6

Nie zgadzam się:p ta przerwa robi nam straszną robotę Ney i Suarez wypoczną arcyważne mecze Polaków :D

1

Dodatkowa kasa.. Robię teraz kat. C na samych testach tyle trzepią że szok. Teorię zdałem za 2 razem było nas około 12 osób zdały 2..

0

Gdzie się podziały tamte rogale niezapomniane :D Adriano raczej kierunek Włochy :D

0

Nie widziałem ani jednego meczu w którym grał ale jak Ronnie mówi że będą z niego ludzie to brać :D

26

Ten obrazek przypomina mi scenę z Rockiego jak razem biegali z Apollem :D

0

W obecnej sytuacji Arda pasowałby nawet na skrzydło :D

0

Nie ma kogo zmieniać :D

0

Berg zwolniony z Legi :D dobranoc panowie i panie :D

0

Hahahaha Ronaldo :D

4

Vamos Atleti !

0

Ale było blisko.. Atleti łatwo się nie podda :)

0

Aż chyba oglądnę :D

1

Być może Pogba nie będzie nam potrzebny :D młody Messi :D

4

Fajnie jakby Atleti dzisiaj wygrało..

0

Możliwe że pomyliłem :D

0

Deja vu? :D
1:0 gol Busiego :D

0

I bardzo dobrze potrzebuje wypoczynku, chociaż z 2 strony szkoda rekordu jaki może wyśrubować w reprezentacji :D

0

Ciekawe kiedy Skorżę wywalą :D

0

Studio, skróty LM. Na eleven tego nie ma :D
http://futbolhd.tv/stream1.php

3

Ronaldo 2 do pustaka jak zawsze :D

0

Z nikim wielkim nie grali a zgubili punkty :D

0

Szpital u nas ale i w Realu nie jest za ciekawie, a derby z Atletico tuż tuż :D w ten weekend możemy odjechać a w Madrycie zrobi się chłodniej :D

0

Przy golu Suareza Neymar pobiegł za daleko i się wywrócił fajnie to wygląda na powtórkach oby więcej takich chwil :D

2

Lewy na papieża! :D oby dotrwał z formą do meczów reprezentacji :D

1

Lewandowski 10 goals in 3 match. Ronaldo who? haha :D

0

tak właśnie :D

32

Nie wierzyłem w niego, sprzedałem, wypożyczyłem a daje radę :D

0

Przypomina bramkę z PSG rogal po oknie :D

0

Zaraz gole Lewego i kocur Costa :D jak oni go wypatrzyli wgl nie kojarzyłem Brazylijczyka :D szybkość technika drybling jebnięc* Ribery chyba wróci do Francji stawiam PSG :D

0

Fajnie się ułożyło teraz 2 mecze pod rząd z Bate :D Bayer i Roma chyba powalczy o 2 miejsce :D Teraz Muł się tłumaczy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?