jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Póki co Busi świetnie gra
1
Suarez już nurkuje? Co to kurw* za komentarz Kosecki zaraz dojdzie chyba..
6
Roman zaczyna w stylu Hajty :D
0
Tragicznie to wygląda..
10
Barcelona B 1-3 L'Hospitalet
Dongou 89'
Barca B zajmuje ostanie miejsce w Segunda Division gr. 3
0
Enrique out! :D
0
Eleven tnie na meczu Polaków co dopiero Barcelony nawet na playerze..
0
Może Lio zabalował :D albo Lucho znowu chciał zabłysnąć bo Lio nie trenował :D
Spokojnie mógł odpocząć w następnym meczu a nie z Atleti na wyjeździe..
0
Pięknie Polska reprezentacja walczy z Hiszpanami w kosza duże emocje przed meczem Barcy :D
1
The Bus bronią się przed spadkiem :D Biedny Pedro mógł zostać :D
0
dzięki bardzo zaraz zaloguję :D
1
Pokierujcie jak oglądać mecz w eleven ale w tej jakiejś aplikacji czy playerze? Wielu z Was mówiło że wgl się nie zacinało :D
0
Ciekawe czy Ronaldo dziś odpali? Ostatnie 4 mecze bez gola z tego co się orientuję :D tak jak grę Realu ciągnął przez kilka sezonów Di Maria teraz będzie to robił James. Espanyol może dziś urwać punkty Realowi gdybyśmy wygrali z Atletico byłoby pięknie :D
0
haha moja tapeta w tle :D
0
Czytam artykuł na wp odnośnie narodzin syna Lio. Komentarze pod nim:
rosnie kolejny steryd, oszust podatkowy i zarozumialy buc. szczere wyrazy wspolczucia!!!
Ciekawe czy też karzeł
Nawet nie wiem jak to skomentować :D
0
Więc jutro o wynik możemy być spokojni :D
6
Bardzo dobrze powiedział :D Wy się nie cieszycie jak Real przegrywa? :D
1
Nie wiem co w tym dziwnego że Ronaldinho jest lepszy od Lio? Nawet sam Lio to przyznaje choć skromnie :D
2
Mecz można wygrać, przegrać lub zremisować. Ważne żeby nasi dali z siebie 100% i gryźli murawę :D na początek 2 nagie miecze dla Niemców :D do zobaczenia po, do boju Polsko!
1
Futbol futbol futbol przeżyjmy to jeszcze raz :D już się nie mogę doczekać meczu:)
1
Ostatnio niektórym przeszkadzały medale z Pekinu :D
12
Może jutro specjalny temat o meczu Polski tak żeby nie było kwasu na stronie :D
0
Pozytyw jest taki że będzie co oglądać :D miejmy nadzieję że normalnie w nc+
6
Jak tam negocjacje nc+ w sprawie ligi? Bo narazie przychodzą mi tylko sms żeby płacić za kolejny miesiąc :D
0
Vermaa pięknie zapiąłeś brameczkę dziękujemy! :D
0
Powiadomienia od Redakcji niczym powiadomienia od dobrego znajomego na fb :D
7
Jak to mówią takimi meczami wygrywa się ligę :D
1
Mamy lidera hej Barca mamy lidera! :D
2
aż piwo wylałem :D
0
wow Iniesta :D