3

Piękny strzał :D

8

Ter Stejgen Sztejgen Sztajgen zasługuje także na wysoką notę :D

4

Teraz skróty naszej grupy! Orłowski w studiu ;)
http://futbolhd.tv/stream1.php

0

Studio bez ściny :D skrót naszego meczu jeszcze przed nami :D
http://futbolhd.tv/stream1.php

1

Wracaj skąd przyszedłeś :D

2

Vamos Lio!

1

Nie zdziwie sie jak barca z taka gra z grupy nie wyjdzie
szczerze to nie chce mi się oglądać drugiej połowy
Jeszcze nie wyjdziemy z grupy
zamiast tego beko powinno być Beka...
pseudodruzyna
Nie da się patrzeć niestety na to

Kilka komentarzy z 1 połowy, pozdrawiam tych (nie wiem nawet jak ich nazwać) oraz tych którzy polubili te komentarze jesteście żałośni :/
Gra nie będzie wyglądać jak w tamtym sezonie bo połowa piłkarzy ma kontuzje lub wraca po kontuzjach.. Każda nawet minimalna wygrana w marnym stylu powinna nas cieszyć aż skończy się ban. Pozdrawiam prawdziwych kibiców czekamy na Sevillę i po 3 punkty :D

0

Hejterzy czekamy nie da się tego oglądać Bayer powinien trafić nam więcej gdzie jesteście ,kibice, ???

0

Hejterzy gdzie jesteście??

1

Brawo należało mu się! :D

0

Jak tak dalej pójdzie do stycznia będziemy grać gołą 11..

1

Jak tam stypa? Żałosne komentarze że nie chce się tego oglądać lepiej żeby przegrali większą ilością bramek itp.. Ogarnijcie się jesteście kibicami???

3

Bate 3:0 Roma co się dzieje :o

0

Byle nie Alves :D

2

Komentarz usunięty

1

Oby nie kończył kariery i wrócił do europy :D

13

Wielkie nadzieje pokładam w Alenie, taki mały Messi :D

2

Ledwo się skończył weekend a już jutro kolejny mecz Barcelony :D

1

Co z Ardą? Kiedy oficjalna decyzja??

2

Kręci arabami :D te kółeczka nigdy się nie znudzą :D

0

Komentarz usunięty

1

Sevilla i Leverkusen a na łodzie może już wróci, nasza drużyna powinna sobie poradzić :)

1

Jak narazie Atletico przegrywa z Żółtymi łodziami. Za tydzień leją Real i byłoby idealnie :D

5

Ronaldo byłby świetnym aktorem :D po każdym wydarzeniu na boisku macha rękami rozmawia sam ze sobą tak jakby występował w teatrze :D

0

Brawo Malaga walczymy! :D choć sędzia i tak doliczy z 5 min :D

3

Coś się dzieje ze światowym futbolem. Nie tylko Barcelona Real Valencia czy Sevilla ma problemy w lidze. Popatrzmy na Chelsea Juve czy nawet na naszą ekstraklapę Lecha :D kiedyś hitowy transfer 30 milionów euro dziś płaci się tyle za młodego perspektywicznego gracza. Poziom zaczyna się wyrównywać Ci słabsi doganiają wielkie kluby.

0

Zaczynamy drukowanie :D

2

No to Real traci Jese..

0

Kameni robi cuda w bramce muszą urwać punkty :D

11

Na poprawę humoru: Newcastle 1-0 Chelsea do przerwy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?