0

Póki co Busi świetnie gra

1

Suarez już nurkuje? Co to kurw* za komentarz Kosecki zaraz dojdzie chyba..

6

Roman zaczyna w stylu Hajty :D

0

Tragicznie to wygląda..

10

Barcelona B 1-3 L'Hospitalet
Dongou 89'
Barca B zajmuje ostanie miejsce w Segunda Division gr. 3

0

Enrique out! :D

0

Eleven tnie na meczu Polaków co dopiero Barcelony nawet na playerze..

0

Może Lio zabalował :D albo Lucho znowu chciał zabłysnąć bo Lio nie trenował :D
Spokojnie mógł odpocząć w następnym meczu a nie z Atleti na wyjeździe..

0

Pięknie Polska reprezentacja walczy z Hiszpanami w kosza duże emocje przed meczem Barcy :D

1

The Bus bronią się przed spadkiem :D Biedny Pedro mógł zostać :D

0

dzięki bardzo zaraz zaloguję :D

1

Pokierujcie jak oglądać mecz w eleven ale w tej jakiejś aplikacji czy playerze? Wielu z Was mówiło że wgl się nie zacinało :D

0

Ciekawe czy Ronaldo dziś odpali? Ostatnie 4 mecze bez gola z tego co się orientuję :D tak jak grę Realu ciągnął przez kilka sezonów Di Maria teraz będzie to robił James. Espanyol może dziś urwać punkty Realowi gdybyśmy wygrali z Atletico byłoby pięknie :D

0

haha moja tapeta w tle :D

0

Czytam artykuł na wp odnośnie narodzin syna Lio. Komentarze pod nim:
rosnie kolejny steryd, oszust podatkowy i zarozumialy buc. szczere wyrazy wspolczucia!!!
Ciekawe czy też karzeł
Nawet nie wiem jak to skomentować :D

0

Więc jutro o wynik możemy być spokojni :D

6

Bardzo dobrze powiedział :D Wy się nie cieszycie jak Real przegrywa? :D

1

Nie wiem co w tym dziwnego że Ronaldinho jest lepszy od Lio? Nawet sam Lio to przyznaje choć skromnie :D

2

Mecz można wygrać, przegrać lub zremisować. Ważne żeby nasi dali z siebie 100% i gryźli murawę :D na początek 2 nagie miecze dla Niemców :D do zobaczenia po, do boju Polsko!

1

Futbol futbol futbol przeżyjmy to jeszcze raz :D już się nie mogę doczekać meczu:)

1

Ostatnio niektórym przeszkadzały medale z Pekinu :D

12

Może jutro specjalny temat o meczu Polski tak żeby nie było kwasu na stronie :D

0

Pozytyw jest taki że będzie co oglądać :D miejmy nadzieję że normalnie w nc+

6

Jak tam negocjacje nc+ w sprawie ligi? Bo narazie przychodzą mi tylko sms żeby płacić za kolejny miesiąc :D

0

Vermaa pięknie zapiąłeś brameczkę dziękujemy! :D

0

Powiadomienia od Redakcji niczym powiadomienia od dobrego znajomego na fb :D

7

Jak to mówią takimi meczami wygrywa się ligę :D

1

Mamy lidera hej Barca mamy lidera! :D

2

aż piwo wylałem :D

0

wow Iniesta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?