nagłówek po meczu :D
Gramy bez Iniesty Busiego Alby Piqeta po banie dojdą nowi zawodnicy może jeszcze jakiś transfer zapowiada się fajny sezon :D
0
39-43 minuta tiki taka jak za ery Guardioli :D
5
Kocham oglądać tak grającą Barcelonę :D
4
Przerzuty Lio są niesamowite :D
43
Pewnie Wiśnia coś odwalił dlatego tak duże opóźnienie :D
0
Chyba brał mocarza :D
0
Grajcie już !!! :D
2
Zajebiści* to wygląda :D