1

Mecz pożegnalny Mustaphy Hadjiego- gwiazdy Marokańskiej piłki nożnej.

Udział w meczu wziął Ronaldinho, zresztą sami popatrzcie :D

6

Odnośnie polityki jeszcze 1 geniusz :D

1

Tylko czekać jak z szabelką ruszy na Rosję po złom z Tupolewa a Ruskie się z nas śmieją :D

2

Też byłem jego zwolennikiem :D akurat w tym co mówi ma rację tylko za dużo kur** i tym podobnych :D

4

Stonoga podsumowuje wybory :D uwaga ostre! :D

0

Potrójna korona heh :D

0

Jak nie szło Messi ciągnął Barcelonę teraz mamy jeszcze Neymara i Suareza :D

2

Szkoda że Rakieta kilka dni temu zapewnił nam zwycięstwo w lidze mistrzów :D

0

Hahaha :D Szogunie :D

0

Racja ale jak zaczyna przemowę jakby za jaja cały świat złapał :D

4

Duda, Szydło, Kaczor :D cyrk na Wiejskiej :D

2

Idealny komentarz!

0

0

Wynik mówi że połowa Polaków ma wyprane mózgi, wierzy to co puszcza im się codziennie w wieczornych wiadomościach :D

1

Zrobił ludzi w uja Ci na niego głosują..

4

Za rok będziesz z kraju uciekał..

2

Dokąd zmierzasz Polsko???

1

Neymar jest chyba w najlepszej formie odkąd do nas trafił :D
Suarez w końcu instynkt strzelca, zrównał się bramkami z Ronaldo :D

1

W sensie z godziny 3 przesuwamy na 2 :D

21

Zapomnieli o Neymarze :D

1

Co by było jakby każdy z nas tak pomyślał? Polska upada wszystko sprzedane zamykają nasze główne gałęzie przemysłu stocznie kopalnie wszystkie banki zagraniczne.. Ostatnio sąsiad z kojca dla psa stał 2 godziny i wyciągał mi z niego puszki po piwie patykiem. Głupio mi było wyjść i go pogonić.. Koleżance z ogródka ukradli plastikowego bociana :D najlepiej zostać w domu narzekać a samemu nie oddać głosu.

1

Odnośnie tego Pana. Daje do myślenia :/

3

Jeden z ostatnich spotów i najlepszy jaki widziałem. Namówcie znajomych szczególnie my młodzi aby poszli na wybory może coś się zmieni.. Łezka się w oku kręci polecam ten filmik :)

2

Liczę że Kukiz dostanie z 15% i w końcu zajmie się krajem :D taki Kozioł z rancza :D

4


Dlaczego? Bo takie mamy prawo :D

0

Wiadomo co z Roberto? Chyba drobny uraz?

1

Więc na kogo będziesz głosował??

22

Co jak co ale nieźle przykoksił :D

0

Wszystko wraca na swoje miejsce, na fotelu lidera w kolejnej kolejce też zagościmy :D

0

Wierzmy że i Kukiz i Korwin wejdzie do sejmu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?