jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie zgadzam się:p ta przerwa robi nam straszną robotę Ney i Suarez wypoczną arcyważne mecze Polaków :D
1
Dodatkowa kasa.. Robię teraz kat. C na samych testach tyle trzepią że szok. Teorię zdałem za 2 razem było nas około 12 osób zdały 2..
0
Gdzie się podziały tamte rogale niezapomniane :D Adriano raczej kierunek Włochy :D
0
Nie widziałem ani jednego meczu w którym grał ale jak Ronnie mówi że będą z niego ludzie to brać :D
26
Ten obrazek przypomina mi scenę z Rockiego jak razem biegali z Apollem :D
0
W obecnej sytuacji Arda pasowałby nawet na skrzydło :D
0
Nie ma kogo zmieniać :D
0
Berg zwolniony z Legi :D dobranoc panowie i panie :D
0
Hahahaha Ronaldo :D
4
Vamos Atleti !
0
Ale było blisko.. Atleti łatwo się nie podda :)
0
Aż chyba oglądnę :D
1
Być może Pogba nie będzie nam potrzebny :D młody Messi :D
4
Fajnie jakby Atleti dzisiaj wygrało..
0
Możliwe że pomyliłem :D
0
Deja vu? :D
1:0 gol Busiego :D
0
I bardzo dobrze potrzebuje wypoczynku, chociaż z 2 strony szkoda rekordu jaki może wyśrubować w reprezentacji :D
0
Ciekawe kiedy Skorżę wywalą :D
0
Studio, skróty LM. Na eleven tego nie ma :D
http://futbolhd.tv/stream1.php
3
Ronaldo 2 do pustaka jak zawsze :D
0
Z nikim wielkim nie grali a zgubili punkty :D
0
Szpital u nas ale i w Realu nie jest za ciekawie, a derby z Atletico tuż tuż :D w ten weekend możemy odjechać a w Madrycie zrobi się chłodniej :D
0
Przy golu Suareza Neymar pobiegł za daleko i się wywrócił fajnie to wygląda na powtórkach oby więcej takich chwil :D
2
Lewy na papieża! :D oby dotrwał z formą do meczów reprezentacji :D
1
Lewandowski 10 goals in 3 match. Ronaldo who? haha :D
0
tak właśnie :D
32
Nie wierzyłem w niego, sprzedałem, wypożyczyłem a daje radę :D
0
Przypomina bramkę z PSG rogal po oknie :D
0
Zaraz gole Lewego i kocur Costa :D jak oni go wypatrzyli wgl nie kojarzyłem Brazylijczyka :D szybkość technika drybling jebnięc* Ribery chyba wróci do Francji stawiam PSG :D
0
Fajnie się ułożyło teraz 2 mecze pod rząd z Bate :D Bayer i Roma chyba powalczy o 2 miejsce :D Teraz Muł się tłumaczy :D