jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mecz pożegnalny Mustaphy Hadjiego- gwiazdy Marokańskiej piłki nożnej.
Udział w meczu wziął Ronaldinho, zresztą sami popatrzcie :D
6
Odnośnie polityki jeszcze 1 geniusz :D
1
Tylko czekać jak z szabelką ruszy na Rosję po złom z Tupolewa a Ruskie się z nas śmieją :D
2
Też byłem jego zwolennikiem :D akurat w tym co mówi ma rację tylko za dużo kur** i tym podobnych :D
4
Stonoga podsumowuje wybory :D uwaga ostre! :D
0
Potrójna korona heh :D
0
Jak nie szło Messi ciągnął Barcelonę teraz mamy jeszcze Neymara i Suareza :D
2
Szkoda że Rakieta kilka dni temu zapewnił nam zwycięstwo w lidze mistrzów :D
0
Hahaha :D Szogunie :D
0
Racja ale jak zaczyna przemowę jakby za jaja cały świat złapał :D
4
Duda, Szydło, Kaczor :D cyrk na Wiejskiej :D
2
Idealny komentarz!
0
0
Wynik mówi że połowa Polaków ma wyprane mózgi, wierzy to co puszcza im się codziennie w wieczornych wiadomościach :D
1
Zrobił ludzi w uja Ci na niego głosują..
4
Za rok będziesz z kraju uciekał..
2
Dokąd zmierzasz Polsko???
1
Neymar jest chyba w najlepszej formie odkąd do nas trafił :D
Suarez w końcu instynkt strzelca, zrównał się bramkami z Ronaldo :D
1
W sensie z godziny 3 przesuwamy na 2 :D
21
Zapomnieli o Neymarze :D
1
Co by było jakby każdy z nas tak pomyślał? Polska upada wszystko sprzedane zamykają nasze główne gałęzie przemysłu stocznie kopalnie wszystkie banki zagraniczne.. Ostatnio sąsiad z kojca dla psa stał 2 godziny i wyciągał mi z niego puszki po piwie patykiem. Głupio mi było wyjść i go pogonić.. Koleżance z ogródka ukradli plastikowego bociana :D najlepiej zostać w domu narzekać a samemu nie oddać głosu.
1
Odnośnie tego Pana. Daje do myślenia :/
3
Jeden z ostatnich spotów i najlepszy jaki widziałem. Namówcie znajomych szczególnie my młodzi aby poszli na wybory może coś się zmieni.. Łezka się w oku kręci polecam ten filmik :)
2
Liczę że Kukiz dostanie z 15% i w końcu zajmie się krajem :D taki Kozioł z rancza :D
4
Dlaczego? Bo takie mamy prawo :D
0
Wiadomo co z Roberto? Chyba drobny uraz?
1
Więc na kogo będziesz głosował??
22
Co jak co ale nieźle przykoksił :D
0
Wszystko wraca na swoje miejsce, na fotelu lidera w kolejnej kolejce też zagościmy :D
0
Wierzmy że i Kukiz i Korwin wejdzie do sejmu :D