jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wróci silniejszy :)
0
Jak narazie Malaga nie gra źle z Realem więc może może :D
0
Ważne że są 3 punkty a Lucho ma o czym myśleć..
0
Wiadomo co z Lio???
0
Alves może buty czyścić :D
1
Lepiej w 10 by zagrali taka prawda :D
0
Suarez powinien mieć już bramkę i przynajmniej 2 asysty fatalna forma :/
2
Za Messiego powinien wejść Iniesta, zabierzcie tego Munira :D
0
Komentarz usunięty
0
Znowu Lio jako pomocnik i atakujący :/
22
Po ostatnich słabszych meczach przydałaby się dzisiaj manita :D
0
Odnośnie fify 16. 15 mi nie działała ze względów karty graficznej jak u większości znajomych. Czy w 16 jest to samo że działa na około 600 kartach? Bo 15 kupiłem i nie zagrałem ani razu nie wiem czy brać 16..
0
Szczególnie formę Busiego było widać wczoraj jak 3 razy się zamotał i Aspas wyszedł 3x sam na sam :D owszem poprzednie mecze w jego wykonaniu były bezbłędne :)
0
Gole stracone wyglądają najlepiej :D
0
Więc powiadam że urwą heh :D
0
Teraz trzeba się modlić żeby Bilbao urwało punkty Realowi..
0
Zamiast się spiąć na ten mecz bo za kilka dni ogórki na Cam Nou to przyjechali na piknik, brawa dla Celty zasłużone wysokie zwycięstwo :D
1
Nie mamy pomocy i teraz jeszcze obrona gra uja.. Ciekawe ile meczów Messi pociągnie w ataku i pomocy?
1
Munir przyjęcie niczym Grzegorz Rasiak :D
0
Czemu nasi nie biegają???
0
Kurwa mać ile jeszcze sytuacji !!!
0
Busi 3 czy 4 taka strata co oni grają...
4
Z ostatniej chwili: Suarez poszukiwany! :/
0
Jak to mówią Hiszpanie: nasi chyba poszli na winogrona :D
1
Co wy gadacie jakie 4 jakie 5 Celta nie będzie w stanie tak grać przez 90 min trochę wiary!!!
0
Oddajcie Ter Stegena, Ter Sztejgen ława! :D
0
Pięknie wsadził :)
0
Komentator z katarem powinien iść na L4 :D
16
Havi Maszerano :D
0
Ciekawe jaki skład dziś wystawi Enrique :D