jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tamtym sezonie trafił :D i ten pamiętny kot :D
0
Gdzie Pique nie może tam Shakira pomoże :D
0
Kolejny mecz z Eibarem może Munir się przełamie :D
0
Ja mu ufam może coś się zmieni.. Wiadomo że stworzy koalicję z PISiorami ale będą głosować tylko w ważnych ustawach :) może Stonoga wyskoczy jeszcze z aferą przed wyborami bo obiecywał :D
2
Albo Korwin albo Kukiz ja jestem za tym 2. Petru namówił ludzi na kredyty we frankach, gdy przychodziło załamanie sam wycofał swoje akcje. POLECAM krótki wywiad z Petru, Kukiz pięknie się po nim przejechał widać prawda w oczy kole :D
20
Politycznie! Czytam na WP że Petru wygrał debatę.. Propaganda gorsza niż za komunty.. Gołym okiem widać że wygrał Korwin zaraz za nim był Kukiz :D mam nadzieję że dokonamy dobrego wyboru bo sondaże są strasznie zakłamane :/
8
Raczej Neymar bohaterem :D mecz do zapomnienia ważne 3 punkty :D
0
Lio by lobował :D
1
Munir- Przyjmij oddaj do tyłu :D
2
Wołodźko i Stajniak radio eska :D
0
Kurw Roberto kontuzja !
0
Ney w gazie 2 już takie prostopadłe piły :o Munir tragedia :D
0
Bate jak narazie baty :D
1
Szczerze chciałbym żeby Lewy znalazł się w TOP 3 razem z Lio i Neym choć to niemożliwe :D Irytuje mnie poziom ludzi którzy tam pracują.. Ostatnio czytam artykuł koniec ery wielkiej Barcelony. Autor tak stwierdził bo mamy najsłabszy start w lidze od 10 lat :D nie bierze pod uwagę kontuzji, bana transferowego i tego że jesteśmy praktycznie liderem :D często denerwują mnie też tytuły nagłówków które odnoszą się np do piłki nożnej a są zupełnie o czymś innym :D banda idiotów zarządza mediami w Polsce nie wiem dlaczego siedzą tam tak niekompetentni ludzi :D
12
Czytam informacje na WP. Złota Piłka dla Roberta Lewandowskiego? Liczby mówią: "czemu nie?"
Nie tylko idioci rządzą naszym krajem to co wypisują na tym portalu jest żałosne..
1
Kolejny paskudny jesienny dzień a dzisiaj mecz, odrazu człowiek czuje się lepiej :D
2
Alexis w gazie, Pedro miałeś złoty róg, Márquez nie do zajechania, Montoya wtf, Ronaldinho do Barcy :D, Halilović mini Messi, Soriano kiedy do kadry?
0
"Problemy, z jakimi się zmagamy, wzmacniają drużynę, zawodników, kibiców, którzy wspierają nas w stu procentach"
Lio ładuję akumulator 2 miesiące, pamiętacie co się stanęło jak wrócił po ostatniej takiej przerwie? :D
0
Na szczęście są jeszcze mody :D Mroczne albo Czas zapłaty :D
0
Niedawno przeszedłem 1 część :D w końcu jakąś grę można postawić na równi z Gothiciem :D
0
Z taką grą bez Messiego z połową składu mamy tyle samo punktów :D żebyś się nie zdziwił :D
0
Jak tam Panie i Panowie oglądamy debatę dzisiaj?
2
Godzina bardzo dobra, przed meczem można się powoli zaprawiać a po 20 świętować przewagę w lidze nad Realem :D
0
Weekend zaplanowany :D
0
Za Gumbau mógłby powołać kogoś innego, widać że ma problemy z koordynacją, np Sampera :D
5
Neymar widziany ostatnio z 2 blondynami większość pisała że skończy tak jak Ronaldinho.. :D Tymczasem rozegrał chyba swój najlepszy mecz w Barcelonie :D
Nie pamiętam który Brazylijczyk ale chyba Ronaldo mówił że seks przed meczem rozładowuje emocje czasami nawet spóźniał się z tego powodu :D Oto potwierdzenie :
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Ronaldo-lubi-seks-przed-meczem,wid,4938331,wiadomosc.html?ticaid=115c9f
0
Niby niski ale walczy o każdą głowę w dodatku dobre przyspieszenie może być o nim głośno za kilka lat :D
0
Dobrze zna się z Lio i Masche, szybki, za free brać! :D
0
Rośnie mały Iniesta :D ale i tak pewnie zakażą mu grać :D
0
Jeśli PSG pociśnie to Real straci punkty na weekend :D