jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Później się dziwić że Piqet hejtuje sędziów :D
0
1.
komentatorzy Eleven polecam szachy lub warcaby szczególnie ten drugi Pan.. Módlmy się oby normalna platforma podpisała kontrakt bo cały sezon będzie zjeban*
2.
Leo w gazie Ney jeszcze trochę na wakacjach bardzo podobał mi się Vermaa. Byle trafić 1 bramkę i pójdzie z góry :D
3. Sędzia kalosz! Co do sytuacji Suareza rozumiem. Ale jak chłop jedzie na wślizgu wystawia całą rękę powiększając powierzchnię ciała o 30 cm sędzia stoi obok i tego nie widzi jest to ,,dziwne,,
5
Ten 2 komentator chyba połknął pręt...
1
Barca Barca Barca!
0
Eleven srewen ważne że za 5 minut Barca inauguruje sezon na Camp Nou i usłyszymy hymn ale macie problemy :D
0
Sporting Gijon notuje 2 remis( Bernabeu i San Mames) Alen Halilović zadebiutował i rozegrał 35 minut :)
1
Saturday night fever oraz 3 punkty Barcy czekamy! :D
4
2 kolejne medale dla POLSKI :D
Złoto Małachowskiego i brąz Urbanka!
0
Każdy bramkarz oglądając okładkę Mundo i Sportu musi czuć respekt czyli mieć mokro :D
0
Idealny skład tylko czekać na meczyk :D
0
sporo ale dzięki za info :D
0
Głupie i prawdziwe pytanie. Ile kosztuje bilet np na dzisiejszy mecz Barcelony? Jako turysta mógłbym sobie kupić i wejść na stadion?
0
Od kilku dni nie mogę dodawać komentarzy nie wiem dlaczego... komentarz sprawdzający jak coś :D
0
Dziwnie większość sądziła że jest drewniany :D
0
haha dobre :D ciekawe ile daliby za Lio? :D
0
Pamiętam jak wszyscy śmiali się z Ronaldinho kiedy mówił że Coutinho idealnie pasuje do Barcy :D
6
wow losowanie w tym tygodniu :D zapowiada się interesująco :D
3
Niby końcówka wakacji a w Madrycie -2 :D
0
Porażka>remis>... :D jeszcze mnie trzyma ale muszą dzisiaj wygrać pozytywnie rozpocząć sezon za 3 punkty! :D o 18 gorączkowe poszukiwanie streama :D
0
Ale się ruch zrobił na stronie :D
3
Zaczynają się prawdziwe emocje :D
1
Najchętniej chciałbym wiedzieć gdzie będzie transmitowana :D
Liga rusza lada moment a wciąż brak umów chyba zostanie tylko internet :/
0
Nie wiem z czego ta radość? Młodzież już zagrała 1 mecz o superpuchar.. Przez pół sezonu nie mamy nawet średniego zawodnika na zmianę no może oprócz Rafy a wy się cieszycie :D
0
Problem w tym że w ofensywie nie mamy bogactwa :D
0
Munir na skrzydło? :D
0
Nieciekawy skład na 1 kolejkę.. Oby już nikt nie wypadł, Piqet grał bardzo dobry mecz do czasu.
Bravo
Alves Masche Bartra? Rudy?
Rafinha Busi Rakieta
Lio Suarez Iniesta
Co do NC+ irytują mnie te reklamy z ligą mistrzów. I na koniec to: niesamowite :D
Rozmawiałem z kolegą i można nawet zgłosić do sądu pozew zbiorowy :D bo wątpię że umowę można rozwiązać bez żadnych konsekwencji. 1 kolejkę oglądamy więc na necie??
1
Munir+Roberto= 1 noga Nolito brać bo sam Arda od stycznia nie pociągnie na zmianie..
0
Chociaż jedna dobra informacja dzisiaj :D
0
Myślisz że Turan to rozwiązanie problemów?
0
BARCA stawia na młodzież! Do stycznia Munir Sandro Rafinha Roberto. Niezwykle perspektywiczna ławka :D