jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Piqet to jest jednak wariat :D
http://ligamistrzow.sport.tvp.pl/20379106/pique-nie-ugryzl-sie-w-jezyk-i-wbil-szpilke-ronaldo
0
Proszę o jakiś obszerny skrót najlepiej po polsku z całą dekoracją bo mam dziś ciężką głowę :D
0
Chempeones champeones ole ole ole!
Chodzę dzisiaj i co chwile sobie śpiewam :D
0
Panie Panowie uciekam na mecz do knajpy zająć dobre miejsca. Życzę Wam i sobie aby Leo i spółka doprowadzili nas do piłkarskiego orgazmu! Vamos Barcelono po 5 ligę mistrzów po triplet dla Xaviego dla Tito dla nas wszystkich BARCA!!!
0
Champeones Champeones Ole Ole Ole! :D
0
+ zwycięstwo Barcelony :D zakropcie coś przed meczem powodzenia :)
0
Nigdy jeszcze meczu w kinie nie oglądałem..
0
Możecie się śmiać ale dla mnie Ronaldinho jest lepszy od Messiego :D
0
Również z kumplem kibic Chelsea i może jeszcze jeden kibic Juve w knajpie :D
0
Gdzie dziś oglądacie ten historyczny wieczór? :D
1
Barça Campeón de Liga 2014 - 2015 oglądnijcie warto :D
0
Polecam :D
0
Podsumowanie La Liga w wykonaniu Barcelony uwaga 50 minutowe! Niesamowity filmik a w zasadzie dokument :D
0
Chyba nie tylko ja przeżywam średnio 2 komentarze na minutę :D
0
Dudek chyba sam nie wierzy w to co gada :D jest za Juve bo jest Madristą tylko szkoda że Juve wyeliminowało Real :D jak mu nie pasuje bilet na finał CL chętnie go przytulę :D
http://ligamistrzow.sport.tvp.pl/20324497/dudek-o-finale-lm-mialem-jechac-na-final-ale-nie-chce-ogladac-barcelony
4
Piękne wspomnienia
1
Garść statystyk w świetnej oprawie :D ale wszystko i tak zweryfikuje boisko vamos Barca! :D
2
Padnę na zawał jutro chyba :D oby Barca szybko trafiła 1 bramkę :D
1
Właśnie niedawno zamówiłem sobie oryginalny 1 i 2 sezon :D taka klasyka miło prezentuje się na półce :D
0
Ten przerzut lewą nogą ma opanowany do perfekcji :D
3
Fc Barcelona Road to Berlin świetna zapowiedź nadchodzących emocji :D
Zwróćcie uwagę na Leo jak dogrywał piłkę do Piqeta taki pampuch a dziś maszyna do zabijania :D sam bym spróbował tej diety ciekawe czy jest w niej ulubiona pizza Leo :D
2
Piękny obrazek :D
http://www.fcgol.pl/20868/wplyw_leo_messiego_na_barcelone.html
0
Po sobotnim meczu obie okładki będą się nadawać do poprawy :D
0
Szkoda byłby nieźle objeżdżany przez naszych zawodników :D
I te memy po meczu :D Zamiast wieży Eiffela byłaby krzywa wieża w Pizzie :D
0
2 dni pozostały na liczniku :D ale miną szybko Polacy grają w siatę z Iranem a w sobotę eksplozja! :D
0
Grzesiu Lato ma teraz szansę :D
0
Mina Leo :D http://www.tnp.sg/sites/default/files/styles/story_image/public/articles/2015/01/13/0200dac8.jpg?itok=bGRYWriE
66
Czekamy tylko na gigantów europejskiego futbolu czyli Polskę! :D
0
Eksperci typy Dudek Żewłakow rzygać się chce :D ale mina Dudka po finale będzie bezcenna :D
1
hmm nieco z innej strony :D