jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba lepiej jest oglądnąć mecz na yt z hiszpańskim komentarzem niż z ,,przyjacielem,, Matiego Borka :D
2
Zaczyna się ruch na stronie komentarze co kilka sek sezon 15/16 oficjalnie rozpoczęty! :D w 2 połowie chciałbym zobaczyć Alena :)
6
Lio znowu w koszulce Barcy nie mogę się doczekać :D
0
Nigdy jeszcze nie kupowałem monet :D ale możesz to zrobić np na allegro
1
Nie wiem czy kupić fifę 16. Mam nie najgorszego lapka a 15 mi nie działa. Szukałem wszędzie i na około 600 kart graficznych fifa działa tylko na 50. Więc gram czasami u kolegi. Chyba każdy z graczy ma tak że zawodnicy mu ,,nie biegają,, lub coś w tym stylu i przegrywa się mecze z ciotami. Ea wymyśliło nie pamiętam dokładnie jak nazywa się ten system ale gracz który zakłada konto praktycznie wygrywa mecz za meczem mniej więcej w okresie miesiąca. Mnóstwo błędów bramki z połowy nieraz człowieka uj strzela :D jeśli zdecyduje się zakupić fifę 16 to odrazu dołożę 200 stówki na naszych zawodników wtedy będzie można się pobawić :D
0
Najgorsze jest to że żaden z piłkarzy nie jest w stanie zbliżyć się do poziomu gry jaki prezentował Ronaldinho za najlepszych lat i chyba długo kogoś takiego nie zobaczymy :)
0
Nie mogę się doczekać meczy o stawkę :D
0
Komentarz usunięty
1
Barcelona przegrywa 2 razy pod rząd chodzą słuchy że Luis Enrique out :D
1
Mam polsat cyfrowy i specjalnie wziąłem pod namową kolegi NC+ żeby oglądać mecze Barcy a dziś piszecie że mogą przegrać przetarg na mecze :D 70 zł co miesiąc przez 2 lata nieźle umoczyłem :D
0
Frajerbregas :D
10
Kto wypisuje takie głupoty :D
Jeszcze kilka dni temu miał rąbać drewno z Bale w Realu :D
0
Na jakim kanale będzie można oglądać turnee?
Oraz chronologicznie mecze Barcy bo mam ostatnio problemy z netem :/
Turnee-puchar Gampera-mecze o superpuchar-liga? ?
0
Ale ten czas zapiernicza :D
6
Muł wykupił pół Atletico pewnie dlatego że podoba mu się ich gra obronna i chcę zamurować bramkę Chelsea :D
2
Zdjęcie tygodnia :)
1
chi chi chi le le le ! :D
2
heh :D
https://s3.yimg.com/bt/api/res/1.2/3uugfyDojRSV.L6RDBI75w--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTYzMA--/http://media.zenfs.com/en-GB/blogs/the-rio-report-uk/1307_Hiig.jpg
3
Piłka strzelona przez Higuaina podobno jeszcze leci :D
20
Przypomina mi się finał mistrzostw świata w Brazylii. Messi zmęczony po sezonie ciągnie całą Argentynę od początku turnieju w najważniejszym momencie wypada Di Maria Messi kreuje sytuacje a koledzy je pieprzą :D
0
Lavezzi powinien wycofać piłkę po ziemi.. Jak Leo by nie przyjeb** to wbiegał tam 4 zawodnik wgl nie kryty :D
0
Nie lubię tego piłkarza i nie podoba mi się ten transfer dużo kasy to na pewno.. Ale rok temu podobnie było z Lucho a dziś widzimy jak wiele zrobił dla Barcelony. Zawsze grając w fifę brałem Turana na lewą stronę na samym początku :D Wszystko już o nim napisaliście że jest szybki dobry technik dużo biega itp ale nikt nie zauważył że będzie to osłabienie Atletico, Lucho musi mieć jakiś plan w głowie bo Arda następcą Xaviego nie będzie :D
1
Na co nam Pogba cofnijmy Leo do pomocy :D
2
Czuję że Argentyna i Leo dziś odpali :D
0
Zarwałem nockę i oglądałem ostatni mecz Argentyny. Jak Maradona z Żewłakowem mówili że nie ma dogrywek jakoś nie chciało mi się wierzyć :D
1
Do Dzierżoniowa mam niecałe 40 km :D Panowie może kiedyś wspólny meczyk Barcy albo wypad do hl? :D
4
Fajnie jakby Leo strzelił 3 brameczki i został na luzie królem strzelców :D
0
Za kilka lat na ławce trenerskiej Xavi i Puyol :D choć w przypadku Milanu to nie pomogło..
0
Rajdy Leo są nie do podrobienia :D Czekamy na pierwszą bramkę!
2
Dzisiaj gdzieś przeczytałem że prezydent zostanie wybrany po Copa jak Messi wróci z pucharem i wskaże kandydata :D