jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dziwne jakby nie strzelał :D
0
Tak myślę, Ronaldo ostatnio strzelił 5 i nikt się nie zachwycał.. Lewy dziś 5 bramek i cały świat o nim mówi :D
3
Ostatnia bramka niczym Zinedi danenowi Zdeninowi :D
0
haha :D
0
Ma ktoś skrót z komentarzem pl?? Mati Borek pewnie szczytował :D
3
Źródło niepewne ale wygląda to tak :D :
5 BRAMEK W 8 min i 59s !
1:1 - 50.39 s
2:1 - 51.40 s (2 bramki w 1.01 s)
3:1 - 54.01 s (3 bramki w 3.22 s)
4:1 - 56.21 s (4 bramki w 5.42 s)
5:1 - 59.38 s (5 bramek w 8.59 s)
Jak mówią młodzi ludzie masakracja :D
1
A wiadomo że już zagra? :D
1
Z tego co pamiętam ten mecz graliśmy w pucharze króla :D nie wypada się cieszyć :D
1
Coś chyba przedobrzyłeś :D
10
Ale lejemy Amerykanów :D
1
Liczą się 3 punkty nie wiem czemu niektórzy płaczą.. Słaby mecz Messiego? 2 bramki i asysta nie no spoko :D
0
Nie wierzę karny :o
0
Worek się otworzył pięknie :D
0
Spenisz feszyn Suarez na boisko!
1
Mamy nowego bramkarza? :D
16
Zaczyna się sędziowanie..
0
Ciekawe ustawienie :D czuję że Lio ustrzeli dublet :D
0
Więc dowiemy się co robił wieczorem z Torresem :D
0
Oby nie :D chcę zobaczyć ładny mecz a nie kabaret :D
0
Ktoś się orientuje jacy (eksperci) będą komentować nasz mecz? :D
1
Dopłaci się 20, 30 zł ale każdy mecz Barcelony będzie normalnie w tv, trudno żyjemy w takich czasach :D
0
Pozdrawiam jestem z Ziębic :D
0
Na ile wypożyczyliśmy Alena do Gijon?
2
Kolejny mecz z Levante na Camp Nou spokojne zwycięstwo dobranoc :)
0
Poza tematem! Ktoś już chyba pisał dziś, smutna wiadomość z Brazylii: http://demotywatory.pl/4550846/Nie-zyje-smutny-pan-slynny-kibic-reprezentacji-Brazylii
0
+ reprezentacje.. Nie narzekam na wynik bo i tak wyjdziemy z grupy z 1 miejsca :D
1
Można rozumieć autobus, głupio stracony gol, kontuzja Rafy itp ale nasi chyba wczoraj pobalowali :D cały mecz na 2,3 biegu
0
Rok temu przegraliśmy na inaugurację :D
0
Wyszło Nojerowanie :D Nasza pomoc dziś: Lio Piqet i Ney. Chyba nawet Bertomeu zrozumiał że potrzebny jest jeszcze 1 klasowy zawodnik. Spodziewałem się innego wyniku ale lepiej zremisować z Romą na wyjedzie niż np w lidze :D co z Rafinhą???
3
M S N rusza po obronę LM :D
LM-Mathieu? :D