0

Wróci silniejszy :)

0

Jak narazie Malaga nie gra źle z Realem więc może może :D

0

Ważne że są 3 punkty a Lucho ma o czym myśleć..

0

Wiadomo co z Lio???

0

Alves może buty czyścić :D

1

Lepiej w 10 by zagrali taka prawda :D

0

Suarez powinien mieć już bramkę i przynajmniej 2 asysty fatalna forma :/

2

Za Messiego powinien wejść Iniesta, zabierzcie tego Munira :D

0

Komentarz usunięty

0

Znowu Lio jako pomocnik i atakujący :/

22

Po ostatnich słabszych meczach przydałaby się dzisiaj manita :D

0

Odnośnie fify 16. 15 mi nie działała ze względów karty graficznej jak u większości znajomych. Czy w 16 jest to samo że działa na około 600 kartach? Bo 15 kupiłem i nie zagrałem ani razu nie wiem czy brać 16..

0

Szczególnie formę Busiego było widać wczoraj jak 3 razy się zamotał i Aspas wyszedł 3x sam na sam :D owszem poprzednie mecze w jego wykonaniu były bezbłędne :)

0

Gole stracone wyglądają najlepiej :D

0

Więc powiadam że urwą heh :D

0

Teraz trzeba się modlić żeby Bilbao urwało punkty Realowi..

0

Zamiast się spiąć na ten mecz bo za kilka dni ogórki na Cam Nou to przyjechali na piknik, brawa dla Celty zasłużone wysokie zwycięstwo :D

1

Nie mamy pomocy i teraz jeszcze obrona gra uja.. Ciekawe ile meczów Messi pociągnie w ataku i pomocy?

1

Munir przyjęcie niczym Grzegorz Rasiak :D

0

Czemu nasi nie biegają???

0

Kurwa mać ile jeszcze sytuacji !!!

0

Busi 3 czy 4 taka strata co oni grają...

4

Z ostatniej chwili: Suarez poszukiwany! :/

0

Jak to mówią Hiszpanie: nasi chyba poszli na winogrona :D

1

Co wy gadacie jakie 4 jakie 5 Celta nie będzie w stanie tak grać przez 90 min trochę wiary!!!

0

Oddajcie Ter Stegena, Ter Sztejgen ława! :D

0

Pięknie wsadził :)

0

Komentator z katarem powinien iść na L4 :D

16

Havi Maszerano :D

0

Ciekawe jaki skład dziś wystawi Enrique :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?