0

Chyba lepiej jest oglądnąć mecz na yt z hiszpańskim komentarzem niż z ,,przyjacielem,, Matiego Borka :D

2

Zaczyna się ruch na stronie komentarze co kilka sek sezon 15/16 oficjalnie rozpoczęty! :D w 2 połowie chciałbym zobaczyć Alena :)

6

Lio znowu w koszulce Barcy nie mogę się doczekać :D

0

Nigdy jeszcze nie kupowałem monet :D ale możesz to zrobić np na allegro

1

Nie wiem czy kupić fifę 16. Mam nie najgorszego lapka a 15 mi nie działa. Szukałem wszędzie i na około 600 kart graficznych fifa działa tylko na 50. Więc gram czasami u kolegi. Chyba każdy z graczy ma tak że zawodnicy mu ,,nie biegają,, lub coś w tym stylu i przegrywa się mecze z ciotami. Ea wymyśliło nie pamiętam dokładnie jak nazywa się ten system ale gracz który zakłada konto praktycznie wygrywa mecz za meczem mniej więcej w okresie miesiąca. Mnóstwo błędów bramki z połowy nieraz człowieka uj strzela :D jeśli zdecyduje się zakupić fifę 16 to odrazu dołożę 200 stówki na naszych zawodników wtedy będzie można się pobawić :D

0

Najgorsze jest to że żaden z piłkarzy nie jest w stanie zbliżyć się do poziomu gry jaki prezentował Ronaldinho za najlepszych lat i chyba długo kogoś takiego nie zobaczymy :)

0

Nie mogę się doczekać meczy o stawkę :D

0

Komentarz usunięty

1

Barcelona przegrywa 2 razy pod rząd chodzą słuchy że Luis Enrique out :D

1

Mam polsat cyfrowy i specjalnie wziąłem pod namową kolegi NC+ żeby oglądać mecze Barcy a dziś piszecie że mogą przegrać przetarg na mecze :D 70 zł co miesiąc przez 2 lata nieźle umoczyłem :D

0

Frajerbregas :D

10

Kto wypisuje takie głupoty :D
Jeszcze kilka dni temu miał rąbać drewno z Bale w Realu :D

0

Na jakim kanale będzie można oglądać turnee?
Oraz chronologicznie mecze Barcy bo mam ostatnio problemy z netem :/
Turnee-puchar Gampera-mecze o superpuchar-liga? ?

0

Ale ten czas zapiernicza :D

6

Muł wykupił pół Atletico pewnie dlatego że podoba mu się ich gra obronna i chcę zamurować bramkę Chelsea :D

2

Zdjęcie tygodnia :)

1

chi chi chi le le le ! :D


3

Piłka strzelona przez Higuaina podobno jeszcze leci :D

20

Przypomina mi się finał mistrzostw świata w Brazylii. Messi zmęczony po sezonie ciągnie całą Argentynę od początku turnieju w najważniejszym momencie wypada Di Maria Messi kreuje sytuacje a koledzy je pieprzą :D

0

Lavezzi powinien wycofać piłkę po ziemi.. Jak Leo by nie przyjeb** to wbiegał tam 4 zawodnik wgl nie kryty :D

0

Nie lubię tego piłkarza i nie podoba mi się ten transfer dużo kasy to na pewno.. Ale rok temu podobnie było z Lucho a dziś widzimy jak wiele zrobił dla Barcelony. Zawsze grając w fifę brałem Turana na lewą stronę na samym początku :D Wszystko już o nim napisaliście że jest szybki dobry technik dużo biega itp ale nikt nie zauważył że będzie to osłabienie Atletico, Lucho musi mieć jakiś plan w głowie bo Arda następcą Xaviego nie będzie :D

1

Na co nam Pogba cofnijmy Leo do pomocy :D

2

Czuję że Argentyna i Leo dziś odpali :D

0

Zarwałem nockę i oglądałem ostatni mecz Argentyny. Jak Maradona z Żewłakowem mówili że nie ma dogrywek jakoś nie chciało mi się wierzyć :D

1

Do Dzierżoniowa mam niecałe 40 km :D Panowie może kiedyś wspólny meczyk Barcy albo wypad do hl? :D

4

Fajnie jakby Leo strzelił 3 brameczki i został na luzie królem strzelców :D

0

Za kilka lat na ławce trenerskiej Xavi i Puyol :D choć w przypadku Milanu to nie pomogło..

0

Rajdy Leo są nie do podrobienia :D Czekamy na pierwszą bramkę!

2

Dzisiaj gdzieś przeczytałem że prezydent zostanie wybrany po Copa jak Messi wróci z pucharem i wskaże kandydata :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?