0

Proszę o jakiś obszerny skrót najlepiej po polsku z całą dekoracją bo mam dziś ciężką głowę :D

0

Chempeones champeones ole ole ole!
Chodzę dzisiaj i co chwile sobie śpiewam :D

0

Panie Panowie uciekam na mecz do knajpy zająć dobre miejsca. Życzę Wam i sobie aby Leo i spółka doprowadzili nas do piłkarskiego orgazmu! Vamos Barcelono po 5 ligę mistrzów po triplet dla Xaviego dla Tito dla nas wszystkich BARCA!!!

0

Champeones Champeones Ole Ole Ole! :D

0

+ zwycięstwo Barcelony :D zakropcie coś przed meczem powodzenia :)

0

Nigdy jeszcze meczu w kinie nie oglądałem..

0

Możecie się śmiać ale dla mnie Ronaldinho jest lepszy od Messiego :D

0

Również z kumplem kibic Chelsea i może jeszcze jeden kibic Juve w knajpie :D

0

Gdzie dziś oglądacie ten historyczny wieczór? :D

1

Barça Campeón de Liga 2014 - 2015 oglądnijcie warto :D

0

Polecam :D

0

Podsumowanie La Liga w wykonaniu Barcelony uwaga 50 minutowe! Niesamowity filmik a w zasadzie dokument :D

0

Chyba nie tylko ja przeżywam średnio 2 komentarze na minutę :D

0

Dudek chyba sam nie wierzy w to co gada :D jest za Juve bo jest Madristą tylko szkoda że Juve wyeliminowało Real :D jak mu nie pasuje bilet na finał CL chętnie go przytulę :D
http://ligamistrzow.sport.tvp.pl/20324497/dudek-o-finale-lm-mialem-jechac-na-final-ale-nie-chce-ogladac-barcelony

4

Piękne wspomnienia

1

Garść statystyk w świetnej oprawie :D ale wszystko i tak zweryfikuje boisko vamos Barca! :D

2

Padnę na zawał jutro chyba :D oby Barca szybko trafiła 1 bramkę :D

1

Właśnie niedawno zamówiłem sobie oryginalny 1 i 2 sezon :D taka klasyka miło prezentuje się na półce :D

0

Ten przerzut lewą nogą ma opanowany do perfekcji :D

3

Fc Barcelona Road to Berlin świetna zapowiedź nadchodzących emocji :D



Zwróćcie uwagę na Leo jak dogrywał piłkę do Piqeta taki pampuch a dziś maszyna do zabijania :D sam bym spróbował tej diety ciekawe czy jest w niej ulubiona pizza Leo :D

2

0

Po sobotnim meczu obie okładki będą się nadawać do poprawy :D

0

Szkoda byłby nieźle objeżdżany przez naszych zawodników :D
I te memy po meczu :D Zamiast wieży Eiffela byłaby krzywa wieża w Pizzie :D

0

2 dni pozostały na liczniku :D ale miną szybko Polacy grają w siatę z Iranem a w sobotę eksplozja! :D

0

Grzesiu Lato ma teraz szansę :D

66

Czekamy tylko na gigantów europejskiego futbolu czyli Polskę! :D

0

Eksperci typy Dudek Żewłakow rzygać się chce :D ale mina Dudka po finale będzie bezcenna :D

1

hmm nieco z innej strony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?