jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Piękny strzał :D
8
Ter Stejgen Sztejgen Sztajgen zasługuje także na wysoką notę :D
4
Teraz skróty naszej grupy! Orłowski w studiu ;)
http://futbolhd.tv/stream1.php
0
Studio bez ściny :D skrót naszego meczu jeszcze przed nami :D
http://futbolhd.tv/stream1.php
1
Wracaj skąd przyszedłeś :D
2
Vamos Lio!
1
Nie zdziwie sie jak barca z taka gra z grupy nie wyjdzie
szczerze to nie chce mi się oglądać drugiej połowy
Jeszcze nie wyjdziemy z grupy
zamiast tego beko powinno być Beka...
pseudodruzyna
Nie da się patrzeć niestety na to
Kilka komentarzy z 1 połowy, pozdrawiam tych (nie wiem nawet jak ich nazwać) oraz tych którzy polubili te komentarze jesteście żałośni :/
Gra nie będzie wyglądać jak w tamtym sezonie bo połowa piłkarzy ma kontuzje lub wraca po kontuzjach.. Każda nawet minimalna wygrana w marnym stylu powinna nas cieszyć aż skończy się ban. Pozdrawiam prawdziwych kibiców czekamy na Sevillę i po 3 punkty :D
0
Hejterzy czekamy nie da się tego oglądać Bayer powinien trafić nam więcej gdzie jesteście ,kibice, ???
0
Hejterzy gdzie jesteście??
1
Brawo należało mu się! :D
0
Jak tak dalej pójdzie do stycznia będziemy grać gołą 11..
1
Jak tam stypa? Żałosne komentarze że nie chce się tego oglądać lepiej żeby przegrali większą ilością bramek itp.. Ogarnijcie się jesteście kibicami???
3
Bate 3:0 Roma co się dzieje :o
0
Byle nie Alves :D
2
Komentarz usunięty
1
Oby nie kończył kariery i wrócił do europy :D
13
Wielkie nadzieje pokładam w Alenie, taki mały Messi :D
2
Ledwo się skończył weekend a już jutro kolejny mecz Barcelony :D
1
Co z Ardą? Kiedy oficjalna decyzja??
2
Kręci arabami :D te kółeczka nigdy się nie znudzą :D
0
Komentarz usunięty
1
Sevilla i Leverkusen a na łodzie może już wróci, nasza drużyna powinna sobie poradzić :)
1
Jak narazie Atletico przegrywa z Żółtymi łodziami. Za tydzień leją Real i byłoby idealnie :D
5
Ronaldo byłby świetnym aktorem :D po każdym wydarzeniu na boisku macha rękami rozmawia sam ze sobą tak jakby występował w teatrze :D
0
Brawo Malaga walczymy! :D choć sędzia i tak doliczy z 5 min :D
3
Coś się dzieje ze światowym futbolem. Nie tylko Barcelona Real Valencia czy Sevilla ma problemy w lidze. Popatrzmy na Chelsea Juve czy nawet na naszą ekstraklapę Lecha :D kiedyś hitowy transfer 30 milionów euro dziś płaci się tyle za młodego perspektywicznego gracza. Poziom zaczyna się wyrównywać Ci słabsi doganiają wielkie kluby.
0
Zaczynamy drukowanie :D
2
No to Real traci Jese..
0
Kameni robi cuda w bramce muszą urwać punkty :D
11
Na poprawę humoru: Newcastle 1-0 Chelsea do przerwy :D